Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak Ogrzewania


slimaczek89rz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, schowek zdjęty:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

Czyli klapki są ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że jak po trzymam go na wyższych obrotach, albo raz dobrze przygazuje to nagle puszcza ciepło, czyli ewidentnie coś przytyka nagrzewnice.kupię ten stp i będę walczył dalej.

Wysłane z mojego HTC Vision

---------- Post dopisany 23-12-2013 at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2013 at 09:19 ----------

Up.... Panowie, pasek od pompy wody zmieniony, stary był zbyt luźny. Oczywiście to nie pomogło....Jak dodam gazu i ustawię HI wtedy leci gorąco, puszcze gaz, powoli ciepło spada aż zacznie lecieć zimno. Odpowietrzona nagrzewnica jest na 100 %, węże oba gorące. Pompa wody nie ma roku jeszcze. Nie wiem czy to istotne, ale gdy już leci gorąco po dodaniu gazu, to z kratki na desce po jednej stronie leci ciepło a z drugiej zimno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlauf z wodą i przeplukaj nagrzewnicę w obie strony do skutku. Jak wyplukasz syf to przepływ bedzie ok i nie bedziesz musial jej gazować zeby grzalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słychać tego silniczka wcale.

Jak to się nazywa? Silniczek klapy czy jak?

Podpięcie vaga chyba nic nie da bo mam przecież stary typ i z tego co słyszałem to mam podcinieniowo sterowane. Najgorsze że nie mam gdzie zdjąc tego schowka bo albo pada deszcz albo śnieg:facepalm:

Byłem u znajomego dziś aby podpiął vaga ale miał jakiś problem z kompem.

zdemontuj schowek pasażera, będziesz widział silniczki, u mnie pomogło przeczyszczenie styków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem filmik wyżej, oba pracują:disgust:

to tylko płukanie, jak nie pomoże to Ci współczuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrzewnica out? jeszcze mysle nad tymi klapkami... może się jakas franca przycina:facepalm:

taa, wątpie, wywaliło by error na klimatroniku, a jeszcze mówisz, że jak przygazujesz to jakieś ciepło leci, z nagrzewnicą coś nie halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie vag był podpinany i nawet viaken czy cos. 0 błędów. Ok, mówisz nagrzewnica, ale oba węże gorące, a nie powinny. Kupie jeszcze ta płukanke i jak to nie pomoże to nagrzewnica out. Nowa 48 zł więc spoko, ale yebania co nie miara:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij weze z nagrzewnicy i cala wode ile sie da trzeba wydmuchac. kup roztwor np stp(albo na orlenie jaki kolwiek) i zmieszaj go z litrem wody. wlej do nagrzewnicy i pozniej powoli dolewaj tak zeby drugim kroccem sie wylewalo. jak zacznie wylewac zostaw to tak na godzine niech sobie wyżre caly szlam. pozniej znowu wydmuchaj caly roztwor i przeplucz to przez jakis czas woda ze szlaufa najlepiej zeby jakies cisnienie bylo, potem zalej plynu do nagrzewnicy odpowietrz wszystko uzupelnij braki i musi byc dobrze nie ma bata. nagrzewnica jest zawalona syfem. jak dodajesz gazu to jest szybki przeplyw goracego plynu dlatego nagrzewnica daje cieplo, wolny przeplyw stygnie i masz chlodne powietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj gowna za 40 pare zloty bo zaraz Ci padnie i znowu decha w gore. jak by co mam gdzies nagrzewnice dobra czysta nie zaszlamiona ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem u siebie i powiem to, co mi koledzy z forum powiedzieli i co sam póki co potwierdzam, lepsza najtańsza nowa niż dobra używana. Za dużo roboty jest z tym aby ryzykować nawet Ori używką. Ja kupiłem do siebie taką

NAGRZEWNICA 14741 FEBI BILSTEIN

i działa wzorowo.

Niestety nie dość, że decha w górę to część stelaży pod nią także trzeba rozmontować... Jeżeli umiejscowiona jest tak jak w moim, to nie ma bata aby to inaczej wyjąć, fizycznie się po prostu nie da. No chyba, że dziurę sobie wytniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może na wolnych sama pompa nie wydala,pisałeś że jak przygazujesz to leci ciepło,założona rok temu wcale nie musi oznaczać,że jest dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to może pasek od pompy bo luźny był, ale jest założony nowy i jest naciągnięty i jest bez zmian. Pompa miała wymiary wirnika takie jak w starej, to samo wsio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak płukanka nie pomoże a jeszcze przed wymianą nagrzewnicy spróbować spuścić płyn wyjąć termostat i zobaczyć czy wirnik na pompie czasem się nie obraca-pół godzinki roboty a mamy pewność,że pompa sprawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...