Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Historia naszych nicków


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura
ja fan wu-tang clan '-)

generalnie chodzilo o moj duzy luz i swobodne podejscie (mimo sedziwego wieku) do zycia '-)

wiec Wu - bierze sie od Wu-tang ale tez od Wolny Styl - czyli Wustyle '-)

to ja widzę, że z kolegą mam dużo wspólnego. Wu-Tang od podstawówki jest ze mną wszędzi i zawsze :D nie potrafię słuchać czegoś innego.

Co do nick'a, hmmm jakoś tak wyszło. Nie pamiętam. Przynajmniej w miarę oryginalny jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micz => Micz Djukanon :D Mam takie okularki jedne jak nosił Mitch, inni dopatrują się w tym jeszcze wrodzonego magnesu na kobiety hahaha, tak jak Mitch na nie działał ale to już tylko plotki :D aaa jeszcze ktoś mówił że mam włosy na klacie jak on hahaha Zresztą pytać keżora on też się przyczynił do tego nicka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez nie ma co zbardzo wyjaśniac, marcin to moje imie a j to inicjał nazwiska, no to wyjasnilem :)

a mozesz na PW napisac mi Twoje nazwisko?? bo ja tez jestem Marcin J. hehe moze mamy tak samo :D

prosiłem już, to jest temat tylko dla historii naszych nicków

nie odbiegajmy od tego.

pre_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talib1990

Talib ... bo kiedyś na żarty pytałem w szkole ile trzeba wziąść wodoru żeby sie zabawic to ktoś krzyknął " nowa generacja talibów rośnie :P ".. a 1990 od roku urodzenia..

to wsio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spedyt

Tak jak już inni pisali zakładałem konto e-mailowe i większość loginów które mi przychodziły do głowy były zajęte.

Ten był wolny a łączy się z moją pracą na spedycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agrabsabi

kontrowersyjne ale proste ;)

agrab to skorpion a skorpion to moja żona ;) sabi to skrót od sabiny ale moja żona to właściwie nie jest sabina ale tak na nią mówią :diabelek:

połączenie faktów z wyobraźnią dało adres mailowy mojej żonki :diabel:

a że ja więcej z niego korzystałem to pozwoliłem sobie go przywłaszczyć :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o moj nick to bylo duzo tego, jak bylam mlodsza to koledzy wolali na mnie waszka bo dluch i chuda jak zawsze, jak podroslam i nie dalam sobie w kasze dmuchac i zaczelam ustawiac kolegow to zaczeto wolac na mnie żyleta, w liceum -> prosze sie nie smiac -> ze wzgledu ze bylam najwieksza kobitka w klasie (chodzi o wzrost) moj przyjaciel zaczal krzyczec do mnie szerokie biodra, nie wiem dlaczego bo w sumie to drobna jestem :D

jak pojawilo sie autko i zaczelam na nie mowic niunia to niunia tamto to zaczeli na mnie niunia mowic a A4 to wiadomo dlaczego, to tyle na ten temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agrabsabi

kontrowersyjne ale proste

bez urazy oczywiście zabawa ze słowami AgRAB SABI i pozdrowienie allah agbar myslałem ze o to chodzi, ale błem w błędzie!!! :564:

A moje Iverson bo dość długo trenowałem basket,a że byłem shooting guard (rzucający obrońca) i moim ulubionym koszykarzem NBA jest Allen Iverson , tak też koledzy na mnie wołali. Niestety koniec kariery :( NBA I love this game

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taktuś-już chyba z dziewięć lat minęło. była niedziela rano, syn( wtedy niespełna 5-letni brzdąc) podchodzi do naszego łóżka i o coś się mnie pyta. w pytaniu pada słowo tato

ja w żartach mówię: ja ci dam tato, mówi się tatuś, za karę ugryzę cię w szyję

no i ugryzłem

a on zanosząc się śmiechem powiedział:taktuś

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-żółw - T=turbo - takie miało być A4 i ...prawie się udało:)

a żółw bo jestem mega dynamiczną osobą i raczej nigdy, nigdzie się nie śpieszę:)

taktuś - bardzo fajny nick - od razu mi się spodobał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

666- numer diabła :twisted:

Mada- odwrócenie mego imienia :cool:

Można mnie również spotkać pod nickiem mada1989(odwrócone imię, rok urodzenia) lub SHR970[nazwa karabinu,(strony łowieckie) łowiectwo to moja pierwsza pasja].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaroalvaro78 na studiach miałem dużo ''kresek nad grzejnikiem'' i koledzy mówili na mnie alvaro ewentualnie pukawa a że przy logowaniu do poczty na o2 alvaro już był to tak wyszło jak wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...