Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Historia naszych nicków


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

a co boisz sie że jak bedziemy brać laske na dwa to zajme na raz obie dziury? :naughty:

jest jeszcze trzecia :good:

nie ma to tamto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zakładał mi kiedyś meila a że wołali na mnie sawka a takiego nie było wolnego to wymyślił sobie bossawka i tak pozostało już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno byc 3 s, wtedy mogloby byc boss sawka, ew. 4 - boss ssawka :P

geneza mojego nicku jest taka:

najpierw był gładysz - nazwisko podawane kanarom w autobusach ;)

potem zaczeli tak na mnie mowic kumple

a potem był quake ;) na studiach gralismy czesto i jak kiedys gralem z niedoswiadczonym w quaku kumplem humanista na stancji to przy stanie 200 do 1 tak samo wyszlo ;) no i zostało ;)

ehh stare dobre czasy... to byl jeszcze quake 1

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiedzialem ze taki watek jest ... :buhaha:

x lat temu mialem taka fajna lagune ,oczywiscie czarna kombi kola 17 obnizona i wogole

anno domini 1999 ..czyli 10 lat temu i tak zostalo, kolega Karol nazwal kiedys mnie (auto) ...wrc a ja polaczylem dwa slowa i tak zostalo :naughty:

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozku726- mam na imie Łukasz ale mówią na mnie józek ponieważ w szkole podstawowej miałem koszulkie reprezentacji polski józkowiaka i tak się zaczęło najpierw byłem józkowiak a potem józek i tak już zostało :) a 726 wzięło się z tego ze ho ho ho zakładałem meila i mi przypisali i nawet mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie Juskowiak??? :wallbash: :wallbash:

Mial podrabiana koszulke i bylo Z :kox: a nie S :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle,ze Ty poprostu walisz takie bledy,bo zadnego zdania bez bledu nie umiesz napisac :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzielnica Londynu z która jestem związany ( 2 miejcie na świecie w którym spędziłem najwięcej czasu)

teraz pseudo hood młodych pakistańców :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksywka jeszcze ze szkoły podstawowej (miałem 11 lat - tak mnie wołali ) 30 lat przetrwała ... chociaż ostatnio Moskal woła mnie Zbowidowiec :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymonA4

imie tymek i :good:A4 :good:

kiedyś miałem nicka tymona4 ale chłopaki wołali na mnie tymona to zmieniłem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm swojego nicka mam od 5 klasy podstawowej..[czaja] tyle ze dodałem 77 i wyszło caja77 , rok urodzin,a czaja bo od nazwiska ,[słynny kompozytor,]ale nie dlatego że sie czaiłem tylko na odwrót,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ksywka pochodzi od nazwiska Wypych mam ją od zawsze jak tylko sięgnę pomięcią a odziedziczyłem po braciszku i kiedyś byłem młody wypsiu a teraz jestem wypsiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy miałem kilka lat miałem manię rozbierania i rozkręcania czegokolwiek i gdziekolwiek

łapy mnie swędziały jak diabli, ile razy za to dostałem od matki po du...ie nie zliczę :polew: :polew: :polew:

byłem takim małym dewastatorem stąd ksywka "devastation"

z wiekiem zaczałem z tego wyrastać ale i tak robiłem wszystko aby sprawdzić co i ile jest w stanie wytrzymac moją "obróbkę"

zniszczonych silników, skrzyń, mechanizmów róznicowych i mostów nie zliczę

dzieki temu z tego wszystkiego wyniosłem spora nauke i wiedzę którą do dzisiaj z powodzeniem wykorzystuję

ale na osiedlu ksywa została....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...