Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak Ogrzewania


slimaczek89rz

Rekomendowane odpowiedzi

Zagadaj na Małopolskie (jeśli się z geografią nie jebłem :decayed:) i podjedź na jakiegoś spota to Ci ktoś z VAGiem pomoże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stanie, jakby się miało coś stać przy płukaniu to znaczyłoby jedynie, że i tak jest do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dziś plukalem jeszcze raz ale efekt średni. Jest jakiś preparat żeby usunąć ewentualny osad?

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie sprawdzić te klapke, a jak ok to mówie kup STP o takie coś np. ODKAMIENIACZ DO CHŁODNIC 300ML / STP (3727407979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tą klapke sprawdzić? Zdemontować schowek i jak będzie nagrzane auto, ustawie na klimatroniku wysoką temperaturę to ma się otworzyć?

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"efekt średni" tzn , ze jest jakaś poprawa? wyleciał jakiś syf z tej nagrzewnicy? podczas jazdy lepiej grzeje niż na postoju?

zmieniaj z LO -> HI HI-> lo i obserwuj jak pracuje silniczek. najlepiej też zrobić test na vagu (warto zainwestować w tego vaga, drogi nie jest a zwraca się po 1 podłączeniu pod kompa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ręce miałem zmarznięte bo dziś jadąćnic a nic się nie poprawiło. Musze do tej klapki zajrzeć a jak dalej nic, to poszukać kogoś żebym mi podpiął vag'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień ciepło na zimno i z powrotem i powinieneś słyszeć silniczek klapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słychać tego silniczka wcale.

Jak to się nazywa? Silniczek klapy czy jak?

Podpięcie vaga chyba nic nie da bo mam przecież stary typ i z tego co słyszałem to mam podcinieniowo sterowane. Najgorsze że nie mam gdzie zdjąc tego schowka bo albo pada deszcz albo śnieg:facepalm:

Byłem u znajomego dziś aby podpiął vaga ale miał jakiś problem z kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz zwykłe silniczki elektryczne, vagiem pod klimatronik sie podepniesz chyba że to on jest trefny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez miałem problem zeszłej zimy wcale nie grzał tylko ze wtedy był ewidentny błąd klimatronika bo panel migał. Miałem taki elektrozaworek do wymiany później zrobiłem adaptacje komputerem i juz było ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nic nie słychać to albo klapa zablokowana albo silniczek spalony,jeśli podepniesz nowszy klimatronik to prócz klimy wszystko będzie hulać,pod warunkiem że u ciebie wszystko sprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...