Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

[film zaczeliśmy kręcic popołudniu, ale swoja drogą trzeba na ten rok wymyślec wiecej ujeć z jazdy noi różnorodnosć nagrywek:jerk:

to już zostawiam Tobie :hi:

Swoją drogą, w zeszłym roku było "tylko" tyle aut co na filmie ?

to długa historia :wink:

:polew:

i tak jesteś miSZCZ :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku swoją tydzień przed oddaje na przegląd co by drugiej dziury w tłoku nie wyjebało dzień wcześniej :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi wez tez pod uwagę ze jak Ktos się napitoli to za kierownicę nie siadzie i do tego MC czy pizzę po prostu nie pojedzie bo nie będzie mogl, albo co gorsza nie będzie nawet w stanie chodzić :)

PS: Kaju w pokojach brakowało lodówek :)

Naciapane z sedesu ...

rzut beretem z buta :decayed:

o ile ktoś jest w stanie chodzić ;-)

Kilku brakuje, mojego zdaje sie ze tez bo pozno przyjechaliśmy.

Naciapane z sedesu ...

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

w tym roku swoją tydzień przed oddaje na przegląd co by drugiej dziury w tłoku nie wyjebało dzień wcześniej :polew::polew:

To oddaj miesiąc przed w razie W.

PS: Jeszcze styczeń a tu juz wszyscy się rajcuja :) Będzie mi przyjemnie znowu zobaczyc wasze mordy :)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie się deklaruję :wink:

Jest u mnie sporo zapaleńców A4 może uda sie kogoś namówić.

Swoją drogą, w zeszłym roku było "tylko" tyle aut co na filmie ?

To dość popularne auta i duży klub więc troszkę mało wozideł.

Nie narzekam bo na żadnym zlocie A4 nie byłem ale bywałem na wielu innych i sam je też organizowałem np na mazurach, konkretnie zloty FORD PROBE KLUB POLSKA kiedyś taka piękną furkę posiadałem i na zlocie czasem bywało blisko 70 aut co jest mega wynikiem jak na tak rzadkie auta .

pozdro panowie i do zobaczenia w ostrowie :decayed:

załozenie tamtego zlotu było nieco inne, sciagnąć do jednego miejsca jak najwiecej porobionych B5ek<- miał to być zlot battalionu(w miare nam sie to udało), później rozwineliśmy temat na ogólnopolski zlot i nie było zadnych ograniczeń poza ceną i iloscia miejsc w hotelu. Miał być klimat, a nie zwykła popijawa, mielismy nagrać film, no ale bifor był bardziej mega niz sie zapowiadało, film zaczeliśmy kręcic popołudniu, ale swoja drogą trzeba na ten rok wymyślec wiecej ujeć z jazdy noi różnorodnosć nagrywek:jerk:

To nie tak że ja sie o coś czepiam :wink: szanuje zaangażowanie i jak znam zloty to na pewno było mega, po prostu pytam :wink:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi wez tez pod uwagę ze jak Ktos się napitoli to za kierownicę nie siadzie i do tego MC czy pizzę po prostu nie pojedzie bo nie będzie mogl, albo co gorsza nie będzie nawet w stanie chodzić :)

PS: Kaju w pokojach brakowało lodówek :)

Naciapane z sedesu ...

kto niemial ten niemial lodowy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi wez tez pod uwagę ze jak Ktos się napitoli to za kierownicę nie siadzie i do tego MC czy pizzę po prostu nie pojedzie bo nie będzie mogl, albo co gorsza nie będzie nawet w stanie chodzić :)

PS: Kaju w pokojach brakowało lodówek :)

Naciapane z sedesu ...

kto niemial ten niemial lodowy :grin:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi wez tez pod uwagę ze jak Ktos się napitoli to za kierownicę nie siadzie i do tego MC czy pizzę po prostu nie pojedzie bo nie będzie mogl, albo co gorsza nie będzie nawet w stanie chodzić :)

PS: Kaju w pokojach brakowało lodówek :)

Naciapane z sedesu ...

kto niemial ten niemial lodowy :grin:

:grin:

prezes zalatwil nam taki zakatek ze uj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogr, ale jak sie jeden z drugim napitoli to też nic jeść nie będzie, a żarło miał opłacone:wink: jak dojdzie do siebie to zje na mieście:grin: pamietam w sobote jak przetrzeźwiałem jakos po 15 to jeżdziliśmy ekipą po ostrowie, tak wiec ktos tam zawsze przecież nie bedzie pił tyle by rano nie móc jeżdzić, harry chyba nic nie pił z tego co kojarze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. MAGIC załatw mi numer telefonu do mamy OLI-ego muszę z Nią pogadać, żeby syna ustawiła przed wyjazdem i nie zachowywał się jak szczeniak wylewając wartościowe trunki pod stół :decayed:

Jak ja abstynent :whistling::decayed:

właśnie wydałeś na siebie wyrok. będziesz popierdalał do miasta po żarcie dla każdego :banan:

uklad w mc donaldzie sobie wyrobi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na piątek tylko gryla bym zostawił, bo wiadomo nie wszyscy przyjadą o 15, czy tam 16, na sobotę też tylko kolacja, a na niedziele śniadanie i wsio w temacie :decayed:

no i kluczyki do recepcji na 3 dni :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na piątek tylko gryla bym zostawił, bo wiadomo nie wszyscy przyjadą o 15, czy tam 16, na sobotę też tylko kolacja, a na niedziele śniadanie i wsio w temacie :decayed:

no i kluczyki do recepcji na 3 dni :polew:

i koniecznie nagrania z monitoringu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogr, ale jak sie jeden z drugim napitoli to też nic jeść nie będzie, a żarło miał opłacone:wink: jak dojdzie do siebie to zje na mieście:grin: pamietam w sobote jak przetrzeźwiałem jakos po 15 to jeżdziliśmy ekipą po ostrowie, tak wiec ktos tam zawsze przecież nie bedzie pił tyle by rano nie móc jeżdzić, harry chyba nic nie pił z tego co kojarze:wink:

Spoko, spoko w razie W każdy ma przeciez swoj rozum :-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedził temat o Bukowinie :decayed: dobre... Jeśli dożyję to też się pojawię :decayed:
ale Ty chlopcze wiesz ze tam sie wypada nakurwic jak bombowiec pełen talibow :decayed: tarzac w blocie i pasc jak pet w namiocie albo przed?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedził temat o Bukowinie :decayed: dobre... Jeśli dożyję to też się pojawię :decayed:
ale Ty chlopcze wiesz ze tam sie wypada nakurwic jak bombowiec pełen talibow :decayed: tarzac w blocie i pasc jak pet w namiocie albo przed?

gadasz jakbyś tam był:decayed:

553827_257952277703264_1584566751_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa odwiedzić ten zalew, staw, bajorko czy tam basen, nie pamietam co to było

:grin:

znowu kija zamoczysz i Ci browara nie będzie ubywać :polew: jestem ciekaw kto w tym roku wygra zlot - poprzednia edycja bezapelacyjnie należy do Gwertego :grin: Grzesiu :hi:

co do zjeżdżania z cen - właśnie o tym chciałem napisać, że to, co zjade z obiadu, to pojedziesz i zostawisz w Macu, no ale c**j, pomyśli się.

tym razem nie zgubię samochodu:decayed:

jestem za 3 dniami ful opcja, żebym nie musiał męczyć się z otwarciem namiotu.

to wez se zapas baterii do pilota od auta :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...