Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda


bartekziomek89

Rekomendowane odpowiedzi

A wiesz ile Cie to wyniesie?

Od kogo brałeś licznik?

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Rób taki przód

dsc00174zu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile :-P dowiem się jak będę odbierał :-P

licznik brałem od fafnastego tylko mi się kurde kontakt z nim urwał po wpłaceniu kasy :-/

a z przodem trafiłeś idealnie bo taki chcę :-D tylko że lampy nie na black tylko raczej srebrne zostawię :-D

P.S wie ktoś coś o jakimś specyfiku dzięki któremu może szybciej zejść farba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori lampy( srebrne) robią ryjek szerszym :wink: ja bym lamp nie ruszał jeśli o kolor chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz na jaki kolwiek sklep budowlany i powinni miec cos takiego w butelce w jakich jest rozpuszczalnik tylko do zdzierania farb. wiecej jak 15 zl za 0.5 nie plac bo to gowna sa a ja tego uzywalem i daje sobie super rade. 2 warstwy i ladnie schodzi farba czy co kolwiek. tylko na lakierze samochodowym nie sprawdzalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori lampy( srebrne) robią ryjek szerszym :wink: ja bym lamp nie ruszał jeśli o kolor chodzi

Też nie będę ruszał jak je w końcu kupię hehe :-P Będzie niebiesko-srebrno i trochę biało :-P Pany a osłony na silnik od Passka V5 gdzie można dorwać? Bo na ALL to nie ma nic...

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

podjedz na jaki kolwiek sklep budowlany i powinni miec cos takiego w butelce w jakich jest rozpuszczalnik tylko do zdzierania farb. wiecej jak 15 zl za 0.5 nie plac bo to gowna sa a ja tego uzywalem i daje sobie super rade. 2 warstwy i ladnie schodzi farba czy co kolwiek. tylko na lakierze samochodowym nie sprawdzalem

a zejdzie farba z relingów po zwykłym rozpuszczalniku? mam aceton w domu i benzynę ekstrakcyjną to tym spróbuje... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z oslonami ciezko na allegro albo tablicy poluj czasami mozna w fajnej kasie upolowac. wogole fajne autko za***isty kolor to Ci kazdy powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na felgi używam tego

53904_0_f.jpg

złazi każda farba :whistling: na A8 winterach wieczorkiem nanosiłem warstwę pędzlem a następnego dnia plastikowa szpachelka i schodziło ładnie.

Niebieski i srebrny :naughty: ładnie, ja się uparłem na niebieski i czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol to w jakimś budowlanym kupowałeś? I viela za taką puszkę cie wychodzi?

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Hehe no w moim przypadku niebiański i srebrny :-D

---------- Post dopisany 09-01-2014 at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany 08-01-2014 at 23:07 ----------

Dzisiaj doszła do mnie paczka z nowymi zegarkami z pełnym fisem i całym osprzętem do montarzu :-D Na weekendzie pewnie będzi edziałane :jupi:

nmx7.th.jpg

parę gratów (lampka podsufitki poliftowa i wtyczki do lamp poliftowych) od kolegi RED-a z AudiPodkarpacie.pl :-D

ycgd.th.jpg 6ayx.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...