Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rs4 b7 str 2 filmik + fotki


czaki22

Rekomendowane odpowiedzi

kolektorki sie poczysci narazie smiga tak nawet nie wiem czy sie hamował, generalnie pare tematów do ogarniecia jest , narazie robie mu lampy , samopoziom chyba nie do odpalenia na tym sterowniku

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

Kiera standardowo ssie jak to w RSie :decayed: TT > A4 :grin: - frosty nie bardzo cie czaje ?! to jest oryginalna kier z rs4 b7

Która jest brzydka i nie funkcjonalna :decayed: imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtus juz muslalem ze moge negicjowac cene czarnej B7...oj ale wyszedl fajny przeszczep:) jak cos to pamietaj o mnie przy tym recaro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki nie są czasem z wersji DTM? Bo tam byly większe. Audi S4 + części i robocizna nie wyjdą wiecej niż kupno gotowego RS4?

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iron no nie zartuj :)..... takie sztuki biegaja po 90 tys moze 80 tys , przod i tyl zalatwiłem za 1200 euro :)

przeciez ta kierownica wyglada za***iście i co on ma nie funkcjonalnego ?:) to auto do upalania :)

rury sa spawane i maja wiesza srednice niz w oruginale , wydech byl grzebany ale nie wiem co i jak , napewno kocówki beda do zmiany, jak sie go poodgarnia beda niezłe foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie :) ale niedaleko w sumie w twoja strone narazie ubezpieczenie i dopiero bedzie jechalo

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

nawet sobie nie wyobrażacie ile jest czesci różniących b7 od b6

nawet tylne bagaznikowe boczki sa inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat wiedziałem bo szukam pakietu zakupy i od B7 nie pasuje :banghead::D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi nie wyświetlają się zdjęcia?

jesteś wybrańcem :decayed:

Mega fajna fura :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą :) fotki nagrania na yt i td zapadła decyzja o zmiane mce na b7 i wtedy mamy 100% rs4 b7

wandej roto ori nowy :) cos kolo 7 tys dał za nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny projekt, ale koło wolałbym ori rs4 jedna, dla mnie rotor d*py nie urywa, ale sama w sobie przeróbka zacna, od jakiegoś czasu sam myślę czy by jakiegoś sedana nie kupić i coś takiego wyrezać, tutaj świetna baza bo z graty z s4 pokryły wiele kosztów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOKLADNIE juz sporo gratów bylo takich jakie maja być , natomiast to stalo kiedys na ori rs ale rotor wyglada lepiej tamte niestety juz oklepane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie oklepane ale na b6 czy b7 to można na palcach jednej ręki policzyć, a ori to ori i z takim wklęśnięciem podrób nie ma, a rotor to już będzie na tylu gratach w 2014 roku że szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko kwesria gustu, wlascicielowi to sie podoba, ;)wazmne ze zapierd.... i to niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dowodzie bedzie rok 2004 to co zostało z oesy to instakacja czesc, zawieszenie dach podloga czesci srodka , rasowe b7 mozna powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...