Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cewki zapłonowe wymiana


radek4359

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe czyli widze ze moje info sie jednak przydalo:D A Ty fido przyznajesz ze nie miales racji:D

Wiesz, nigdy nie powiedziałem, że nie masz racji... :evil: powiedziałem co słyszałem z ASO...Na razie staram się byc obiektywny i jak mi wymienią, napiszę...poza tym nikt nie ma monopolu na nieomylność, w tym i ja, więc chętnie przyznam Ci rację jeśli tylko się okaże, że się myliłem...Tym bardziej, jeśli Twoja informacja okaże się bardzo cenna (darmowa wymiana)...Tak naprawdę za takie nieporozumienia nie winię firmy AUDI...tak jak pisałem żyjemy w popieprz...nym kraju gdzie jest samowolka, która dla w miarę inteligentnych ludzi bez żadnych morale pozwala zarobić niewspółmierne pieniądze do ich właściwej wartości...Żeby było jasne co mam na mysli, chodzi mi o ceny niektórych części - np kupowałem dwie śrubki do przykręcenia podłogi pod silnikiem i dwa metalowe "wciski"? nie wiem jak to nazwać, pierdoły w każdym bądź razie, kosztują one (2+2) kilka-kilkanaście eurocentów, cena jaką zapłaciłem to 38 PLN-dziękuje wszystko w temacie...Ktoś reguluje u nas w kraju takie sprawy...?to było pytanie retoryczne...

No więc byłem w ASO, zdjęli cewki, obejrzeli , mam z końcówką L i ...Pan w komputerze sprawdził i powiedział, że nie kwalifikują się do wymiany... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede mial jakies info odnosnie prowadzonych akcji przez ASO, napewno sie z wami nimi podziele;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo zadzwonic do aso czyniemasz akcji serwisowej na cewki, ja bylem i wymiana 0zł, akcja serwisowa trwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos sprawdzic czy dziala wam wyszukiwarka akcji serwisowych po numerz vin? Ci co juz wymienili to juz chyba nie. Bo wlasnie sprawdzalem czy moj vin tam jest ale niestety, dlatego nie wiem czy w ogole dzwonic do aso.

http://www.audi.de/de/brand/de/service/service_fuer_ihren/rueckrufaktionen.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos sprawdzic czy dziala wam wyszukiwarka akcji serwisowych po numerz vin? Ci co juz wymienili to juz chyba nie. Bo wlasnie sprawdzalem czy moj vin tam jest ale niestety, dlatego nie wiem czy w ogole dzwonic do aso.

http://www.audi.de/de/brand/de/service/service_fuer_ihren/rueckrufaktionen.html

co to po naszemu znaczy?

http://www.audi.de/de/brand/de/service/service_fuer_ihren/rueckrufaktionen.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chodzi o to, że jak podasz nr VIN swojego auta to można sie dowiedzieć czy jakaś akcja serwisowa obecnie dotyczy naszego autka. Później albo będzie komunikat, że żadna akcja nas nie dotyczy lub po prostu nie mają naszego numeru w bazie albo pojawi sie kod akcji serwisowej, ale to juz znalazłem na innym forum, że komuś się tak pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz jestem po wymianie cewek za darmo i szybko w ASO. Tylko tym razem kolorystyka mi sie zmieniła pod maska bo zamiast czerwonych zamontowali mi szare z końcówka D. Mam nadzieje ze nie bedzie problemów z eksploatacja ale i tak w bagażniku mam zapasową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz jestem po wymianie cewek za darmo i szybko w ASO. Tylko tym razem kolorystyka mi sie zmieniła pod maska bo zamiast czerwonych zamontowali mi szare z końcówka D. Mam nadzieje ze nie bedzie problemów z eksploatacja ale i tak w bagażniku mam zapasową.

W ktorym ASO zmieniales?? Masz jakis kontakt??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja jestem umówiony na poniedziałek na wymianę, ale pani w biurze powiedziała żeby wziąć książkę serwisowa i przebieg żeby był udokumentowany. Ja niestety nie mam książki, czy będą jakieś problemy? Mogą odmowic? Jak było w waszych przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura ksiazki niemusisz miec, nawet akcje serwisowe nie sa wbijane w ksiazke , chyba ze chcesz, ja chcialem to mi wbili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade w poniedzialek na 8.00 juz sie umowilem do ASO w Katowicach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem w piatek w ASO w Gdańsku i po sprawdzeniu mojego VIN okazuje sie, ze wymianie podlaegaja wszystkie silniki benzynowe (w tym moj 2.0 TFSI :cool1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...