Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona


krzysiekvtec

Rekomendowane odpowiedzi

konstrukcja łóżyska oporowego w K03 i K04 to jest szit, upgrejd SHD robi robote w cholere pod jednym małym warunkiem, że zrobimy dobry dolot do suszarki i wylot z niej. czyli TIP i DP jak nawiekszych średnic jak najmniej pokarbowany a wtedy nawet seryjna suszarka bedzie robić robote. Zwłaszcza turbulencje w ori tipie robią masakryczne opory przepływy na wysokich obrotach makabrycznie obciążając łozysko czołowe. Reasumując im robimy wiekszy boost nie wprost proporcjonalny do flow tym bardziej meczymy suszarke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie uwzględniając koszt hybrydy, jak w porównaniu z k03rs wypada np montaż td04hl? Jest tańsza, więcej przeróbek, ale może warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie uwzględniając koszt hybrydy, jak w porównaniu z k03rs wypada np montaż td04hl? Jest tańsza, więcej przeróbek, ale może warto?

Prostując - K03rs jest inna turbina niż wszelakie turbiny wymienione w tym temacie tak że proszę jej nie mieszać w to :)

Do 260KM nie ma sensu myśleć o niczym większym niż K03RS2 , powyżej tego polecam K04TFSI bądz TD04HL aczkolwiek do przeróbki jest wszystko dp tip rura do fmic (jesli ktoś ma już fmic), przewody woda olej, inny kolektor, kompletny wydech , większa pompa większy maf and so on :) Koszta są zdecydowanie większe niż w przypadku hybrydy która jest w stanie zrobić do 260KM na ori wydechu , na ori MAF itp.

to jest k03RS2 projektu Grzesia czy jeszcze jakiś inny wynalazek , jaki do tego kolektor wydechowy będzie seria?

nie jest to moja turbina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20151207_091526.jpg

image upload no size limit

turbo siedzi , dla informacji ciepła strona jest rozwiercona i ma wiekszy wirnik niz seria,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stożek daje swobodny przepływ powietrza, z dodatkowych aspektów to troche słychać dźwięk zasysanego powietrza ;)

Czekam na filmiki :D

Edytowane przez dawid7737
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo czytasz za mało testujesz, ale daje to ze mam swobodny przepływ powietrza, nie duszę go wkładkami.

Mcglver co masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo czytasz za mało testujesz, ale daje to ze mam swobodny przepływ powietrza, nie duszę go wkładkami.

Mcglver co masz na myśli?

ja mam wkładke pipercross w ori puszce tak dla jasności :) a co to jest surge to poczytaj z uwagą na internetach, bo stawiam że bedzie srogi przy takiej konfiguracji suszarki, 064 robi surge w 1,8T a ten mutant bedzie robił do jeszcze bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek od kogo miałeś pierwszą hybrydę na której jest obecny setup? Rzeczywiście coś szybko poszła ta Twoja obecna turbina w zaświaty ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kolegi DEV najpierw sie rozszczelniła, później padła gruszka :/ a tak wyglądała w srodku

12357939_1070695609642064_363437287_n.jp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o dzwik to jest masakrycznie głosno strzały swisty wszystko na raz :]

surge != dzwięk :)

no ale zobaczymy czy będzie wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zaczynam robić w portki bo też mam turbo od DEVa.

Z tym że u mnie jest nowa gruszka.

no cóż ..jak padnie to wpadnie K03rs .. ciekawe jak jej żywotność wygląda.

3mam kciuki za dobry wynik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kolegi DEV najpierw sie rozszczelniła, później padła gruszka :/ a tak wyglądała w srodku

12357939_1070695609642064_363437287_n.jp

oooooooooooooo qr** :huh:, a myślałem że dużo widziałem popękanych żeliwek we wzdłuzniatych

Edytowane przez McGiver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K03rs nie poszalejesz jak juz to k03rs2 na kutym kole i nowa głucha widzę na codzień jak takie turbo lata i robi robotę :)

cos tam slychać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwnie :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...