Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Historia naszych nicków


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

dejf - pseudo ze studiów filologii angielskiej. Od imienia Dawid of course :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymon88-16 szymon-imię, 88-rok urodzenia, 16wiek założenia większości kont w necie i tak już zostało do dzisiaj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to taka mała zbieranina.

Pierwsze dwa znaki:

"pw" to inicjały natomiast

ostatnie cztery to początek tablicy rejestracyjnej chyba srugiego samochodu RLA X.... i tak powstał pwrlax i jest już parę ładnych latek.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepik25 :evil:

Pewnie wiekszość z Was myśli że to od tego jak mówimy na nszych wschodnich sąsiadów Czechów hehe :decayed: ("pepiki" :wallbash:) ale to nie prawda, dopiero jak już ta ksywka przyjęła się na dobre :good: to dowiedziałem się że właśnie na Czechów tak mówią :polew: a wzieło sie to od tego że mam inicjały "pp" więc jeszcze w podstawówce mówiono na mnie "pepe" a póżniej jeden z kolegów przekręcił to na "pepik" i tak już zostało :cool1: a 25 to tyle właśnie miałem lat jak zakupiłem moją a4 i zawitałem na to forum :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nazwiska, na mnie i na brata wołano Bąk. Brat kupił Golfa II GTI i zarejestrował się na VWzone pod nickiem B_O_N_K, bo Bonk było zajęte.

Gdy sprzedałem swego Golfa II i kupiłem Corrado zarejestrowałem się na VWzone i na Corrado, odwróciłem nick brata i wyszło Knob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój początkowy nick był maniek603 bo przy rejestracji na forum Maniek byl zajety i musialem cos dopisac, ale z czasem okazalo sie ze ktos kto zajal "moj" nick w ogole nie korzysta i zmienilem na Maniek :) A Maniek mowia na mnie praktycznie od podstawowki (taka ksywa od imienia Mariusz) i tak juz zostalo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yarel - mój nick wziął się ze studiów gdzie często gęsto z kolegami grałem w cs po sieci,a że dużo Jarków więc chciałem wpisać yarek a że akurat grałem po niezłej imprezie %%%% palec się omsknął i wpisało się yarel i tak już zostało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz tak kazdy pisze to ja swoje przedstawie... Magic..hmm uczeszczałem na sekcje siatkówki, miałem z 14 lat.. a tam wszycy po 20-30 lat... Byłem nowy, i ktos walnał ,,Co to za medzik'' gdzies sie szybko przyjeło... 87 to od rocznika... I tak powstał nick MAGIC87 którego uzywam w sieci... A na codzien Bambus, bambo, bamboocha, bambino, czarny--> od karnacji. Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego tatę przezywali nie wiadomo czemu UDYś, no to na mnie przeszło również, a że w colin mcrea można było wpisać tylko trzy literki :evil: w nazwie gracza a wymiataliśmy w to w liceum non stop tak też zostało udy, głupie to strasznie :wallbash: ale k**wa każdy tak na mnie mówi, no może oprócz mamy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...