Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

w rolniczym

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

smiga bo jest troszke cieplej a i auto po trasie , inna temp i juz siłowniki lepiej dzialaja w lecie i na wiosne to na spokojnie sobie poradza , na zime mysle o niebieskich

A jak klapa? Nie przestawiła się? Bo ktoś tu pisał o tym, że my się klapa w zawiasach przestawiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhh... Mam nadzieję że u mnie będZie smigac:) i się nie rozczaruje

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rolniczym

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

smiga bo jest troszke cieplej a i auto po trasie , inna temp i juz siłowniki lepiej dzialaja w lecie i na wiosne to na spokojnie sobie poradza , na zime mysle o niebieskich

kolega TOM77 dzisiaj mi wysłał siłowniki, sprężynki na razie zamówiłem zielone, zobaczymy jak będą śmigać jak się zrobi zimno, a to ma nastąpić już w przyszłym tygodniu. Jeżeli nie dadzą rady to najwyżej zamówię jeszcze niebieskie i będzie zestaw na lato i na zimę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz niebieskie odrazu

Przecież napisał że zamówił już zielone

zamówienie uzupełnione o niebieskie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielona sprezynka , silownik krosno podkladka i tulejka gumowa fi 9

Pokaż jak się to teraz zamyka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wczesniej reka :decayed::decayed: u gory troszke ciezej okolo 5 cm pozniej idzie gładko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety po zmianie siłowników klapa opadła (daszek klapy jest jakieś 0,5 mm niżej niż dach )

Też to u siebie zauważyłem. Z początku dałem oring, podkładka, sprężyna podkładka, oring. Ale było jednak za dużo o wyjąłem jedną podkładkę i oring i jest ok myślę. 3 tyg mam na testy więc zobaczymy co to będzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety po zmianie siłowników klapa opadła (daszek klapy jest jakieś 0,5 mm niżej niż dach )

Też to u siebie zauważyłem. Z początku dałem oring, podkładka, sprężyna podkładka, oring. Ale było jednak za dużo o wyjąłem jedną podkładkę i oring i jest ok myślę. 3 tyg mam na testy więc zobaczymy co to będzie. :wink:

to masz siłowniki 650N + zielone sprężynki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłowniki z Audi A6 C6 660 N (4F9 827 552 C) + zielone sprężyny SZ 8010.20 x 032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na filmiku widac ze jest na dworze bardzo ciepło , zobacz jak bedzie przy - 1 u mnie nie podnosi jak temp niska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpło? Qwa myślałem że mi po 15 min ręce odpadną. Niby słońce świeci ale zimno. Ale fakt pewnie w zimniejsze dni może wydajność spaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryś te siłowniki 660n to ori ?

Przecież napisał że z A6 "Siłowniki z Audi A6 C6 660 N (4F9 827 552 C)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co w zwiazku z tym, jest tam gdzies napisane ze ori ? nie nie ma tez mowy ze to zamiennik , wiec czekam na odpowiedz kolegi czy ori o tym numerze czy zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co w zwiazku z tym, jest tam gdzies napisane ze ori ? nie nie ma tez mowy ze to zamiennik , wiec czekam na odpowiedz kolegi czy ori o tym numerze czy zamiennik

ori przecieez masz nr...:facepalm:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

a poza tym 3 strony wcześniej masz odp

Widać jak dochodzi do pewnego momentu i zwalnia. Ciekawe jestem juz jak to u mnie wyjdzie na używkach ori. Kurde jeszcze tydz muszę poczekać he :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...