Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak Ogrzewania


slimaczek89rz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Piotrek, daj już spokój - jedź do szika tam przy tesco, powiedz że chcesz nagrzewnicę ze średniej półki cenowej, a ja przyjadę do Ciebie z browarkami i będę patrzył jak się zarzynasz z deską rozdzielczą :grin: Już to przerabiałem, wymieniłem nagrzewnicę i wali żarem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Piotrek, daj już spokój - jedź do szika tam przy tesco, powiedz że chcesz nagrzewnicę ze średniej półki cenowej, a ja przyjadę do Ciebie z browarkami i będę patrzył jak się zarzynasz z deską rozdzielczą :grin: Już to przerabiałem, wymieniłem nagrzewnicę i wali żarem!!!

ale chociaż jednym browarkiem kolegę poczęstujesz czy niech się męczy i patrzy jak się browar pije:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do palikówki chyba trafisz:D

Spróbuje jeszcze z tym płynem

Wysłane z mojego HTC Vision

Jakbyś miał jakieś pytania co do tej deski, to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej która ma szerokość 10-15 godzin pracy dla amatorskiej ręki :P Mi zajęło to koło 15 przy trzech godzinach wyciągania klucza spod podłogi :P

Jakbyś wymieniał, to również z chęcią pomogę jak przy czymś będziesz miał problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tylko jeszcze zadam pytanie kiedy pompę wody wymieniałeś ? Miałem przypadek w 1.8 że wirnik był pękniety i ślizgał się na trzpieniu. Temperatura nie skakała a z ogrzewaniem też były problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pisal ze rok temu.

u szfagra w 1.8 nie grzalo i wymienial nagrzewnice i przy okazji wkladal klime. sciagniecie dechy we dwoch pierwszy raz 3 godzinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płukanka nic nie da, to zmienie nagrzewnicę:wink:

---------- Post dopisany 27-12-2013 at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2013 at 02:02 ----------

Plukalem dziś i nic to nie dało...

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się Panowie. Może mi ktoś pomoże. Jakieś 2 tyg, temu wstawiłem moją a4 do mechanika(podobno dobrego) z podobnymi objawami jak wyżej. Stwierdził nagrzewnica beee (zapchana) po czym ją wyjął wyczyścił i stwierdził że jest w super stanie i ją zamontował z powrotem. I wszystko było super grzała jak szalona do dzisiaj. Znowu nie grzeje. Pomóżcie co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wypłukał jej dokładnie i znowu się zapchała albo masz mega syf w układzie. Wyjmij węże z króćców i płukaj wodą pod ciśnieniem ze szlaufa raz w jedną raz w drugą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło się trochę zapowietrzyć. Ale nie rozumie, skoro wytargał ci nagrzewnicę, po co się z nią bawić w czyszczenie? Czym ją czyścił? Czym zalany miałeś układ?

P.S. Ile cię skasował za tą robotę z nagrzewnicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczytałem dokladnoe. Jak rwal deskę to bez sensu czyszczenie. Trzeba było parę złotych na nowa nagrzewnice dołożyć

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRobota 300 zł. Twiedził że nowe są nie tak wydajne jak orginalna. Jesze jedna sprawa ,zauwayłem

że temperatura rosła do ok80 to wskazówka się cofneła na 60 i potem już normalni do 90 i ani drgnie. Może faktycznie jest zapowietrzona. Dzisiaj to sprawdze i napisze.

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 06:29 ----------

Odpowietrzanie nic nie dało. Ale właśnie ogarnąłem jak czytać kody z klimatronika. Może coś wyjdzie!:eusathink:

---------- Post dopisany 07-01-2014 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2014 at 15:54 ----------

Witam ponowni ! A4 naprawiona. Otóż majster co montował gaz zapowietrzył cały układ. Mechanik dzisiaj odpowietrzył jak należ i jest ogrzewanie.

Dzięki za porady.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że problem rozwiązany, ale do tego mechanika, co wziął kasę za wyjęcie nagrzewnicy a jej nie wymienił, to już lepiej więcej nie jedź...

Pewnie, że ori nagrzewnica lepsza, ale on nie włożył głowy do kanalików w środku i nie wie za ile ci się zapcha/rozszczelni... dlatego powinien wymienić na nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...