Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)


grzesiek1721

Rekomendowane odpowiedzi

250km/h na tych hamulcach.... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był, ale nic ciekawego, zostawił troche gumy na asfalcie i smrodu

typowe hamowanie przodu z kreceniem tyłu, jednego koła :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tego typu filmikiem najlepiej pokazać ze faktycznie jest tył napęd:wink:

Mi tam sie od zawsze taka modyfikacja podobała, na yt jest juz sporo takich A4, mógłbys kiedys cos opisac jak to sie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tego typu filmikiem najlepiej pokazać ze faktycznie jest tył napęd:wink:

Mi tam sie od zawsze taka modyfikacja podobała, na yt jest juz sporo takich A4, mógłbys kiedys cos opisac jak to sie robi

masz dwie mozliwosci, wywalasz połosie, albo wywalasz wałek atakujący, reszta zostaje

potem spawasz torsena i wioooooooooooooo .... :grin:

Q++ już Ci sie znudziło ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałem ogólny filmik włącznie z przyśpieszeniem od 80 do 200 i od 150 do 250:naughty: i ubiegam komenterze kontroska sie świeci ponieważ nowy czujnik okazał sie być zepsuty i wszystkie komentetorom typu "nie podoba ani ulep ani pomysł na rwd" z góry dziękuje nie podoba sie to nie oglądaj bo nie bede tolerował komenterzy ludzi którzy jeżdzą seryjnymi autami bo przysłowiowią żarówką muszą jechasć do mechanika.Ja przy tym aucie spędziłem dużo godzin ciężkiej pracy i pewnie jako jeden z nielicznych wykonałem w 95% własnymi rękami więc troche szacunku

większość komentujących nie jeździ seryjnymi autami, to jest forum, każdy ma prawo skomentować i wyraźić swoją opinie na temat twojego auta, skoro założyłeś o nim temat.. a o godzinach spędzonych przy aucie i na forum chyba nie masz co dyskutować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacun, jak dla mnie za***iście, wyglada fajnie i jeździ sądząc po parametrach też fajnie:decayed:

dach malowałeś czy oklejałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy,zawsze to coś innego jak reszta:thumbup1: Jak byś klepał wszystko to co inni jesteś cool a tak widzisz...tak to już jest na forum audi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałem ogólny filmik włącznie z przyśpieszeniem od 80 do 200 i od 150 do 250:naughty: i ubiegam komenterze kontroska sie świeci ponieważ nowy czujnik okazał sie być zepsuty i wszystkie komentetorom typu "nie podoba ani ulep ani pomysł na rwd" z góry dziękuje nie podoba sie to nie oglądaj bo nie bede tolerował komenterzy ludzi którzy jeżdzą seryjnymi autami bo przysłowiowią żarówką muszą jechasć do mechanika.Ja przy tym aucie spędziłem dużo godzin ciężkiej pracy i pewnie jako jeden z nielicznych wykonałem w 95% własnymi rękami więc troche szacunku

większość komentujących nie jeździ seryjnymi autami, to jest forum, każdy ma prawo skomentować i wyraźić swoją opinie na temat twojego auta, skoro założyłeś o nim temat.. a o godzinach spędzonych przy aucie i na forum chyba nie masz co dyskutować :grin:

+1

po to jest forum by komentować, a że mi się nie podoba nie znaczy że mam być cicho:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tego typu filmikiem najlepiej pokazać ze faktycznie jest tył napęd:wink:

Mi tam sie od zawsze taka modyfikacja podobała, na yt jest juz sporo takich A4, mógłbys kiedys cos opisac jak to sie robi

masz dwie mozliwosci, wywalasz połosie, albo wywalasz wałek atakujący, reszta zostaje

potem spawasz torsena i wioooooooooooooo .... :grin:

Q++ już Ci sie znudziło ????

jeszcze nie pobawiłem sie nim dobrze nawet, ile tego śniegu było:facepalm: a temat RWD zawsze mnie interesował w B5:decayed:

a z wyglądem zamierzasz cos podziałać, jakaś felga, lampy poliftowe, czy to auto do wygłupów:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi a jak ominales odcinanie gazu po wcisnieciu hamulca? audi RWD zawsze mnie interesowalo :) Szkoda ze mam oske bo sam bym zaczal sie czyms takim interesowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma takich wynalazków jak odcięcie gazu bo seryjny sterownik poszedł do kosza a zastąpił go standalone EasyEcu i on jest dużo bardziej rozwinięty niż seria (dwie mapy, shift light, launch control (procedur startowa))

a nad wyglądem bede pracował na wiosne bo w zimie różne rzeczy cie mogą wydażyć:wink: prawda jest taka że w to auto szybciej jezdzi w zimie niż w lecie

WRZUTA - Audi A4 1.8t+ Rwd

uprzedzam komentarze kontrolka się świeci bo czujnik jest nie taki jak powinien a ciśnienie jest dobre bo mam wskaźnik

kolejny jak spadnie śnieg:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo to który mod zastosowałeś ??

Ten z usunięciem półosi, czy ten drugi, o którym dev pisał ??

Pochwal się :]

Ogólnie to brawo, za jakieś nowe spojrzenie na temat... ale kastrowanie quattro to nie dla mnie :]

Rozumiem, że mod jest odwracalny, czyli jak zechcesz powrotu do Q, to wkładasz półosie i heja ?? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie taki odwracalny jak się wydaje bo trzeba przecież zaspawać Torsena, żeby nie wypluwał całego napędu na przód ze względu na zerowe obciążenie przedniej ośki.

Jeśli by potem założyć półośki i nowy Torsen to oczywiście odwracalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrry, łatwiej jest zdjac wieniec z mechanizmu roznicowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest zaspawany torsen i wyciągnięte półosie i oczywiście zostawione przegłuby zewnętrzne żeby sie łożyska nie rozleciały ale mam drugą skrzynie i półosie wrazie jak by spadło tyle śniegu żeby rwd nie dawało rady:kwasny: ale tak czy inaczej jak spadnie śnieg to mam zamiar wsadzić półosie i zobaczyć jak sie będzie jezdzło na zaspawanym torsenie bo teoretycznie w starszych 100ach i 80ach nie było torsena tylko zwykły mechanizm różnicowy z blokadą i dało sie jedzić z włączoną blokadą a to na jedno wchodzi jak moje zaspawanie

---------- Post dopisany 14-04-2014 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 00:02 ----------

Nowe wcielenie audi

images_thumb_1131312_800_800_resize.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...