Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Audi A4 B8 2007


Który samochód z tej trójki jest najładniejszy i który byście wybrali jeżeli mielibyście dokonać zak  

  1. 1. Który samochód z tej trójki jest najładniejszy i który byście wybrali jeżeli mielibyście dokonać zak



Rekomendowane odpowiedzi

Inna ciekawą rzeczą jest, że auto... będzie mniejsze... :/

Jak macie jakieś info, zdjęcia wpisujcie ;)

Pre- jak widzisz wyzej- pierwszy post w tym temacie. BTW- napisany przez Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, zgadza się - ale wtedy była mowa o prototypach i niewiele jeszcze było wiadomo na ten temat.

Przeczytaj tekst na poprzedniej stronie, są już rozmiary nawet podane.

Wymiary auta: długość 4703 mm i szerokość 1826 mm, rozstaw osi : 2808 mm.

Przednia oś jest bliżej przodu auta, przez co uzyskano więcej przestrzeni w środku, przy niewiele

większym wydłużeniu auta (długość B7 4601mm, B6 4548 mm).

;)

ps. nie wiem nawet czy jest sens poprawiać ten pierwszy tekst ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, all clear! :) ja akurat znalazlem ten artykul na autokracie, wszedlem w ten dzial forum i najpierw przejzalem zeby nie podwajac tematu. znalazlem i na pirewszej stronie wpadlo mi w oko, ze jest mniejszy. a w artykule podaja wymiary i pisza, ze bardzo malo brakuje mu do a6 :) stad tamto zdanie pod linkiem, ktory wkleilem troche wyzej ;)

wydaje mi sie, ze nie ma sensu poprawiac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba fajny zobaczymy na żywo , wiem na pewno że tego nie kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na środek i jakoś ten kokpit - środkowa część przechodząca w zegary - do mnie nie przemawia (jakoś tak zalatuje pod BMW). Rozumiem też że każde będzie miało tam "jakiś ekranik" pewnie MMI. Wloty powietrza też jakoś nisko, Radio i klimatronik to też jakiś "francuski" artysta projektował. Podoba mi się układ wskazówek zaczynający się od "6-ej godziny". Zewnętrznie coraz bardziej mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się budka suflera na desce rozdzielczej (jak w BMW 7), kierunki w przednich lampach i przód - wydaje się trochę za wąski (konkretnie chodzi o proporcje szerokość-wysokość), można pomylić z A3.

biała w S-Line wygląda bosko... widze w niej czarne fele z S5 :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniusi , można się zakochać. Zdecydowanie chyba najładniejszy samochód w swojej klasie , bije pod względem wyglądu MB C klasse ( który wygląda jak skórczony S klasse) oraz BMW serii 3 ( który z przodu jeszcze jako tako wygląda ale tył ma tragiczny)

Ach te A4 - cudo. Już zaczynam na niego zbierać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 wewnątrz, jest z tyłu na prawdę sporo miejsca, materiały najwyższa jakość (fakt, że wersja była wypaśna)

kliken machen na obrazek (galeria picasaweb)

NoweAudiA4OdRodka.jpg

mało zdjęć, bo straszne tłumy były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakrycznie śliczna... macie pożyczyć 200 tysi? Oddam w ratach po 100 PLN / mc... Bez procentów.

Ooo, i ma lampy z tyłu jak A6, te owale świecące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...