Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Nic pod prąd ;) przecież kombi zostaje to będzie szybka zabawka do polatania. Marek już Ci mówiłem, że auto jest super, kolor jest bardzo fajny bo nie rzuca się tak mocno a auto robi konkretna robotę. Nie jeden się mocno zdziwi :D Mam nadzieje, ze w tym roku uda się na dłużej spotkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Graty Golfiaka. :jerk: Dodam tylko ze w R-ceVI siedzi motor starszego typu EA113 taki jak w poprzedniej S3. Innymi słowy masz więcej za mniej.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdrościcie i tyle, a Siemian juz zamówił naklejkę Rieger i choinkę zapachowa o smaku waniliowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Golfiaka. :jerk: Dodam tylko ze w R-ceVI siedzi motor starszego typu EA113 taki jak w poprzedniej S3. Innymi słowy masz więcej za mniej.:decayed:

Tak tylko R-ka ma haldex a silnik może i jest starszego typu ale wcale nie jest gorszy bo z CDLa można zrobić podobna moc dużo niższym nakładem kasy. (wystarczy IC, wydech i dolot.).

Więc nie wiem czego ma więcej za mniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie ma co gadać ze Rka jest gorsza. Wiadomo ze to wyższy model i naped robi swoje. Ale z drugiej strony tak jak pisałem, moim zdaniem, Rka jest stylistycznie spieprzona bo GTIk lepiej wyglada ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gofer fajny szkoda że niema klimatronika ale w golfach z USA rzadko się trafia.

Przy pakowaniu na statek jego wygląd mocno odbiegał od obecnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie ma co gadać ze Rka jest gorsza. Wiadomo ze to wyższy model i naped robi swoje. Ale z drugiej strony tak jak pisałem, moim zdaniem, Rka jest stylistycznie spieprzona bo GTIk lepiej wyglada ;-)

Mysle tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki robisz do K04 dolot? Z TTS czy coś innego? A może zostawisz seryjny bo podobno daje radę do 350km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w CBFA dolot podobno daje rade. Te kwestie zostawiam Szymkowi i Patrykowi :) oni wiedzą co robią. :) Zawór upustowy się przenosi tylko na drugą strone silnika.

Pare foteczek cykniętych na szybko:

010%20(Kopiowanie).JPG

011%20(Kofpiowanie).JPG

Na montaż już czekają hebelki:

016%20(Kopiowanie).JPG

A taki fajniusi przebieg mi ostatnio wskoczył:

009%20(Kopiowanie).JPG

Ogólnie pojedziałem dzisiaj troche ale na mam jeszcze kłopot z wyczuciem tego auta żeby fajnie ruszyć. A na mokro to już w ogóle... Dziś nakręciłem dwa filmiki jak to przyśpiesza na przesychającej nawierzchni. Za chwile wrzuce. Jak narazie jest lajtowy program na około 300 koni. Finalnie zestrojony zostanie po założeniu nowego wydechu. Mam nadzieje że w tym tygodniu Michał z MG znajdzie czas żeby zając się moim autkiem, bo już się nie moge doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj filmiki jak to mniej więcej w tym momencie jezdzi :)

0-150km/h (na liczniku niestety są mile ale na wyświetlaczu wyświetlają się kilometry) :)

100-200 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie jedzie :brawo: ,a i słychać go też trochę :brzydkibanan: .....czyli w lusterku widział Cię będę ?? :naughty: ....................

jak siądziesz z tyłu :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...