Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL


!Tommy

Rekomendowane odpowiedzi

no pierwsze poważniejsze zmiany dokonane w autku :D

takie małe info

jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem T-Cut Color Fast - Woskujący regenerator lakieru ( co takiego http://www.allegro.pl/item442038753_t_cut_color_fast_regenerator_lakieru_gratis.html ) to bardzo polecam. pracy na 3-4 godziny a efekt extremalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MłodyA4 powiem Ci jak umyje :D dzisiaj go tak doprowadziłem dopiero. Ale nie sądzę aby po myciu zeszło, lakier po tym środku jest dużo bardziej gładki, i woda powinna lepiej po nim spływać.

poza tym poczytaj na necie, czytałem o nim dobre opinie i zdecydowałem się kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jemu chyba chodziło o pozostałem wersje 1.8T czyli 163 i 180 KM (np tu masz je w tabeli http://www.tdi-tuning.pl/tabela_przyrostow.htm )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!Tommy poważnie to działa?? Po myciu przypadkiem nie wychodzi wszystko spowrotem??

sprawdzone po myciu, auto dosyc brudne bylo :D brud schodzi ladnie, woda splywa po aucie (nie zostaje na nim :D ) - cos jak nanotechnologia hehe

teraz juz na bank tylko T-CUT do woskowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem przewieziony :decayed: i jak dla mnie trochę za twardo :gwizdanie: Ale przynajmniej nieźle się prezentuje :naughty:

tylko ten chrom na metry :sick3: chrom madafaka :polew:

ps. ta fotka idzie na mistrza b67743aa0a0ac384.jpg:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem przewieziony :decayed: i jak dla mnie trochę za twardo :gwizdanie: Ale przynajmniej nieźle się prezentuje :naughty:

tylko ten chrom na metry :sick3:

chrom na metry jest :kox::good: jak wpadnie tutaj ykk to potwierdzi moje zdanie :kox:

Furka bardzo ładna :good: szkoda tylko ze zmieniłeś oznakowanie auta na inne :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem przewieziony :decayed: i jak dla mnie trochę za twardo :gwizdanie: Ale przynajmniej nieźle się prezentuje :naughty:

tylko ten chrom na metry :sick3:

chrom na metry jest :kox::good: jak wpadnie tutaj ykk to potwierdzi moje zdanie :kox:

Furka bardzo ładna :good: szkoda tylko ze zmieniłeś oznakowanie auta na inne :tongue4:

Widze ze edukacja cos daje.. :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, musze przyznać że autko kolegi pierwsza klasa, mam okazje je dość często widywać (stajemy na tym samym parkingu) i naprawdę jest na czym oko zawiesić, jakieś plany na wiosnę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soviet moge wiedzieć na którym parkingu ?? :D

michal no plany są spore, ale niestety narazie B5 jeszcze zostaje

taki mały bajer, moze nic ale cieszy oko i fajny efekt przeważnie w nocy jak komuś się miga

Zespolenie halogenów ze światłami drogowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...