Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapomne jak wszedłem do pokoju Magica Oliego i kkrawata... Wbijam na jana, odpalam światło, a Magic sie zrywa z wyra i do Oliego z ryjem OSAMA I TAK CIE za***rdoli :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie nie nabijaj, bo gdyby nie zapasowa kołdra u Kowiego w apartamentach to byś z czornym zakończył nocke na kostce :grin:

Nie ma jak u Kowiego na salonach :giveheart:

no fajnie we 2 razem wygladliscie u mnie na salonach, jak dwa przygłupy:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

cwiara co jak co, ale my mielismy za***isty apartament:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie nie nabijaj, bo gdyby nie zapasowa kołdra u Kowiego w apartamentach to byś z czornym zakończył nocke na kostce :grin:

Nie ma jak u Kowiego na salonach :giveheart:

no fajnie we 2 razem wygladliscie u mnie na salonach, jak dwa przygłupy:polew::polew::polew::polew:

nic nowego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie nie nabijaj, bo gdyby nie zapasowa kołdra u Kowiego w apartamentach to byś z czornym zakończył nocke na kostce :grin:

Nie ma jak u Kowiego na salonach :giveheart:

no fajnie we 2 razem wygladliscie u mnie na salonach, jak dwa przygłupy:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

cwiara co jak co, ale my mielismy za***isty apartament:grin:

A jak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa odwiedzić ten zalew, staw, bajorko czy tam basen, nie pamietam co to było

:grin:

znowu kija zamoczysz i Ci browara nie będzie ubywać :polew: jestem ciekaw kto w tym roku wygra zlot - poprzednia edycja bezapelacyjnie należy do Gwertego :grin: Grzesiu :hi:

co do zjeżdżania z cen - właśnie o tym chciałem napisać, że to, co zjade z obiadu, to pojedziesz i zostawisz w Macu, no ale c**j, pomyśli się.

tym razem nie zgubię samochodu:decayed:

jestem za 3 dniami ful opcja, żebym nie musiał męczyć się z otwarciem namiotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem nie zgubię samochodu:decayed:

jestem za 3 dniami ful opcja, żebym nie musiał męczyć się z otwarciem namiotu.

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi wez tez pod uwagę ze jak Ktos się napitoli to za kierownicę nie siadzie i do tego MC czy pizzę po prostu nie pojedzie bo nie będzie mogl, albo co gorsza nie będzie nawet w stanie chodzić :)

PS: Kaju w pokojach brakowało lodówek :)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi wez tez pod uwagę ze jak Ktos się napitoli to za kierownicę nie siadzie i do tego MC czy pizzę po prostu nie pojedzie bo nie będzie mogl, albo co gorsza nie będzie nawet w stanie chodzić :)

PS: Kaju w pokojach brakowało lodówek :)

Naciapane z sedesu ...

rzut beretem z buta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna zamówic pizze z dowozem:decayed:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Osama mnie prześladuje :facepalm:

:grin::grin:

Osama Ci przebaczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dniowy pobyt ale może pole namiotowe ? grill na kolacje czy coś a reszta w swoim zakresie zawsze to jest jakieś rozwiązanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dniowy pobyt ale może pole namiotowe ? grill na kolacje czy coś a reszta w swoim zakresie zawsze to jest jakieś rozwiązanie :wink:

pozwole Cie się rozłozyć na trawie, przed moim pokojem :thumbup1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dniowy pobyt ale może pole namiotowe ? grill na kolacje czy coś a reszta w swoim zakresie zawsze to jest jakieś rozwiązanie :wink:

źle Ci było w zeszłym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dniowy pobyt ale może pole namiotowe ? grill na kolacje czy coś a reszta w swoim zakresie zawsze to jest jakieś rozwiązanie :wink:

pozwole Cie się rozłozyć na trawie, przed moim pokojem :thumbup1::decayed:

Nie chce Czorny bo nie wiadomo czy będzię miejsce :grin:

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

3 dniowy pobyt ale może pole namiotowe ? grill na kolacje czy coś a reszta w swoim zakresie zawsze to jest jakieś rozwiązanie :wink:

źle Ci było w zeszłym roku?

za***iście było :jerk::naughty: żadnych ale nie miałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek Ty musisz obiecać, że w tym roku nie będziesz dawał na zimnym - inaczej nie masz wjazdu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierać Andzeje hajsy a nie pier**licie :facepalm: Zlot raz w roku a Wy dziadujecie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...