Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiadomosc na priv`a

Opublikowano

skeeber ile twój kolega wziąłby za taką operację??

Opublikowano

musisz osobiście wynegocjować :naughty: , namiar na priv?

Opublikowano

kat wyciety autko dostało ducha i druga młodosc

Opublikowano

kat wyciety autko dostało ducha i druga młodosc

wstawiałeś rurę czy pusta pucha???

Opublikowano

yarel jakbys uczestniczyl w spotach czestochowy to bys kata wycial za 70zl :gwizdanie:

Opublikowano

btw, czy po wywalniu kata moga byc jakies jaja z zapachem spalin?

tydzien temu wracalem ze znajomymi z urlopu i podczas pantofla w podlodze (pod gorke) kumpel powiedzial mi, ze doszedl do nich dziwny smrod, ewidentnie z wydechu... tak jakby auto dziwnie przepalalo mieszanke :mysli:

Opublikowano

Za ile można sprzedac katalizator z AFNa :mysli:?I zna ktoś jakiś skup w Gdańsku?

Opublikowano

btw, czy po wywalniu kata moga byc jakies jaja z zapachem spalin?

tydzien temu wracalem ze znajomymi z urlopu i podczas pantofla w podlodze (pod gorke) kumpel powiedzial mi, ze doszedl do nich dziwny smrod, ewidentnie z wydechu... tak jakby auto dziwnie przepalalo mieszanke :mysli:

czasem moze tak byc , ale trzeba sprawdzic plecionke przed katalizatorem czy nie ma przedmuchow

Opublikowano

Za ile można sprzedac katalizator z AFNa :mysli:?I zna ktoś jakiś skup w Gdańsku?

ok 250 zł

Opublikowano

poszukuje we Wrocławiu warsztatu gdzie wytnę kata i wstawię rurę czy inne ustrojstwo, oczywiście niedrogo;) z góry dziękuję za odpowiedz!

Opublikowano

A gdzie taki srodek z kata idzie sprzedac? w Krakowie konkretnie

Opublikowano

A JEST TAM JAKAŚ DATA PRODUKCJI NA KACIE ?/??? MOŻE KTOŚ Z WAS ZAUWAŻYŁ .MOŻE W GERMANY WYMIENIAJĄ TO I OWO CO JAKIŚ CZAS -JEŚLI NIE JEST STARY TZN. BYŁ WYMIENIONY WCZEŚNIEJ TO SZKODA GO BY BYŁO PRUĆ.

Opublikowano

yarel jakbys uczestniczyl w spotach czestochowy to bys kata wycial za 70zl :gwizdanie:

hmm..a gdzie panowie i kiedy można Was SPOTkać :wink4:

Opublikowano

yarel jakbys uczestniczyl w spotach czestochowy to bys kata wycial za 70zl :gwizdanie:

hmm..a gdzie panowie i kiedy można Was SPOTkać :wink4:

wszystko jest na biezaco w dziale spotow:" czestochowskich "
Opublikowano
hmm..a gdzie panowie i kiedy można Was SPOTkać

wpadnij na spota to zabaczysz jak u mnie bez kata gwizda sobie :gwizdanie:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja w AFNie wywaliłem bebechy z kata po 250 tys., bo przy przyspieszaniu "Waliło po nogach" , bo było tak pełno...

Ten "syf" sprzedałem za 60 zł chyba...

Auto było elastyczniejsze...

Co do kopcenia... po dłuższej jeździe w mieście zamulając syf się zbierał w puszce i podczas "przedmuchiwania turbiny" trochę zostawało za ogonem...

Dużo daje też paliwo... Przy tankowaniu np. na Shellu z dodatkami auto ani razu nie puściło dymka... nawet w zimę rano... jak paliwo było gorsze to zdarzało się...

Ogólnie polecam wszystkim ten zabieg ;)

Opublikowano

stało się!! :wink4: dzisiaj wyciąłem dziada!!!! :kox:

i poprawę widać zwłaszcza z dołu i ładnie turbo śwista :kox:

powiem tylko że zostawiłem puchę po kacie i nie słychać żadnych dziwnych polonezowatych dźwięków jak to nie którzy pisali wyżej :naughty:

Opublikowano

i ładnie turbo śwista :kox:

doprawdy? akurat w Twoim silniku turbo nie powinno świstać :cool1:

Opublikowano

u mnie też świstało , a po wywaleniu kata jeszcze bardziej... co niestety oznacza, że są luzy na wirniku...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.