Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
225 nie przykrywa felg, na continental 5p porysował bym ranty, mam 235 michelin.

wygląd wyglądem ale ja tym też jeżdżę :decayed:

na flaty ładuj 205 albo 215, dopiero ta felga pokazuje urok, z oponą 225 nie ma szału:wink:

dziwne ze ci obciera z przodu, 2 sezony przejedziłem bez dystansu z przodu i o nic nie wadziło, za to z tyłu felga bez dystansu szła po spręzynie(na styk) tam dystans w Q moim zdaniem konieczny:wink:

kowi wszystko fajnie tylko jak pisałem ja tm jeżdżę na co dzień.

chciałbym 205 ale niestety nie będe co sezon malował felg po przygodach z krawężnikami :kwasny:

no ja też jeżdziłem na codzień, poprostu trzeba sobie wbić do głowy ze krawęznik jest wrogiem, tak pozatym jeżdzi sie normalnie:wink:

---------- Post dopisany 17-03-2014 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 22:34 ----------

będzie siedzieć, to nie jest jakis mega naciag

Ciekawe właśnie jak rant felgi bedzie odstawal

http://tyrestretch.com/8.5_205_40_R18/8.5_205_40_R18_Nankang_AS1_2.jpg

ja śmigam juz 2 sezon na 215/35 i nie mam problemów, a w ty roku wskoczy na 9J, trzeba tylko unikać krawężników, i wypracować sobie styl jazdy:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jakies tam zdj :D

W ten weekend wpadnie carbon , obrysy , rozporki , polerka kloszy , poprawka wydechu .

di-OE71KU7F.jpg

di-M9OJ9MCB.jpg

di-XKGHWAS3.jpg

di-DH4XAZJ4.jpg

di-JEM4GLZA.jpg

di-BVMXLY7T.jpg

di-9JPQG9TO.jpg

di-TQ1VE089.jpg

Opublikowano

z tyłu ten błotnik dobije Ci przy obciazeniu przy takim odsadzeniu felgi:wink: jest gruubo:kox:

LEDy robia robote, bidzio ogarniał Ci cos pod FIS by nie wywalało błędu, czy sam robiłeś? bo u mnie jest monit żarówki:whistling:

Opublikowano
  • Autor
z tyłu ten błotnik dobije Ci przy obciazeniu przy takim odsadzeniu felgi:wink: jest gruubo:kox:

LEDy robia robote, bidzio ogarniał Ci cos pod FIS by nie wywalało błędu, czy sam robiłeś? bo u mnie jest monit żarówki:whistling:

no wlasnie teraz sam jezdze , bo jak bede mial chlopa z tylu to nie pojade :D

ledy od bidzio , ale nie mam tej diody od spoalonych zarowek

Opublikowano

yhym, musze do niego zagadać oc z tym fantem zrobić, bo przy zamówieniu zapomnielismy całkiem o tym FISie:facepalm: i teraz same żółte monity widze:grin:

Opublikowano
  • Autor

xD jak zmienilem kierownice caly czas air bag mi sie swieci :D

z ta szerokoscia z tylu to musze cos zrobic , ale nie wiem co jeszcze

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

di-4ZF42FSN.jpg

di-TQXIT4QW.jpg

Opublikowano

no jak co, maszynka i wypchnąć:decayed:

Opublikowano
  • Autor

xD , to jest najlepsze ,ale teraz kasy brak na te wszystkie rzeczy co pisales :D

Opublikowano

bardzo ładny avant kolego,wszystko ze smakiem zrobione

Opublikowano

skad masz taka fajna gałke ? :decayed: no ledy to :jerk:

Opublikowano

Znaczek przód i tył na czarno i jest całkowity kox:jerk:

Opublikowano

ślij do kalendarza :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Znaczek przód i tył na czarno i jest całkowity kox:jerk:

A szafa powiem ci ze mam jeszcze trochę dipa i jutro pomaluje xD zobaczymy co to będzie -)

Gałka od s3

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

ślij do kalendarza :naughty:

A które zdj masz dokładnie na myśli ? -)

Opublikowano

Elegancko:kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzisaj bylo troche czasu to wpadly znaczki na czarno :

di-ZSSEBC13.jpg

di-9SI0FFFD.jpg

di-5YBKE2RE.jpg

di-LP1AVT22.jpg

Opublikowano

Tego brakowało, moim skromnym zdaniem jest idealnie:jerk: I na bank do mnie też trafi dokładka z cupry, robi mega robotę na ciemnym lakierze:kox:

Opublikowano
  • Autor
Tego brakowało, moim skromnym zdaniem jest idealnie:jerk: I na bank do mnie też trafi dokładka z cupry, robi mega robotę na ciemnym lakierze:kox:

u ciebie cupra bedzie robila robote :D

Opublikowano

myślałes przyciemnić szyby ?

Opublikowano

Kosa :D muszę dopieścić tez tak swoją bo podobny kolor :D Naprawde ładne Audi :D

Opublikowano
  • Autor
myślałes przyciemnić szyby ?

Nie pasują mi ciemne szyby do takiego koloru , szybciej ju zrobic full black , Czyli relingi i chrom w szybach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.