Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

[

Opublikowano

zrobię foto i dzisiaj postaram się wrzucic, jak już nie ma ramki to po co dziurawić blachę? niech sobie wisi bez wkrętów :)

Opublikowano
  • Autor
zrobię foto i dzisiaj postaram się wrzucic, jak już nie ma ramki to po co dziurawić blachę? niech sobie wisi bez wkrętów :)

czekamy na foto :D

Opublikowano
heh teraz na necie pacze i pisza ze 30% mozna przednie :D ile cie wynioslo takie przyciemnienie ?

Apropo tego ściemniania, to 30% zazwyczaj z fabryki już jest ściemnione... inaczej mówiąc 70% przejrzystości, tak jak w przepisach... każde dodatkowe ściemnienie szyb przednich 180o dookoła głowy kierowcy (przednia czołowa i przednie boczne) oznacza utratę dowodu...

Bardzo ładny awancik... Zaglądam często, widze, że cały czas do przodu :]

Opublikowano

Kiedy "graty" będą na furze się pytam :D

Opublikowano
  • Autor
Kiedy "graty" będą na furze się pytam :D

Graty chyba wpadną po zimie bo juz następne graty wpadają jak trzeba -) niedługo nowy update -)

WESOŁYCH ŚWIAT

Opublikowano

Czekam :D

dziękówka i również Wesołych świąt w rodzinnej atmosferze :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Odgrzewany Kotleta :D

ostatnio sie nic nie dzialo , ale zbieralem graty i nie mialem czasu pisac hi :D

A wiec do rzeczy :

-Wpadlo nowe kolo ; Avus 18 z nowymi oponami

-Obnizenie zawieszenia

-Rozporka gora i dol

-Navi plus

-Dekory pomalowane na czarno

-Oswietlenie srodka FUll led

-Grill od S4

-Dokladka zderzak

-Nowe listy dole drzwi

-Kierownica od A4 B6

-Zaslepka wycieaczki tyl

-I kilka innych rzeczy

W tygodniu wpadnie wlepa i dach w carbon , do poprawki wydech :D

pzdr

Pare zdj Brudas :D ,w tym tygodzniu polekra ,wosk itp :D

di-OQNNBLDV.jpg

di-FP13NLSG.jpg

di-GELG8B3M.jpg

di-WHMMBPKI.jpg

di-9R7FPW4N.jpg

di-0IN74W32.jpg

di-PWONYFHE.jpg

Opublikowano
:slina:
Opublikowano
:good: nic dodać nic ująć , MALINA:wink:
Opublikowano

o qr**.. pierwszy raz mi sie te fele podobaja :slina: ogolnie jest takie "łaaał :slina:" :naughty:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

ile cm tyl masz do ziemi ?

Opublikowano
  • Autor
o qr**.. pierwszy raz mi sie te fele podobaja :slina: ogolnie jest takie "łaaał :slina:" :naughty:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

ile cm tyl masz do ziemi ?

60 cm przód i tył . Teraz szukam maszyny Do rolowania nadkoli , bo przod niżej nie pójdzie przez nadkole -(

Opublikowano

... w zeszlym sezonie mialem 60,5...no to szukam takich kół :naughty:

Opublikowano
  • Autor
... w zeszlym sezonie mialem 60,5...no to szukam takich kół :naughty:

XD -) widzę juz twoje koła wiszą na forum heh

Opublikowano

jaki rozmiar opon?

Opublikowano

Super wygląda ale jest jedno "ale":wink:

Chrom wokół szyb - do wyrzucenia moim zdaniem. Albo schwarz pakiet albo chrom:wink:

Opublikowano
  • Autor

Opony 205/40/18 -(

Z tym chromem bede pózniej myślał jak pieniądze beda -) , bo teraz zero kasy xD

Opublikowano

Wszystko fajnie wyglada,ale ten dach w carbon to zły pomysł moim zdaniem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.