Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie ile gazu koledzy pala wasze audi 2.8 193 km.

moja srednie spalanie 50%miasto i 50% trasa wychodzi 12,5 l gazu przy spokojnej jezdzie

Opublikowano

pisali chlopaki o tym, moj niestety 2.6 v6 max miasto 15:) spokojnie to 11 a teraz do zakopanego to ponad 200km to 10,5 na 100

Opublikowano
  • Autor
pisali chlopaki o tym, moj niestety 2.6 v6 max miasto 15:) spokojnie to 11 a teraz do zakopanego to ponad 200km to 10,5 na 100

No to tragedii nie ma :wink:

Opublikowano

Mój AQD w zimie 100% miasto 15-16 litrów, w trasie mogę zejść do 10 ale przeważnie 11-12 :decayed:

Opublikowano

jo odebrołek auto od gazownika nowo instalacje stag 300 isa2 nolołek 18 litrow gazu i zrobilek 110 kilometrow przy dos ciezkim bucie chciołek obejzec wiela mnie spoli przy bardzo ostrej jezdzie i powiem wom ze chyba niema tragedi :)

Opublikowano
Tak jak w temacie ile gazu koledzy pala wasze audi 2.8 193 km.

moja srednie spalanie 50%miasto i 50% trasa wychodzi 12,5 l gazu przy spokojnej jezdzie

ośka - w trasie to i 9,5 może wyjść bez problemu, miasto delikatnie w samych korkach to i 18 :naughty: łyka bo wiadomo że kilometrów nie natłuczesz a jednak gaz sprzęgło pracują

Opublikowano

Moja 2.4 w trasie przy normalnej jezdzie 8L przy deptaniu 9-10L Miasto 11-12L

Wyniki mam super ale zainwestowałem w Instalacje :banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Quattro na instalcji przejechane ~13k km BRC.

Silnik 2.8 30v AMX, średnie z 2500km - 12,7l, warto wspomnieć że wlicza się w to jakieś 50% Krakowa w korkach i godzinach szczytu.

Przy płynnej jeździe tocząc się około 90km/h zszedłem do 10,3

Opublikowano

2.8 30V quattro automat trasa (90-100 km/h) - niecałe 11l, miasto - 15-16

Opublikowano

dobrze ci pali, moja po miejscu ~15

Opublikowano
Moja 2.4 w trasie przy normalnej jezdzie 8L przy deptaniu 9-10L Miasto 11-12L

Wyniki mam super ale zainwestowałem w Instalacje :banan:

A jaka masz instalke? Zeby miec takie wyniki chyba mojego musialbym pchac. W miescie przy mega emeryckiej jezdzie min16 , normalniekolo18 a jak podepcze to i 20 wciagnie. Na trasie min 13 litrow,instalka stag300 ,wtryski hana i juz 6 regulacji za mna :mad:

Opublikowano

stag 300 isa 2 , hany, reduktor ac czerwony.

wtryski obok benzynowych, zadnych wężyków.

Pod maska nic nie widac oprocz reduktora ktory jest przy lampie.

Znajomy gazownik bawił sie 2dni. Ustawienia robilem już sam. Sam bym sobie to wszystko założył ale nie mialem czasu :facepalm:

Opublikowano

trasa spokojnie ok 12 litrow , srednio 15, a miasto krotkie odcinki do pracy 6km to 18 litrow . dane podaje z tankowania tylko z jednego dystrybutora i przy temperaturach ujemnych :hi:

Opublikowano

Mój AQD 193km "ośka" w trasie bez szaleństw 90-100km/h potrafi zejść do 9,5 a w mieszanym to około 10-13 :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moje spalanie z ostatnich 12 miesięcy to 13,52 L minimalne 11,45 L maksymalne 16,10 L LPG 80% miasto.

Opublikowano

Tych tematów już chyba kilka jest na forum...

10 -13L przy normalnej jeździe to standard.

Opublikowano
Tych tematów już chyba kilka jest na forum...

10 -13L przy normalnej jeździe to standard.

Dokładnie jest ich już parę... :decayed:

No ale...trasa/miasto po 50% 12-12,5

Spokojna trasa 9,5 - 10,5 :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Tych tematów już chyba kilka jest na forum...

10 -13L przy normalnej jeździe to standard.

Dokładnie jest ich już parę... :decayed:

No ale...trasa/miasto po 50% 12-12,5

Spokojna trasa 9,5 - 10,5 :whistling:

Moze i jest ale chodziło mi tylko o użytkowników którzy posiadają silniki 2.8:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja posiadam 2.8 Q AMX Hana , KME GOLD LPG tech i spalanie 15 litrów przy takiej szarpanej jeździe , co prawda jeżdzę dopiero 1,5 mc na gazie i coś jeszcze się podreguluje ale wyniki 12 litrów są dla mnie mega zaskakujące

Opublikowano

mój średnio około 14-15 tylko że Quattro i tip tronic jest na pokładzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.