Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kody climatronika Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chcę zmienić nastawy silnika klapy nawiewu gorącego powietrza, ponieważ słabo mi grzeje i nie wykrywa żadnego błędu, a poza tym to u mnie jest 71 kodów mam klimatronika w 1.9 TDI 90KM z 96 roku

Opublikowano

kielbasek, przez klimatronik nic nie zmienisz. Nie wiem gdzie to wyczytales.

moze Ci slabo chodzi albo gdzies sie przycina.

Opublikowano

a ja mam pytanie, ktory nr odowiada za wyswietlanie temp oleju w silniku? Ktos tam pisal ze 49 ale wg instrukcji, to nie to. A dobrze byloby to znac zeby wiedziec kiedy mozna dawac po garach :twisted:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

witam pytanie te kody pasuja do kazdego modetu A4 bo cos sobie z nimi nie radzę

Pozdrawiam

Opublikowano

michal280, pierwsze slysze zeby nei dzialaly ale moze jakies wyjatki. Zrob to zgodnie z tym jak napisal chyba Hugo, w pierwszym poscie.

Opublikowano

sprawdzalem u mnie i przy kodzie 1c mam migajace na zmiane :

13.7 Klapa nogi/odszraniacz, czasem blokowana

15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana

czy jest to cos czym nalezy sie przejac czy raczej traktowac jakby nie bylo bledow?

pozdr

Opublikowano

Witam pojąłem te kody i w 1c wyswietla mi taki błąd 13.5 Klapa nogi/odszraniacz, ciągła blokada, i mam pytanie co mam z tym zrobic pozdrawiam i dzieki za odp

Opublikowano
kielbasek, przez klimatronik nic nie zmienisz. Nie wiem gdzie to wyczytales.

moze Ci slabo chodzi albo gdzies sie przycina.

nie wiem czy zmieni czy nie ale przy niektórych kodach (musze jeszcze raz sprawdzic i spisac) można za pomocą + i - mocy nawiewu zmieniać wyświetlane wartości... co jeden w dół i w górę... u mnie chyba z 7 takich pozycji było a doszłem bo szukałem po omacku kodu który by wyświetlał RPM silnika dmuchawy

Opublikowano

witam wiem tyle ze tymi kodami nic nie zmienisz. A ja mam pytanie czy nie ma ktos czasem schematu do rozbiurki ogrzewania bo zbadalem VAG iem i wyskakuje mi cos takiego 13.5 Klapa nogi/odszraniacz, ciągła blokada i musze rozebrac ale przydały by sie jakies wskazówki.Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wyjaśnijcie mi jedną rzecz przycisk recyrkulacja powietrza to ten do obiegu zamkniętego

wciskam go i nic mi nie wyskakuje co z tymi kodami

Opublikowano

bo masz go nacisnac i pozniej nawiew na szybe :twisted:

Opublikowano

Prosze powiedzcie mi jedno:

Jak na pozycji 1c naciskam obieg i wyskakuje mi 0 to znaczy, że nie mam błędów w klimatroniku. Interesuje mnie to ponieważ autko mi nie niegrzeje i nie wiem co jest grane.

lukas23: wiem ze zima tuz tuz ale odpowiedz jest w regulaminie :wink:

Opublikowano

jak wygląda przycisk RECYRKULACJI

to ten który slurzy do wewnetrznej cyrkulacji powietrza?????????

Opublikowano

Pierwsze kolego siwekk1, to zapraszam do regulaminu bo widze ze kolega odemnie a taki zly start :wink:

co do tego przycisku to tak ten od wew cyrkulacji taki z zawinieta strzaleczka :wink:

Opublikowano
Bawiłem się trochę w sobotę :? ale coś jest chyba nie tak. Na 17 jest prędkość (różnica ok. 5 km.)- OK :wink: , na 5 temperatura na zewnątrz -było ok. 16 stopni (w rzeczywistości ok. 0) :( , najberdziej zbliżona była na 55 :roll: ,na 31 powinno zaświecić się wszystko, a tu prawie nic :?: . Czy coś jest nie tak , może coś trzeba poustawiać ? :evil:

u mnie jest tak samo :neutral: dotej pory wiem tylko ze 17 to prędkość samochodu reszty kodów nie kumam :wink: . Np powiedzcie mi jak u was jest temperatura zewnętrzna tego czujnika przy zderzaku przedniego, przy chłodnicy, bo czujnik u mnie tam jest a nie wiem ktory kod podaje jego wartość

u mnie 27 to obroty * 10 (a nie 28).

Reszta tez dziwnie wyglada...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
:/ nie zagladalem do tego tematu jeszcze, a tu sie okazuje ze fajne wynalazki Hugo skombinowal....

pytanko czy w modelu 00 tez to dziala, bo pisaliscie ze tylko na starym klimtronicu

Nie działa :mrgreen:

Kody działają we wszystkich B5, Hugo miał chyba na myśli B6 (2000r) mówiąc, że nie będą działać kody.

czy błedy klimatronika wyskakują też na VAGu

Tak ale ty musisz mieć fejs który obsługuje CAN-BUS bo klimatronik w B5 po II Lifcie chodzi już po CAN’ie, przynajmniej tak mi się wydaje bo u mnie tak jest – a taki fejs jest sporo droższy :cry:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co to jest przycisk recylkulacji, pomóżcie.

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 07-01-2007, 20:41 ]

o rany : "CO TO JEST PRZYCISK RECYKULIZACI POMUSZCIE? :)"

Proszę używaj czegoś do sprawdzania ortografii !

Poza tym nie piszemy dużymi literami.

Recylkulizacji... :):

Opublikowano

to taki samochodzik ze strzałką w środku

Opublikowano

A ja mam dwa pytanka do Państwa,...

1. mam kod błędu DTC 15.7 klapa powietrza czasem blokowana...jeśli to silniczek?(może co innego) to gdzie on jest i jak się do niego dostać B5 1995 TDi 90KM

2. czy pamięć błędów diagnostycznych kasuje się po odłączeniu akumulatora?tzn. czy ten błąd mi się skasuje jeśli odłącze akku(po naprawie silniczka)?tan niby wyczytałem z zrób to sam A4

Z góry dzięki za każdą odpowiedź!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nic takiego... sporo za granicami polski bywam..

Pa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.