Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki pierwszy motor sportowy


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymeirzam sie do kupna motrku :) chodzi o jakis sportowy. zaczne od wzrostu i 188cm ok co byscie polcali? yamaha r6? nie chce kupowac na 1 motor jakiegos malego bo smiesznie bym wygladal, zdaje sobie sprawe ze 120 kucy to juz jest dosc na 1 raz ale wiadomo mam swoj wiek i poukladane w glowie :) jak wygalda sprawa z tymi r6? czytalem ze 2 bieg czasami slizga sie. Jak wyglada sprawa eksplatacji? co ile wymienia sie czesci tzn lancuch zebatki. Pytanie kieruje do osob co maja-milay do czynienia z takimi motorkami, moze jakis inny niz r6\?|:) pzodrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przymeirzam sie do kupna motrku :) chodzi o jakis sportowy. zaczne od wzrostu i 188cm ok co byscie polcali? yamaha r6? nie chce kupowac na 1 motor jakiegos malego bo smiesznie bym wygladal, zdaje sobie sprawe ze 120 kucy to juz jest dosc na 1 raz ale wiadomo mam swoj wiek i poukladane w glowie :) jak wygalda sprawa z tymi r6? czytalem ze 2 bieg czasami slizga sie. Jak wyglada sprawa eksplatacji? co ile wymienia sie czesci tzn lancuch zebatki. Pytanie kieruje do osob co maja-milay do czynienia z takimi motorkami, moze jakis inny niz r6\?|:) pzodrawiam

Wsiadasz na moto, lecisz spokojnie 120km/h widzisz długa prosta, przyciskasz, czujesz tą adrenalinę, chcesz więcej, więcej i więcej... Adrenalina uzależnia :kox: znam to :decayed:

tu zapytaj, bo ja nie podpowiem mam tylko 175cm :decayed:

http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/sa-forum-motocyklisci-162545/index41.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem jak to jest :) ale mozna meic pojemnosc 125 i polamac sie czy zabic :) zdaje sobie sprawe z tego ale wole juz cos zeby wygaldalo i jechalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile możesz wydać na moto?

Ważne, żeby kupić zadbany egzemplarz.

W r6 z początkowych lat trzeba się liczyć z padającą dwójką i tym, że większość egzemplarzy będzie skatowana, bo uchodzi za najbardziej sportową 600.

Na twoim miejscu celowałbym w roczniki od 2005-2006.

Weź pod uwagę nakedbike, może SV650/1000, za 12 000 kupisz przynajmniej 2006r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno drugie zaprzecza, piszesz że masz poukładane w głowie a na pierwsze moto chcesz sportową 600tkę, bo chcesz by wyglądało i jechało :facepalm:

Jaka kasa na motocykl ?

Jak kolega wyżej poleca nakeda, to też dodam do tej listy kawasaki Z750, w miarę młode moto można kupić a na sportowym wydechu, wydzior ma naprawdę rasowy. Latałem na Z1000 i LeoVince robiły tam masakrę :decayed:

Jak się upierasz na ścigacza, to R6 ma wysoko siedzisko ale jest krótkie. Największą 600'tką jest kawasaki zx6r z lat 2005-2006 i najmocniejszą. Jak masz złe przekonania do kawy to 600rr polecam, najłagodniej oddaje moc ze wszystkich 600'tek.

Wyskakujący drugi bieg bardziej dotyczył R1 z pierwszych lat, ta z wydechami pod zadupkiem już nie ma tych problemów.

PS: nie motor (to w kosiarce) tylko motocykl :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundusz to do 10tys :) wiaodmo jak to jest nawet na 125 idzie sobie krzywde ladna zrobic :) a jak wygalda z eksplatacja takiego motocykla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kumpel startował zaraz po prawku cebrą 600 f3, a taki znajomek kupił teraz w sumaie też na 1 moto zx9r. Ten drugi jeszcze żyje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wiaodmo jak jest z motorem tylko ze czasami moze cos sie stac z winy drugiej osoby kierujacej autem :) zdaje sobie z tego sprawe, ale jak bym mial myslec ze cos cos to czlowiek wszystkiego by sie bal i nic by nie probowal w zyciu. Moge przechodzic przez pasy jakas baran nie zatrzyma sie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundusz to do 10tys :) wiaodmo jak to jest nawet na 125 idzie sobie krzywde ladna zrobic :) a jak wygalda z eksplatacja takiego motocykla?

Tylko 125tką nie zrobisz sobie tej krzywdy przy 200km/h :wink:

Eksploatacja jak trafisz w zadbany egzemplarz ogranicza się do lania paliwa i okresowej wymiany oleju. Przy zdezelowanym dojdzie wymiana napędu, klocków, tarcz, opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6 na pierwszy motocykl to zły pomysł.

Ale kto ci zabroni.

I tak nikogo nie posłuchasz.

Potem będziesz pluł sobie w twarz.

Wiele lat temu tak zrobiłem, kupiłem CBXa 750 i długo się nie najeździłem,zabrakło praktyki na mniejszych motocyklach.

3 dni w szpitalu,obite nogi i nerki.

Wypadek nie z mojej winy ale gdybym miał wtedy więcej doświadczenia to by do tego nie doszło.

Dziś jeżdżę FJ 1200 ze 128 konikami ale respekt do niego mam i oczy dookoła głowy.

Jazda typowo turystyczna.

Zastanów się nad wyborem bo to może być twój ostatni.

Daj sobie szansę.

Nikt się z ciebie śmiał nie będzie jak pół roku pojeździsz mniejszym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cbr f4 /f4i rr600 lub k5/k6 a najlepiej jak na pierwsze moto bandita znajomy ma na sell obskoczył 1 sezon bez nakłądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gsx600r jak chcesz plastika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij.

Za 10 tyś. nie kupisz sensownego motocykla, klasy 600, chyba że szukasz ponad 10 letniego.

Pomyśl jeszcze o ubraniu, kasku, rękawicach, oponie, oleju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz na pierwszy motocykl sporta 600 czy tam nawet więcej to proponuje lekturę tych linków:

Motocykl zaczyna si od 100 KM - co kupi na pierwsze moto?

R6 na pierwsze moto?

Kupuj litra i nie bd odwija, czyli pier***nie o Szopenie

Nie rozumiem obaw o to, że będziesz śmiesznie wyglądał na małym motocyklu bo to ostatnia sprawa na jaką zwracałbym uwagę szukając motocykla. Sam nie jestem chudzielcem, mam 190 cm wzrostu i często jeżdżę na małych motocyklach a co inni sobie na ten temat myślą to mnie zupełnie nie obchodzi. Poza tym gabarytowo, motocykle sportowe są mniejsze od motocykli typu naked/chopper/turystyk tej samej klasy pojemnościowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje SV650 do sprzedania

Suzuku SV650S 2006 Leżajsk Leżajsk ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

lewy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gsx600r jak chcesz plastika

Zgadzam się z Tobą.

Całe życie chodził mi po głowie przecinak i przez parę długich lat czytałem gazety itp bo wiadomo za gnojka nie było kasy w jednym z numerów jakiś kaskader właśnie odpowiadał na pytania i padło pytanie jaki motor na pierwsze sezony,gostek polecił GSX-R albo Kawe ZX 7R.

Moim zdaniem nie ma potrzeby pakować się w coś z litrówek bo 600 dają już mega osiągi i przyjemność z jazdy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał do wydania 10k na sporta, to szukał bym tylko i wyłącznie sc33. Taki 98r zadbany kupisz za jakieś 8000-10000. Jak dobrze kupisz to za dwa trzy latka sprzedasz i nic nie stracisz bo cena już dawno stoi w miejscu a nawet już zaczynają drożeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...