Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prędkość na FISIE B6


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

W poście #4 jest link do watku w którym się zaczeło, sa tam zdjęcia jak to wyglada i jak się podpina.

Wiecej informacji to najlepiej pisać na maila [email protected] tam mam przygotowaną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki! :banan: sprzęcik do mnie dotarł i po 30 minutach był już na aucie. wszystko działa jak należy, profeska za wykonanie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam concert 2 i tego nie znam :P

zapalasz silnik, radio normalnie chodzi, wylaczasz radio, trzymajac przycisk pierwszej stacji radiowej wlaczasz radio, teraz naciskasz przycisk tone 7 razy, w dolnej czesci display powinno byc cos takiego 00,0-00,0. po lewej predkosc, po prawej gala do podglasniania radio w zaleznosci od predkosci.

w radiu jest predkosc rzeczywista.

janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe uzupełnienie, należy najpierw włączyć stacje radiowe, na CD/CDC pokaż nam coś innego. Do włączenia tego wystarczy kluczyk w pozycji Go, silnik może być zgaszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe uzupełnienie, należy najpierw włączyć stacje radiowe, na CD/CDC pokaż nam coś innego. Do włączenia tego wystarczy kluczyk w pozycji Go, silnik może być zgaszony.

masz racje z tymi stacjami radiowymi, ale gdy t zrobisz w pozycji go to w czasie zapalania auta (przynajmnie u mnie) gasnie krotko radio i predkosci na radiu nie bedzie, bo po wylaczeniu radia lub wyciagniecia kluczyka radio wraca do stanu normalnego.

janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a na concert III nie działa ten bajer:wink:

Ja wiem, że ten bajer tylko w concert 2 działa.

Gesendet von meinem LT28h mit Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...