Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)


truckmaniac

Rekomendowane odpowiedzi

Przy ksenonie nie potrzeba żadnej regulacji poziomu, same się poziomują. Ale faktycznie, nie róbmy Koledze śmietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko wyglądają czarne środki przy srebrnym samochodzie :good: chyba zastosuje to u siebie ale w opcji bi-xenon :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko wyglądają czarne środki przy srebrnym samochodzie :good: chyba zastosuje to u siebie ale w opcji bi-xenon :cool1:

Tak samo myślałem. Kupiłem BiXenony, ale, że sie nie dało wyrezać samopoziomu, to zrobiłem właśnie tak.

Juz to kiedyś pisałem. Strasznie mnie wk..., jak ktos mnie oślepia, także sam oslepiać nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawidłowe myślenie Bracie, pozdro :good: ja mam xenony, więc u mnie to będzie tylko kosmetyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spooko furacz...niezle masz laczki podobne do moich :gwizdanie:

Dzieki. Niestety opony strasznie głośne :angry:

Trza je szybko skończyc i pomyslec o innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy. Te mają dopiero ze 2 tysie przebiegu, takze jeszcze na nich muszę pojeździć ;)[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 12:46_________________________________________________Nowe mody zrobione.

Pierwsze fotki (prowizorka) w pierwszym poście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur - przydała by się jeszcze fotka przodu - przesiadka na S-Line powinna być udokumentowana :naughty:

Nabiera uroku lalka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bez tych modów mi się podobała :) Teraz to już w ogóle kox :good: Tylko jeszcze listwy na drzwi aby zrzucić ten czarny "dekor"... Alu mi się widzą, bardzo dobrze dobrane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wygladu bardzo ładna no moze po za felgami ktore za bardzo nie pasuja do A4 B6. Zrób coś jeszcze żeby auto zaczęło jeździc. Bo przy tej masie i mocy to marnie musi sie odpychac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie feligi nie pasuja do tego i dosc wysoko stoi .Reszta jest ok :)

Co do silnika to wolalbym miec 2.5 tdi v6 niz 1.9 tdi po czipie.Nic nie zastapi dzwieku 6 cylindrow :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nad zawiasem trza będzie jeszcze popracować, ale co do felg, to wybaczcie, ale sie nie zgodzę :P

Mi sie podobają.

Zrób coś jeszcze żeby auto zaczęło jeździc. Bo przy tej masie i mocy to marnie musi sie odpychac.

Wybacz, ale pozostawię bez komentarza :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...