Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Quattro w a4 avant


zychu1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko czy da się włożyć Quattro do przedlifta avant. Czytałem ze coś inna podłoga i takie tam ale chciałbym wiedzieć czy ktoś może jednak uczynił . Próbowałem znaleźć lecz nic nie mogę wyszukać:slina:. Możliwe że nie potrafię:kox:. I proszę nie pisać sprzedaj i kup quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie podloga jest inna inaczj zawieszenie zamontowane wiec wiercenie spawanko itd

poszlo w eter z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę nie pisać sprzedaj i kup quattro.

Nie, bo taniej, prościej i szybciej jest sprzedać fwd i kupić quattro.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się ale roboty od groma . Sporo kasy , gratów i mimo wszystko coś można spieprzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim bezpieczeństwo... Co sie stanie z taką pospawaną podłogą podczas dzwonu? (odp. nic dobrego) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Audi 80 kolega Sagem dokładał Quattro do swojej 80-tki, myślę że procedura podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokoj wszystkie idealnie co do milimetra nie pospawasz a w tym przypadku to jest wazne. to tak jak bys mial robic kompresor w 1.6 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audi80.pl/allswap-napedu-quattro-vt73979.htm

http://www.audi80.pl/all-modyfikacje-swap-silnika-i-napedu-quattro-foto-vt7733.htm

W 80 tylko b4 jeszcze mniejwięcej łatwo było, z wyjątkiem b3/90/coupe/cabrio, bo tam wszystko miało dwa rodzaje podłóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia czemu w ogole wpadles na taki pomysl pakowania quattro do b5 1.9 tdi... Nawet jakby to bylo p&p to przy takim aucie nie rozumiem zabiegu. Chyba ze zboczenie co do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro fabryka wypuszczała 1,9 110km w quattro to jednak coś w tym jest, a po czipie nie jest wcale mułowate, ludzie robią C5 130KM Quattro to wg. twojego toku myślenia to nie powinno ruszyć z miejsca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma wiek i wartość do modów? To nie forum mirka handlarza, że zainwestować byle by sie zwróciło. Przecież bardzo dużo forumowiczów wydało tyle na mody swoich aut że równie dobrze mogli by pójść po b8 do salonu i wykupić w pełnej opcji :decayed:

Jak to mówią "tam gdzie zaczyna się pasja, kończy sie ekonomia".

Jak już koniecznie chcesz taką dłubanine zaczynać to radził bym ci jednak dodać mu troche tej mocy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...