Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Arek Ty musisz obiecać, że w tym roku nie będziesz dawał na zimnym - inaczej nie masz wjazdu :grin:

Karol obiecuje :decayed: dam na ciepłym:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek Ty musisz obiecać, że w tym roku nie będziesz dawał na zimnym - inaczej nie masz wjazdu :grin:

Karol obiecuje :decayed: dam na ciepłym:grin:

też nie ma opcji - to nie remiza :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek Ty musisz obiecać, że w tym roku nie będziesz dawał na zimnym - inaczej nie masz wjazdu :grin:

Karol obiecuje :decayed: dam na ciepłym:grin:

też nie ma opcji - to nie remiza :grin:

dobra jak dobrze pójdzie to zgrzewka cytrynówki będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz hak? to weź przyczepke :whistling:

Kowi przyjedzie daleko nie będzie z Ostrowa:decayed:

nie na bieżąco jesteś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz hak? to weź przyczepke :whistling:

Kowi przyjedzie daleko nie będzie z Ostrowa:decayed:

nie na bieżąco jesteś :whistling:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek Ty musisz obiecać, że w tym roku nie będziesz dawał na zimnym - inaczej nie masz wjazdu :grin:

Karol obiecuje :decayed: dam na ciepłym:grin:

Odbierzesz tarczke na oem-ie bydziesz mial taniej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek Ty musisz obiecać, że w tym roku nie będziesz dawał na zimnym - inaczej nie masz wjazdu :grin:

Już ch** z tym zimnym. Żeby tylko tylu pytań nie zadawał :whistling:

...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli znowu w borowance to mysle że nie ma co szaleć z tymi daniami, zredukować do minimum(śniadanie), poprosic tylko o udostępnienie grila, czy tam miejsca na ognisko i "kazdy sobie". Bo jednak 300zł to straszak na obecność(co by nie dawali, a wiem że nie dadzą zbyt wiele), a i tak przykładem był pierwszy zlot, dużo ludzi w dzień trafiło do maca, czy na pizze pobliską. Tak wiec ja byłbym za zjazdem ceny do cen za dobe wynajmu z śniadaniem. Kolacja i obiad na swój koszt, w mięsnym zrobimy przewrót:polew:

Kuchnie własną w pokojach miał każdy:wink:

Mi się wydaje jeśli w ogóle mogę zabierać głos to Kowi dobrze pisze, ale można też taką opcję rozpatrzyć:

W piątek koło popołudniu wjazd na teren ośrodka wieczorem robimy właśnie jakiegoś grilla czy ognisko jedzonko każdy swoje we własnym zakresie w sobotę rano śniadanie cały dzień i tak spędzimy nad wodą więc tam można coś przekąsić a wieczorem tak jak w zeszłym roku kolacja serwowana przez hotel, nocleg rano śniadanko i koło obiadu rozjeżdżamy się do domów:wink:

PS. MAGIC załatw mi numer telefonu do mamy OLI-ego muszę z Nią pogadać, żeby syna ustawiła przed wyjazdem i nie zachowywał się jak szczeniak wylewając wartościowe trunki pod stół :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak poskładam do tego czasu mojego ulepa to z miłą chęcią bym wpadł...:banan: tylko musze pierw zapasową wątrobe poszukać bo gdzie mi tam do Was:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie się deklaruję :wink:

Jest u mnie sporo zapaleńców A4 może uda sie kogoś namówić.

Swoją drogą, w zeszłym roku było "tylko" tyle aut co na filmie ?

To dość popularne auta i duży klub więc troszkę mało wozideł.

Nie narzekam bo na żadnym zlocie A4 nie byłem ale bywałem na wielu innych i sam je też organizowałem np na mazurach, konkretnie zloty FORD PROBE KLUB POLSKA kiedyś taka piękną furkę posiadałem i na zlocie czasem bywało blisko 70 aut co jest mega wynikiem jak na tak rzadkie auta .

pozdro panowie i do zobaczenia w ostrowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi wez tez pod uwagę ze jak Ktos się napitoli to za kierownicę nie siadzie i do tego MC czy pizzę po prostu nie pojedzie bo nie będzie mogl, albo co gorsza nie będzie nawet w stanie chodzić :)

PS: Kaju w pokojach brakowało lodówek :)

Naciapane z sedesu ...

rzut beretem z buta :decayed:

o ile ktoś jest w stanie chodzić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, w zeszłym roku było "tylko" tyle aut co na filmie ?

to długa historia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. MAGIC załatw mi numer telefonu do mamy OLI-ego muszę z Nią pogadać, żeby syna ustawiła przed wyjazdem i nie zachowywał się jak szczeniak wylewając wartościowe trunki pod stół :decayed:

Jak ja abstynent :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. MAGIC załatw mi numer telefonu do mamy OLI-ego muszę z Nią pogadać, żeby syna ustawiła przed wyjazdem i nie zachowywał się jak szczeniak wylewając wartościowe trunki pod stół :decayed:

Jak ja abstynent :whistling::decayed:

właśnie wydałeś na siebie wyrok. będziesz popierdalał do miasta po żarcie dla każdego :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. MAGIC załatw mi numer telefonu do mamy OLI-ego muszę z Nią pogadać, żeby syna ustawiła przed wyjazdem i nie zachowywał się jak szczeniak wylewając wartościowe trunki pod stół :decayed:

Jak ja abstynent :whistling::decayed:

właśnie wydałeś na siebie wyrok. będziesz popierdalał do miasta po żarcie dla każdego :banan:

Jak krążą tam dobre gąski po mieście to moge jeździć w tą i spowrotem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie się deklaruję :wink:

Jest u mnie sporo zapaleńców A4 może uda sie kogoś namówić.

Swoją drogą, w zeszłym roku było "tylko" tyle aut co na filmie ?

To dość popularne auta i duży klub więc troszkę mało wozideł.

Nie narzekam bo na żadnym zlocie A4 nie byłem ale bywałem na wielu innych i sam je też organizowałem np na mazurach, konkretnie zloty FORD PROBE KLUB POLSKA kiedyś taka piękną furkę posiadałem i na zlocie czasem bywało blisko 70 aut co jest mega wynikiem jak na tak rzadkie auta .

pozdro panowie i do zobaczenia w ostrowie :decayed:

załozenie tamtego zlotu było nieco inne, sciagnąć do jednego miejsca jak najwiecej porobionych B5ek<- miał to być zlot battalionu(w miare nam sie to udało), później rozwineliśmy temat na ogólnopolski zlot i nie było zadnych ograniczeń poza ceną i iloscia miejsc w hotelu. Miał być klimat, a nie zwykła popijawa, mielismy nagrać film, no ale bifor był bardziej mega niz sie zapowiadało, film zaczeliśmy kręcic popołudniu, ale swoja drogą trzeba na ten rok wymyślec wiecej ujeć z jazdy noi różnorodnosć nagrywek:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, w zeszłym roku było "tylko" tyle aut co na filmie ?

to długa historia :wink:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, w zeszłym roku było "tylko" tyle aut co na filmie ?

to długa historia :wink:

:polew:

no w sumie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...