Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cewki zapłonowe wymiana


radek4359

Rekomendowane odpowiedzi

ASO Konarzewski Bydgoszcz również akcja obowiązuje jakby ktoś był zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie gdzieś czytałem że na cewki do ALTa była prowadzona jakaś akcja serwisowa. Ostatnio przy wymianie świec zwróciłem uwagę na cewki i chyba mam jeszcze oryginalne, czy ktoś wie coś więcej na czym ta akcja polegała i czy jeszcze jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z najbliższym ASO i oni sprawdzą czy Twoje cewki podlegają wymianie oraz czy nie były juz wymieniane w ramach tej akcji np: przez Niemca który był poprzednim właścicielem Twojego autka. Koszt nowej ori cewki w ASO to ok. 180zł (tyle wiosną płaciłem w ASO w Rzeszowie), więc zapytać warto bo mozna zaoszczędzić parę stów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wymienili 2 cewki z 0 zł. Co prawda było to 2 lata temu, ale akcja z pewnością jeszcze trwa. W sumie to jest trochę śmieszne, bo akcja na cewki w b6 ogłoszona została nie tak dawno, mimo że od początku produkcji modelu wiadomo było że coś nie halo z cewkami w silniku ALT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie :)

Mi siadły wszystkie 4 stare(co rok kupowałem jedną nową) stare jednak zostawiałem na regale ot sobie leżały :)

zadzwoniłem do ASO, powiedzieli, że moje auto łapie się na wymianę.

Podjechałem pod ASO, założyłem stare niedziałające cewki i wymienili mi na 4 nowe. Ot teraz mam 8 ORI cewek :)

Ale z kolei z rdzewiejącym nadkolem kazali mi 5 razy przyjeżdżać więc olałem temat bo droga + mój czas > koszt pomalowania we własnym zakresie.

Każdy posiadacz ALT powinien sprawdzić czy jego samochód łapie się na wymianę cewek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba też sobie sprawdzę bo coś ostatnio przy odpalaniu mi telepie ale myślę że to raczej . Aczkolwiek jedna cewka u mnie wygląda na troche nowszą ma bardziej wyrazisty kolor wiec ktos juz wymieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba też sobie sprawdzę bo coś ostatnio przy odpalaniu mi telepie ale myślę że to raczej . Aczkolwiek jedna cewka u mnie wygląda na troche nowszą ma bardziej wyrazisty kolor wiec ktos juz wymieniał.

Zadzwoń do ASO podasz VIN i wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,ASO Palmowski Olsztyn i wymienione wszystkie 4 cewki na nowe ;)

Bardzo miła obsługa i autko umyte na koniec.Warto sprawdzić i na przyszłość zaoszczędzić parę stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też dziś trafił do ASO i zostałem poinformowany o tej akcji, dam znać co i jak ;)

---------- Post dopisany 23-08-2013 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 13:26 ----------

Cewki wymienili na nowe za darmo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

właśnie zadzwoniłem do ASO w Łodzi podałem numer VIN i okazało się, że moja furka podlega sprawdzeniu cewek. Termin sprawdzenia najbliższy piątek. Ludzie dzwońcie.

Byłem, wymienili 3 cewki na nowe, za darmoche:banan: Wymiana trwała około 1 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja serwisowa jest na wymianę cewek w altekach.Jeżeli masz oryginalne cewki , których nikt jeszcze nie zmieniał dzwonisz do ASO , oni sprawdzą czy podlegasz akcji i umawiasz się na termin .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...