Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kody climatronika Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma na to rady

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

Mam pytanie u mnie na kanale 52 w warunkach wyłączania sprężarkinie pojawiają się symbole graficzne tylko wartości:

np tryb Econ - 11, wyłaczona klima - 14.

Pojawia się też 9 w momencie przyspieszania, czy ktoś zna znaczenie wartości na tym kanale

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!!

Test klimatronika wykazał mi następujące błędy:

1. 1278 - czujnik EDS J623

2. 1028 - J323

3. 65034.

Jestem nowy w temacie VAG-owania i proszę o pomoc.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji.

ktory to przycisk? jak wyglada?

Opublikowano

Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji.

ktory to przycisk? jak wyglada?

Ten w prawym dolnym rogu, z samochodzikiem :decayed:
Opublikowano

ja nie mam takiego przycisku mam taki climatronic jak na fotce:

clim.jpg

No tak nie zauważyłem, że masz polifta u Ciebie to będzie ta "zaokrąglona strzałka" pod wyświetlaczem obok OFF :good:

Opublikowano

ja nie mam takiego przycisku mam taki climatronic jak na fotce:

clim.jpg

No tak nie zauważyłem, że masz polifta u Ciebie to będzie ta "zaokrąglona strzałka" pod wyświetlaczem obok OFF :good:

dziekowa kolego:] :hi::good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

mam mały problem ponieważ nie mogę ustawić nawiewu w środkową pozycje, na kratki. Przycisk Auto i ręczne ustawienie nic nie daje.

W błędach pokazuje mi 50.1(duże 50, małe 1) i nigdzie nie mogę znaleźć co to za błąd, możliwe że źle to odczytuje.

Jeszce jedno pytanko, jak klimatronic wyświetla większą ilość błędów, mianowicie czy na wyświetlaczu pokazywane są po kolei czy coś trzeba robić ręcznie?

Dodam że pozycja góra dół działa prawidłowo, a gdy chce ustawić na kratki to dmucha góra i dół

Opublikowano

Ten błąd może oznaczać uszkodzenie czujnika temperatury zewnętrznej (masz wyświetlacz temperatury na liczniku to sprawdz czy zgadza się temperatura albo możesz to sprawdzić na klimatroniku na pozycji 55) jeśli chodzi o wyświetlanie błędów to na kanale pierwszym błędy są wyświetlane jeden za drugim automatycznie jak jest ich więcej niż jeden.

Odnośnie ustawiania nawiewów to być może klimatronik się rozkodował i trzeba będzie przeprowadzić VAG-iem procedurę kodowania ale to najpierw nie może być żadnych błędów

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=43527&highlight=kodowanie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Na stronie

http://www.audiworld.com/tech/int5.shtml

można znaleźć opis kodów klimatronika 'przedliftowego' po angielsku, z sensownym objaśnieniem tego, co wyświetla się na kanałach 52 i 53.

Apropos kodów, to dziś rano na kanale c1 pokazał mi się błąd 22.1 czyli "(F118) Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, ciągła przerwa".

W mojej instalacji obecnie nie ma czynnika (dziurawa chłodnica jeszcze kilka dni), ale też nie włączam klimy, żeby nie zatrzeć kompresora.

Ze stanu OFF włączyłem bezpośrednio ECONO, żeby mieć sam nawiew świeżego powietrza.

Czy ten błąd miał prawo się pojawić? Czy czyta to ktoś kompetentny, kto mógłby udzielić odpowiedzi?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej, a co może zrobic posiadacz B6 ??

Czy za pomoca VAGa da sie te parametry o których mowa w opisie analizować i przegladac ?

Moze juz ktoś coś sprytnego wymyślił?????

Pozdrawiam

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czy w moim modelu rocznik 1999 model 2000 ostatni polift będą kody działać? :blink:

Opublikowano

Czy w moim modelu rocznik 1999 model 2000 ostatni polift będą kody działać? :blink:

W każdym [b5] z klimatronikiem :cool1:

Opublikowano

uuuuuuuuuh :slina: dzienks,

normalnie idę do auta sprawdzić, ale bajer :shocked:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

1,5 roku jezdze i nie nawet nie wiedzialem ze takie cudo jest :>

Opublikowano

A mi tam nic nie wychodzi ;( jutro będę próbował jeszcze raz,ale mam inne pytanie,jak włączam klime za pomocą tej ''śnieżynki''to będzie mi się ona wyświetlała na panelu??

Opublikowano

jak se teraz minusowe temperatury to klima sie nie zalaczy czyli sniezynka sie nie bedzie swiecic, dopiero powyzej 5 stopni

Opublikowano

Kurde a ja myślałem że już coś popsułem :polew: ,parę dni temu mi się świeciła a teraz nie,już na różne sposoby próbowałem,ale teraz przynajmniej wiem co i jak :)

Opublikowano

no bo pewnie jeszcze pare dni temu bylo powyzej 5 stopni ciepla, wiedz do ogrzewanego garazu i sie pewnie klima załączy :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.