Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kody climatronika Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli nie ma w ogóle żadnej opcji zeby sprawdzić coś w b6 klimą?

m.in. VAGiem , panelem klimatronika nic nie sprawdzisz :confused4:

Opublikowano

Witam wszystkich wyskakują mi błędy czujników ogrzewania G 86, G 109, G 113. Może się ktoś orientuje jakie są numery katalogowe tych czujników?

Opublikowano

Witajcie. Sprawdzałem sobie "28 Prędkość obrotowa silnika (RPM)" Ku mojemu zdziwieniu pokazał wartość 68? Jak mam to rozumieć? Jako 680 obr/min?

Pozdrawiam

Opublikowano

Zajrzałem, ale niestety nadal nie znam odpowiedzi :embarrassed:

Opublikowano

28 kanał - obroty sprężarki :cool1:

27 kanał - obroty silnika :rolleyes:

Opublikowano

Tą różnice zauważyłem :) Lecz sprawa wygląda tak, że na "kanale 27" skacze od 52 do 56 :P Jak to się ma do obrotów silnika?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A właśnie?

czy można cos zepsuć bawiąc sie kodami. bo znając moje super szczęście to zaraz wysadzę samochód w powietrze :myśli:

Opublikowano

nie można nic zepsuć...no chyba, że przyciski na klimatroniku jak za mocno będziesz cisnął :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Dziś zauważyłem na panelu klimatronika literkę A!?

Pokazała się ona w miejscu wyświetlania wybranej temperatury. Powiedzmy że nastawiłem klime na 19.00 i w czwartej cyferce czyli drugim 0 (zerze) jest właśnie ta mała literka "A"

Szukam podobnych zapytań ale z marnym skutkiem.

Proszę o pomoc.

Opublikowano

Może wyświetlacz Ci wylał w tym miejscu?

Miałem swego czasu na wyświetlaczu "kwiatka" ale na szczęście sam zniknął.

Opublikowano

czyli jakiś błąd można wykluczyć? oki, dzięki może i u mnie samo zniknie

pzdr

Opublikowano

Trudno powiedzieć, u mnie wyglądało to tak:

babol.jpg

Opublikowano

a u mnie coś takiego:

39435383.jpg

84471242.jpg

Opublikowano

Wygląda właśnie na wylanego babola. Na zgaszonym klimatroniku coś widać w tym miejscu? U mnie był ślad:

a43d.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Po kilku dniach babolek znikł. Na szczęście. Na nieszczęście dwa dni temu wystąpił inny problem. Po włączeniu klimy na AUTO zaczyna coś buczeć w silniku. Wiatrak się nie załącza. Boję się że to może być kompresor :/ No ale to nie dział aby o tym pisać. Poszukam podobnych tematów.

Opublikowano

Na początek sprawdź czy masz jeszcze czynnik chłodzący ;)

Opublikowano

Witam.ja cos zacząłem grzebać w tych kodach w climatronicu i przestało mi grzać wnetrze.silnik nagrzewa sie normalnie do 90stopni, jak prrzestawiam climatronic na wieksza temperature to silniczek slychac ze pracuje a dmucha z nawiwow dalej zimnym.prosze o pomoc jak to cofnąć.przed zabawa ztymi kodami wszystko było ok.czy jest mozliwe zebym tam cos przestawił?

Opublikowano

Kodami nic nie mogłeś przestawić, szukaj przyczyny gdzie indziej.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie :) czy jest możliwość ustawienia kodu na stałe, to znaczy gdy wejdę w kod 57 pokazuje się temperatura wewnętrzna z czujnika na desce. ale jak wyłączę stacyjkę i odpalę znowu to żeby zobaczyć temp. wew. muszę znowu wchodzić w kody :( da się to jakoś ominąć ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.