Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Sportback Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fura piękna,kolor zajebiaszczy :thumbup1:

Opublikowano

taką zmianę to ja rozumiem, ogromny przeskok, gratuluje zakupu mega fury

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Gratuluje zakupu miód malina :slina:

Opublikowano

Ło kurfa:shock3: Coupe dla mnie ładniejsze ale sportback Es tez miażdzy:slina:

Opublikowano

jest ogień, przesiadka pełna gębą :jerk::kox::kox::kox:

kolor, no cóż :naughty: ładny :kox::kox::kox:

Opublikowano

Fura kot :slina:bezawaryjności

Opublikowano

kolor + czarny grill = :slina::slina::slina: ale dalej przedliftowy Sportback mi się nie podoba :decayed::grin: za to poliftowe A5 bardziej Sportback niż Coupe - kwestia gustu :wink: bezawaryjności, auto znane z forum A5, dbaj o nie!

Opublikowano

ogień :shock3:

Opublikowano
Szukam Rotiformów jakiś lub ori Rotorów.

W zeszłym miesiącu do PL przyleciały te. Myślę że całkiem fajnie by się wpasowały do tej S5 :naughty:

1235315_565023680211596_1148579651_n.jpg

Opublikowano

Pocas cóż tu dużo mówić-no A4 to to nie jest ale też,ładna:polew:. Ale poważnie to jak,już,mówiłem to megaaaa fura megaaaa.

Opublikowano
  • Autor
Pocas cóż tu dużo mówić-no A4 to to nie jest ale też,ładna:polew:. Ale poważnie to jak,już,mówiłem to megaaaa fura megaaaa.

Te fury są tak podobne że miałem ochotę umieścić wątek w działe A4 B8 :facepalm:

Co za pech. Kupiłem kiere na Allegro, a dziś dzwonią do mnie że znaleźli ją na magazynie ale jest cała skóra poszarpana. Czekam na fotki i będziemy kombinować. Może duży upust będzie :)

Opublikowano

i to jest furka na którą mógłbym się przesiąść - gratulacje prześlicznej sztuki

Opublikowano

No Panie Witku :oklasky::oklasky::oklasky: Piękna Sztuka :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
Rozdział z A4 został zamknięty. Foto na pożegnanie :decayed:

http://imageshack.us/a/img716/133/cw1s.jpg

Szczerze mówiąc zacząłem szukanie od A4 b8 avant 3.0 TDI, potem o włos nie wpadł by w moje ręce A5 2.0TFSI, aż ostatecznie zobaczyłem to cudo. W skrócie, miłość od pierwszego wejrzenia. W czwartek auto zlokalizowane przed audi.pl, a w sobotę już byłem w Krakowie je oglądać. Jechałem z myślą obejrzenia jeszcze S4 na większym wypasie, ale linia tej S5 i kolor mnie absolutnie rozjeb....ły.

Co my tu mamy. Auto golas ;)

- fotochromy wew zew

- MMI+ z hdd + BT

- czujnik ciśnienia

- xenon z ledem

- roletki boczne

- pakiet czerń

- Audi Drive Select z regulacją tłumienia amorów i dynamicznym układem kierowniczym (ale to mądre wszystko...)

- Sportowy mechanizm różnicowy

- parktronic przód/tył z wizualizacja

- czujnik zmierzchu i deszczu

- tempomat

- pakiet schowek

- dodatkowe wyposażenie bagażnika

- lusterka składane

- karbonowe elementy (dolot) w silniku

- wydech Miltek

- kolor Sepang Blue. Podobno jedyne S5 w takim kolorze w Polsce...

Autko z 2011, z magicznym przebiegiem 38 tys. Historia auta poznana, tak samo jak były właściciel.

Co robimy? Wszystko :grin:

- przede wszystkim soft i kółko kompresora. Celujemy w >450KM.

- tuner tv - zakupiony

- kamera - zakupiona

- kierownica z S5 po lift (ścięta od dołu) - zakupiona

- tylne lampy po lift

- fotele niestety są w pełnej skórze bez wentylacji więc na wiosnę będę je obszywał od wew strony alcantarą.

Rezanie to choroba więc pewnie wyjdzie sto różnych innych rzeczy :)

Foto na razie z salonu. Realnie auto odbieram we wtorek po dwu tygodniowej batalii z leasingiem...

http://imageshack.us/a/img853/2044/99hi.jpg

http://img837.imageshack.us/img837/5420/5bpx.jpg

http://imageshack.us/a/img822/2927/xeyy.jpg

http://imageshack.us/a/img818/9919/08el.jpg

Na razie się miotam tylko z zimówkami. Może ktoś podpowie. Chciałem kupić jakieś 18'' i naciągnąć na nie zimowe kapcie, ale... to niepowtarzalna okazja by w końcu wejść w rozmiar większy i dać na lato jakieś 20'' a na zimę obecne 19. Ktoś jeździ tu zimą na 19? Jak wrażenia z jazdy?

No proszę znany samochód jak i poprzedni właściciel :)

Szczerze to chyba lepiej trafić nie mogłeś.

Opublikowano

Kozak Bestia:) a gdzie poszło B6?

Opublikowano
  • Autor

Do Zduńskiej Woli. Mało tego, już telefon miałem od znajomego że była widziana :) Kto mi powie czy ramki przy zegarach i MMI występowały w carbonie?

Opublikowano

Witek :kox: Jest moc jak będziesz koło czewy daj znać :wink:

Opublikowano

nie ramek wokół zegarów w carbonie nie było

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.