Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?


grzes1150

Rekomendowane odpowiedzi

btw, czy po wywalniu kata moga byc jakies jaja z zapachem spalin?

tydzien temu wracalem ze znajomymi z urlopu i podczas pantofla w podlodze (pod gorke) kumpel powiedzial mi, ze doszedl do nich dziwny smrod, ewidentnie z wydechu... tak jakby auto dziwnie przepalalo mieszanke :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, czy po wywalniu kata moga byc jakies jaja z zapachem spalin?

tydzien temu wracalem ze znajomymi z urlopu i podczas pantofla w podlodze (pod gorke) kumpel powiedzial mi, ze doszedl do nich dziwny smrod, ewidentnie z wydechu... tak jakby auto dziwnie przepalalo mieszanke :mysli:

czasem moze tak byc , ale trzeba sprawdzic plecionke przed katalizatorem czy nie ma przedmuchow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JEST TAM JAKAŚ DATA PRODUKCJI NA KACIE ?/??? MOŻE KTOŚ Z WAS ZAUWAŻYŁ .MOŻE W GERMANY WYMIENIAJĄ TO I OWO CO JAKIŚ CZAS -JEŚLI NIE JEST STARY TZN. BYŁ WYMIENIONY WCZEŚNIEJ TO SZKODA GO BY BYŁO PRUĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yarel jakbys uczestniczyl w spotach czestochowy to bys kata wycial za 70zl :gwizdanie:

hmm..a gdzie panowie i kiedy można Was SPOTkać :wink4:

wszystko jest na biezaco w dziale spotow:" czestochowskich "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..a gdzie panowie i kiedy można Was SPOTkać

wpadnij na spota to zabaczysz jak u mnie bez kata gwizda sobie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w AFNie wywaliłem bebechy z kata po 250 tys., bo przy przyspieszaniu "Waliło po nogach" , bo było tak pełno...

Ten "syf" sprzedałem za 60 zł chyba...

Auto było elastyczniejsze...

Co do kopcenia... po dłuższej jeździe w mieście zamulając syf się zbierał w puszce i podczas "przedmuchiwania turbiny" trochę zostawało za ogonem...

Dużo daje też paliwo... Przy tankowaniu np. na Shellu z dodatkami auto ani razu nie puściło dymka... nawet w zimę rano... jak paliwo było gorsze to zdarzało się...

Ogólnie polecam wszystkim ten zabieg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stało się!! :wink4: dzisiaj wyciąłem dziada!!!! :kox:

i poprawę widać zwłaszcza z dołu i ładnie turbo śwista :kox:

powiem tylko że zostawiłem puchę po kacie i nie słychać żadnych dziwnych polonezowatych dźwięków jak to nie którzy pisali wyżej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...