Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tez mam własnie 74 i nie daje rady.. często mi się zdarza ze po odpaleniu pasek słychać i kontrolka od aku sie świeci..dodam lekko gazu jest ok..a napinacz i rolka wymieniona jakieś 2-3 msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego we wlepce masz oznaczone jaki aku ma byc, to jest zakodowane. Gdzies byl temat jak to rozkodowac. A pasek mimo to nie powinien piszczec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj Centry. Gwarancja u nich to fikcja. Polecam Boscha bo używam go w drugim aucie już ponad 3 lata. W tym był już 2 razy rozładowany do końca światłami i nic sobie z tego nie zrobił. Chodzi też w 1.9tdi (golf 4). Jest to S4 60ah. Chłopie jakie 80 ah? Po co Ci tyle? 74 to za dużo chyba że masz audio które ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej..prawie za każdym razem gdy odpalę auto to świeci sie kontrolka od alu..w tygodniu dwa razu robię 170km i dojazdy do pracy.

Rolki pasek nowy itp..mam bose,CB,lampki led gdzie..a aku ma chyba juz 4-5lat.tak ze juz powoli czas na niego..bo nie chce żeby mnie auto zaskoczyło w nocy pod chmurką w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka powinna zgasnąć po odpaleniu , sprawdź szczotki i regulator napięcia - prąd ładowania

Ja mam już drugą centrę , i jestem z nich zadowolony a mam wsadzoną 85Ah .

co do gwarancji to i tak przeważnie jeden dostawca i tak samo z gwarancja , kilka lat sprzedaję aku i nie miałem takich problemów z gwarancjami dla klijętów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie powinna a czasem nie gaśnie...pytałem dziś w sklepie i za boscha s4 powiedział mi ze najtaniej da rade za 385zł :facepalm:


​Kilka jesiennych fot.

wp_20141013_003jgrgy.jpg

wp_20141013_005llpqa.jpg

wp_20141013_010rorco.jpg

wp_20141013_006x8p08.jpg

wp_20141013_011ehr8w.jpg

Czas na wymianę oleju i filtrów:

wp_20141013_002bbq2r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie powinna a czasem nie gaśnie...pytałem dziś w sklepie i za boscha s4 powiedział mi ze najtaniej da rade za 385zł

jeśli 80Ah to dobra cena , a jak 74Ah to popytaj jeszcze bo można taniej wyjąć ...za S4 oczywiście...albo dołóż dwie dyszki i bierz S5 bo mniej więcej taka różnica , a lepszy środek

no a zestaw zacny Mann+oliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O_o widzę kolega z okolic, ciekawie działasz z a4:):)fajnie w dobrą stronę:):) sprawdź na wlepce w bagażniku jaki był seryjnie aku nie ma co ładować 80Ah:)myślę, że nie ma sensu pchać większego jak 70Ah :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał bosha s5 kupowalem do różnych aut i jeszcze żaden nie padł wersja 74ah kosztowała coś około 350zl z kW na necie i taki amperarz polecam dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie zobacze jaki teraz mam aku w aucie..na pewno jest mniejszy niż wyznaczone na niego miejsce na podszybiu..kupie taki jak na wlepce pisze..za często mi się kontrolka od aku świeci przy odpaleniu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kontrolka nie ma nic do akumulatora tylko masz jakiś problem z ładowaniem

Po zmianie na nowy acu problem z kontrolką nie zniknie, ja bym szukał w alternatorze

a jak chcesz większy acu to sprawdź najpierw ilo amperowy masz alternator jeśli poniżej 120A to nie zakładaj większego niż 74Ah. tylko patrz na prąd rozruchu przy akumulatorze , bo to ma znaczenie w zimie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za rady...to na sam początek zerknie sie do alternatora.ale dam sobie reke uciac ze jest robiony jakies 1 rok lub 2 temu.


Plany na sezon 2015

1. Wymiana przedniego zawieszenia.

2. Założenie ori xenonu tak jak książka pisze.

3.Nowe koło + nowe kapcie.

4. Zespawanie dokładek zderzaków przód tył i malowanie w kolor.

5. Ustalenie terminu i odwiedziny Hokus Pokus.

6. Wtryski od AFN i soft.

7. Jak nowe koło to pewnie będzie coś niżej ale nie za dużo.

8. Pełen Fis.

9. Ori tylna wycieraczka od Golfa V.

10. Ramiona wycieraczek od paska Fl i nowe wycieraczki Boscha.

11. Jeśli fundusze pozwolą do pełny swap na AFN i wtedy wiecej mocy tak na 130-140KM.

12. Usunięcie odprysków i obić parkingowych.

13. Zderzak od lifta z ori spryskami.

14. Regeneracja wszystkich zacisków i malowanie w proszku na czarny mat.

​I pewnie będzie coś nie planowanego jak zawsze.W tym roku jeszcze będzie nowy rozrząd ,akumulator .

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...