Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

płukanie silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystarczy full 5W-40, np Liqui Moly Synthoil High Tech.

U mnie na motulu 0W-30 miał dziwne spadki ciśnienia.

Opublikowano

dev spadki cisnienia miales na x-lite:shock3: wlasnie mam go zalanego juz drugą wymiane ,nie mam czujnika cisnienia oleju

Opublikowano
  • Autor

5w40 to nie jest w 100% pełni syntetyczny olej

Opublikowano
5w40 to nie jest w 100% pełni syntetyczny olej

Zaden 0W30 tez nie jest, ale Synthoil 5W40 ma go 75% a to znakomity wynik, lepszy niz nie jeden 0W

tak dla jasnosci

Opublikowano
  • Autor

mylisz się ,wiem ze ten co ja mam to ma na 100% syntetik

Opublikowano

LM Synthoil też jest w 100% syntetykiem.

Opublikowano
mylisz się ,wiem ze ten co ja mam to ma na 100% syntetik

no to dawaj, co tam zalales? Motula?

ja leje ravenol sso 0w30 i tez nie jest 100 %

LM Synthoil nie jest w 100% full syntetyczny napewno!!!

Opublikowano

Te oleje tez nie maja w 100% baz syntetycznych, zawsze jest dodawane HC w jakims procencie

wszystko zalezy od tego co rozumiemy 100% syntetyczny, bo dla mnie to taki ktory skalada sie z samych baz syntetycznych

na bankach castrola lub mobila w Polsce na wielu produktach jest napis fully synthetic, na tym samym oleju w niemczech juz jest napis hc synthese, taka furtke maja producenci w naszym kraju

Opublikowano

porównywałem butelki Motula z Polski i z Niemiec - na każdej jest 100% synthetic. Za to mają produkty np. 6100 Synergie+ gdzie jest wyraźnie oznaczona technologia syntetyczna. Inna rzecz to cena. Na polskim alledrogo Motul 8100 x-cess można kupić za 130 zł/5L, a na niemieckim ebay.de ten zam olej kosztuje ok. 50 Euro...czyli ok. 200PLN (cena zbliżona do jednej z większych hurtowni motoryzacyjnych, która jest dystrybutorem Motula). Niezłe różnice, które dają sporo do myślenia...

Opublikowano

pomylka ;)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

witam mam pytanko na jakies gęstościach oleju w swoich 4,2 jezdzicie piszcie ja mam na 0W30 fusch czy nie jest to za rzadki olej

Opublikowano

Ja bym lał przynajmniej 5w40 bo v8 w takiej ciasnocie pod maska pewnie dobrze grzeje...

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

Opublikowano

Dobre 5W40

Opublikowano
  • Autor

miałem zalany kiedys 5w40 valvoline nie bardzo chodził był zamulony ,inny układ smarowania jest

Opublikowano

Co Ty wymyslasz :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

nic nie wymyślam

Opublikowano

Zalecany dla europy 5w40. Latem dobrze jezdzi na 5w50 i sportowym 10w60. Zimą 5w40.

0w30 to nie jest dobry olej dla tego motoru, no chyba że mieszkasz za kołem podbiegunowym i robisz krótkie trasy ;-).

Edytowane przez winczako

Opublikowano

Dokładnie!!!!

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

Opublikowano

Siostrzeniec do 4.2 BBK za moją namową leje valvoline vr1 racing 5W50. Silnik chodzi bardzo dobrze a ostatnio na hamowni u Witka na PB 95 i lekko cofających zapłonach wypluł 329 KM i 407 Nm. Jak widać zdrowy motor V8 mimo wielu negatywnych opinii może trzymać prawie serię.

Edytowane przez Artak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.