Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kody climatronika Audi A4 B5


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

kurde u mnie spoko zmieniam jednostki temperatury, ale nie mogę wejść w kody diagnostyczne. Co robię źle?? Recyrkulacja+górny nawiew i nie pojawia mi się 1C

bardzo prosze o pomoc tak mnie to ciekawi dlaczego nie moge wejść w kody diagnostyczne?????pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak pojawia sie 1C naciskasz ponownie przycisk recylkulacji o powinny sie pojawic kody . Jesli tak nie jest to.... :embarrassed: . chyba wszystkie B5 z klimatronikem to maja, wiec musisz miec cos uszkodzone, ale wiecej to ja juz Ci nie dam rady pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w mojej czerwoniutkiej, landrynce z 96-tego, tez zadzialaja te wszystkie kody? pytam bo jutro dopiero bede mogl sprzawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po 2 lifcie tez dziala... ale nie wszystko sie zgadza z opisem w naglowku... moze jakis szpec znalazlby poprawne kody do klimatronika po II lifcie?? a jakby to bylo jeszcze po chrzescijansku napisane to juz wogole gites :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po 2 lifcie tez dziala... ale nie wszystko sie zgadza z opisem w naglowku... moze jakis szpec znalazlby poprawne kody do klimatronika po II lifcie?? a jakby to bylo jeszcze po chrzescijansku napisane to juz wogole gites :decayed:

Czyli jednak Ci się udało to uruchomić, bo z tego co pamiętam to mówiłeś ze jakoś nie możesz... :>

A tak BTW to jak będę mieć trochę czasu to usiądę w aucie z kartka i postaram się to wszystko dokładnie spisać i rozszyfrować :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie żaden kod nie pokazuje prawdy zgodnie z tą tabelą wyżej od HUGO ;(

Ja ma A6 C5 i klimatronic taki sam jak w A4 B6.

Po przejsciu do pkt 17 (prędkość km/h) na klimatroniku w lewym okienku pokazuje się "zero" w prawym 29 i podczas jazdy te wartości w ogóle się nie zmieniają tzn ciągle jest "zero" i 29 :/

Tak samo przy kodzie 28 - obr/min - też pokazuje ciągle te same cyfry, przy przygazówce nic się nie zmienia

Róznież przy kodzie nr 31 - sprawdzenie wyświetlacza - nic się nie dzieje tzn pokazują sie jakieś cyfry i poza tym zero reakcji, a powinno posiwetlic cały klimatronik :/

Kod nr 47 - temp. zewn. - pokazuje ciągle 1 a w drugim okienku 44. Może i na podwórku jest +1st.C ale po nagrzaniu silnika do 90 st i po zatrzymaniu sie i dłuższym postoju na pracującym silniku raczej temp powinna wzrosnać od promieniowania ciepła od chłodnicy ale tak nie jest :/

Podsumowując, sprawdziłem kody: 17, 28, 31, 47 i nic nie zgadza się z rzeczywistością, pokazuja si ejakies cyferki i nie ma np wskazańprędkości aktualnej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma A6 C5 i klimatronic taki sam jak w A4 B6.

Jeśli wygląda tak samo nie musi znaczyć, że jest takie same kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma A6 C5 i klimatronic taki sam jak w A4 B6.

Jeśli wygląda tak samo nie musi znaczyć, że jest takie same kodowanie.

jestem zarejestrowany także na forum A6 i tam też jest podana lista tych kodów ale temat jest zamknięty i nie można dopisac swojego postu odnośnie czy działają te kody czy nie, nawet nie mam kogo sie zapytać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbaczamy z tematu ale powinieneś napisać tam nowy temat z zapytaniem i z linkiem do tematu który jest zamknięty i czekać na odezwanie się innych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! chciałbym się dowiedzieć odnośnie tych kodów ,a mianowicie ja mam ADR z 1996 roku listopad i u mnie jest na klimatronicu aż 76 kodów może ktoś z was ma takie kody pozdrawiam nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma A6 C5 i klimatronic taki sam jak w A4 B6.

To sie nie dziwie że Ci nie działąją , bo w B6 tymi kodami nic nie zrobisz. To działa tylko w B5, więc jeśli masz taki sam jak w B6 to nie będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki :). od dawna głowiłem sie jak przestawic na "zegar" temperatury ze stopni F na C. W ASO pwiedzieli mi ze trzeba imobilaizer w kluczyku przekodować - koszt kilkaset zł :) . A tu ciach pach i zrobione.

Wielkie Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki :). od dawna głowiłem sie jak przestawic na "zegar" temperatury ze stopni F na C. W ASO pwiedzieli mi ze trzeba imobilaizer w kluczyku przekodować - koszt kilkaset zł :) . A tu ciach pach i zrobione.

Wielkie Dzięki.

No to ładnie chcieli Cie wykasować... Pełny profesjonalizm jak to w polskich ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...