Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Historia naszych nicków


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

hehe niektóre nicki to dobre :tongue4:

Mój nick tez jest od nazwiska, chociaż czasem niektórzy głupio pytają bo w szkole mam Buhh albo Buszek, wtedy pada pytanie czemu Buszek bo palisz? :blink: a ja wysportowany chłopak :P a te dwa x to tak po prostu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas ...m<-ada ->s ....może być "adam" albo "adas" od imienia a 26 to :mysli: nie mogę powiedzieć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qoperek = qop inaczej queen off pain z warcrafta III ale przeważnie używałem tego nicku tylko w grach online. A zaczęło się od głupiego Mortal Kombat bo tam można bylo wpisać tylko 3 litery w high score i jakoś tak zostało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys zakladalem konto na poczcie el.i Dominikow bylo tysiace ,wiec moja zona z kolezanka wymyslaly i zostalo domjenick-jest uzywany wszedzie-nie rozstaje sie z tym nickiem ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a moj nick to poprostu... kiedys siedzialem gdzies zakladałem konto i każde cos co wymysliłem nie chciało mi przyjąc to wymysliłem coś bezsensu i jest... nawet nie wiem jak to sie czyta :evil: ktos kiedys czytal kerbi inny ktos czytal kerb :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu - od Trzeniuzauruisa - mistrza ciętej riposty i szydercy . Żył w Rzymie w III w.p.n.e.

co ty gadasz,każdy wie,że Trzeniuzaurus,to pierwszy człekokształtny,który zaczął rytmicznie walić kijem w pusty pień,co było wyczynem,gdyż jemu,tak jak i tobie,również brakowało dwóch przeciwstawnych palców. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nie trudno

Jasiński potem było Jasiu=>Jachu=>Yachu=>Yaho=>Yahoo

tak ewaluowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nie trudno

Jasiński potem było Jasiu=>Jachu=>Yachu=>Yaho=>Yahoo

tak ewaluowałem :)

Giertych i tak mialby swoja teorie Twojej ewolucji :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem troszke od początku...

alvaroalvaro78, tukan2000 :kox:

A co do mojego nicka :mysli: niewiem :tongue4:

zawsze Wszyscy na mnie inaczej mówili :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nie trudno

Jasiński potem było Jasiu=>Jachu=>Yachu=>Yaho=>Yahoo

tak ewaluowałem :)

Oj w to nie wątpie ;) zapewne byłaby to bardzo ciekawa ewolucja :)

Giertych i tak mialby swoja teorie Twojej ewolucji :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 12 lat dużo grało się w piłkę a jednocześnie leciała w TV bajka o przygodach psa Domela. I czasami zostawiałem kolegów w czasie meczu i goniłem na tą bajkę po czm wracałem na boisko, więc kumple od razu mi nadali przydomek "Domel' i tak zostało do dzisiaj co ostatnio było wielkim zdziwieniem mojej teściowej :shocked: . Jak nadeszedł czas internetu i zakładania skrzynki pocztowej to się okazało, że Domel już zajety i tak z głupa zostało dopisane "q". I stąd nazwa domelq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

puchatek - od kubusia (kuby) choc moje prawdziwe imie to Jakub.Nie mam pojecia dlaczeko wszyscy na mnie mowia Kuba :mysli:. Od 4go roku zycia przezywali mnie kubus puchatek ,wtedy strasznie mnie to denerwowalo,ale teraz :cool1: wszyscy wiedza,o co kaman :decayed: a 27 to poprostu bylo dopisane do puchatka,bo w wieku 27lat trafilem na to forum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelc, poprostu od imienia i pierwszej litery nazwiska :).. Zawsze sie staram tego używać :wink4:.. No chyba że nick jest zajęty to dodam liczbe 24, ale nie wiem czemu 24 :decayed:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zdecydowanie od nazwiska BOBER :P a ze nie lubie jak sie do mnie mówi po nazwisku :P to ktos kiedyś dodał EK i tak zostało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...