Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak Ogrzewania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zagadaj na Małopolskie (jeśli się z geografią nie jebłem :decayed:) i podjedź na jakiegoś spota to Ci ktoś z VAGiem pomoże :wink:

Opublikowano

to jak woda nie pomogła to pozostaje środek do odkamieniania. Chyba, że przyczyną usterki jest co innego.

Opublikowano
  • Autor

W poniedziałek podepne na dłużej wodę, a dobrze podpialem?

Wysłane z mojego HTC Vision

Opublikowano

Tak dobrze zrobiłeś

Naklepane z my Lumia 610 using Tapatalk

Opublikowano

podłącz wejście od strony aku a wyjście od strony serwa

Opublikowano
  • Autor

Nie stanie się nić nagrzewnicy?

Opublikowano

Nie stanie, jakby się miało coś stać przy płukaniu to znaczyłoby jedynie, że i tak jest do wymiany.

Opublikowano

dokładnie nie ma co sie zastanawiac tylko płukać.

Opublikowano
  • Autor

Dobra, dziś plukalem jeszcze raz ale efekt średni. Jest jakiś preparat żeby usunąć ewentualny osad?

Wysłane z mojego HTC Vision

Opublikowano

a jestes pewny że klapy klimatronika sprawne?

Opublikowano
  • Autor

A jak tą klapke sprawdzić? Zdemontować schowek i jak będzie nagrzane auto, ustawie na klimatroniku wysoką temperaturę to ma się otworzyć?

Wysłane z mojego HTC Vision

Opublikowano

"efekt średni" tzn , ze jest jakaś poprawa? wyleciał jakiś syf z tej nagrzewnicy? podczas jazdy lepiej grzeje niż na postoju?

zmieniaj z LO -> HI HI-> lo i obserwuj jak pracuje silniczek. najlepiej też zrobić test na vagu (warto zainwestować w tego vaga, drogi nie jest a zwraca się po 1 podłączeniu pod kompa).

Opublikowano
  • Autor

Chyba ręce miałem zmarznięte bo dziś jadąćnic a nic się nie poprawiło. Musze do tej klapki zajrzeć a jak dalej nic, to poszukać kogoś żebym mi podpiął vag'a

Opublikowano

zmień ciepło na zimno i z powrotem i powinieneś słyszeć silniczek klapki.

Opublikowano
  • Autor

Nie słychać tego silniczka wcale.

Jak to się nazywa? Silniczek klapy czy jak?

Podpięcie vaga chyba nic nie da bo mam przecież stary typ i z tego co słyszałem to mam podcinieniowo sterowane. Najgorsze że nie mam gdzie zdjąc tego schowka bo albo pada deszcz albo śnieg:facepalm:

Byłem u znajomego dziś aby podpiął vaga ale miał jakiś problem z kompem.

Opublikowano

masz zwykłe silniczki elektryczne, vagiem pod klimatronik sie podepniesz chyba że to on jest trefny.

Opublikowano
  • Autor

z ciekawości podepne jutro na próbe polifta ale czy to cos zmieni?:eusathink:

Opublikowano

tez miałem problem zeszłej zimy wcale nie grzał tylko ze wtedy był ewidentny błąd klimatronika bo panel migał. Miałem taki elektrozaworek do wymiany później zrobiłem adaptacje komputerem i juz było ciepło :)

Opublikowano

jeśli nic nie słychać to albo klapa zablokowana albo silniczek spalony,jeśli podepniesz nowszy klimatronik to prócz klimy wszystko będzie hulać,pod warunkiem że u ciebie wszystko sprawne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.