Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Historia naszych nicków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pre ja miałem na counterze nick blackrabit bo czasem kampowałem z AWM-ką :rotfl::rotfl:

a obecnego nicku chyba nie muszę tłumaczyć Robsonik i już :biggrin:

Opublikowano

BJK - moje inicjały: oba imionka i nazwisko. Używam tego od jakiś 7 lat. Wcześniej to były różne kombinacje, ale w sumie jak padło na inicjały to tak zostało. Od jakiegoś czasu jestem też widoczny jako Keroq lub Phoenix (bo mam świra na punkcie tego mitycznego ptaka :smile: ) ewentualnie Keroq Phoenix (bohater moich dwóch opowiadań ze świata Star Wars :biggrin: )

Opublikowano

wester.... moze ktos sie domysli jak napisze jak mam na imie - Sylwek

jesli nie to podpowiem - SYLwester

Opublikowano

Mój nick-DARKMAN-wziął się z tego że kiedyś posiadałem motocykl cały czarny i mój ubiór motocyklowy i kask też był czarny więc zaczęli na mnie tak kumple wołać (chyba było to w 1994 roku)i tak zostało do dziś.Ale autko mam grafit metallic hehe a nie czarne dla odmiany.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

U mnie taki skrót od nazwiska plus _ bo kiedyś gdzieś już było i musiałem coś dodać...

Opublikowano

sam nie wiem jak na to wpadlem, ale chcialem miec jakies dziwne i tylko troche zwiazane z imieniem i nazwiskiem. Dopoki nie ujawnie imienia i nazwiska - moj nick nic nie powie. Sam nie wiem czemu nie zostalem DEEDEE (chyba ktos juz byl taki), bo to moja ulubiona ksywka (q1, q2, q3, Diablo, LOD itp.)

Opublikowano

Ja mam G od nazwiska i ARY bo na imie mam AREK a jakotakiej ksywki w szkole czy gdzies nie mialem :foch:

Opublikowano

Petlik poprostu od nazwiska...aczkolwiek w majlu jestem widziany jako maxim031, a gdzieniegdzie jako maxim032(bo 031 bylo zajete:/) Maxim pare lat temu wymyslilem podczas ogladaniu zawodow StrongMan. Myslalem nad ksywka, zeby byla krotka i latwa, przede wszystkim do stosowania w sieci i nagle w TV padlo MAXIMUS (jeden ze strongmanow), wkrecilo mi sie to, lecz koncowke "-US" obcialem, zeby nie plagiatowac:P i tak zostalem MAXIM, oczywiscie 031 i 032 to liczby przypadkowe, bo jak u kolegow wyzej sam nick byl juz wszedzie zajety

Opublikowano

chyba nie trzeba nic wyjasniac :smiley: poprostu od imienia Angelika :smiley:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a mnie kiedyś ksiądz wyzwał od szatana, w dodatku przy ludziach. stąd trzy szóstki a the black bo jak na władcę złych mocy ;) wypada najbardziej lubię czarny kolor.

Opublikowano

To i ja sie dopiszę ada pierwsze litery od imienia ur od nazwiska dawno dawno temu było sdur adur potem jakoś staneło na adadur

Opublikowano

mialem kiedys zone hiszpanke , i sie smialem ze skoro Julio czytamy Hulio to Jacek czytamy Hacek, a to drugie h bo przy rejestracji na hotamilu nie moglem wybrac tylko opcji hacek i od nazwiska doszlo kolejne h, dlatego hhacek, ale czytamy jako hacek

P.S

chcialem prosic prezesa o zmaine nicka na hacek ale jest chyba ktos z nickiem hack i by sie chyba mylilo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koczo bo byly chlopak mojej siostry jest grekiem i ma na imie Kosta a zdrobnienie tego imienia to koczo i mi tak zostało od wielu lat. poprostu wpadło mi to w ucho, latwo zakladalem konta z tym nickiem bo jest niepowtarzalny.

Opublikowano

Ja miałam troszke zakręconą historie z moim nickiem, zaczął sie od psa, wilczura, a raczej suki, kiedyś moja ciotka zawołała tego psa który wabił się AZA a zamiast pies to ja zareagowałam, tak wyszło że kuzyni zaczeli tak na mnie woać a mnie to nie przeszkadzało. Azunia to troszke łagodniejsze sformułowanie które jest ze mną od kilku ładnych latek. :tongue4:

Opublikowano

jakis endriu juz jest. zalogowal sie dwa razy dwa lata temu i zajal mojego nicka na ament :wallbash: dlatego endriuu mowia tak na mnie od konca podstawowki czyli 1995. kiedy to było...

Opublikowano

Ziom Toma nadał mi te ksywe Od mojej kurtki Motora i tak sie rozeszło i zostało ;)

Opublikowano

moje nazwisko to "moskal" czyli "moscal" jak grałem dawno dawno temu na pleju w colina mc'rae to nick musiał sie składac z nie wiecej niż trzech liter, wiec wypadło na "msc" a że mój rok urodzenia to tak zwany "boski 79" siłą rzeczy wszystko sie skumulowało i jest "msc79" :thumbup: pozdro wszystkim

Opublikowano

Moje poprzednie auto którym jeżdziłem przez 8 lat to Seat Toledo w wersji Alcazar i tak juź zostało.

Opublikowano

raggaman-nick typowo intern etowy ..musialem cos wymyslec do maila a szkolna xywka byla juz oblegana ..wiec od muzyki ktorej słuchałem..powstało raggaman :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na początku byłam Osą, właściwie w szkole średniej się zaczęło, nie chodzi o talię o nie :tongue4: kąśliwa byłam i tyle ...

"Przerobiłam" jakiś czas temu na osetti bo "osa" się powtarzało.... i teraz jestem niepowtarzalna ajjje :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.