Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black b5 by lukass /tdi/quattro


lukasso15

Rekomendowane odpowiedzi

KOŃCÓWKA TŁUMIKA NAKŁADKA NIERDZEWNA 85x68x150 (4083319402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

takie ma pół forum, tylko jeśli sie zdecydujesz to polecam poprawic nity albo wręcz złapac to na śruby, noi przyspawać do wydechu a nie przykręcać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wykonania widac dobra xD

to mówicie ze nie będzie mocno okapcał mi tyłu ? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybe co tydzien przecierasz, tak to nie ma tragedii:wink:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema siema siema ! :wink:

Audi otrzymało nową dupkę ! <3

tj. kocówki wydechu założone i emblematy wywalone !

a8iZrU98rauq4Wfh4dtTgytx7sZwXOlTbjVuPTo0ijM=w974-h549

IMAG1917.jpg

K0xzL3PtdDQaHZBCYGb1rfC8tu7gmHluZXFXz2OcK7A=w974-h549

H1KaS1_guvZYJGPvOVM1AnWk3L3f1K8UqW8Ml8RS9IQ=w974-h549

IMAG1915.jpg

Jak sie podoba? :wink:

I jeszcze pytanie mam, bo chciałbym dać dystanse zeby koła sie ładnie spasowały z karoserią tylko nie wiem jakie dać (ile cm).

Mam org felgi z es'ki, wie ktoś moze jakie dystanse dać ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimum 20 mm musiał bys dac przy tym kole ale i troche obnizyc zeby to jakos wygladalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalił bym i quattro, lecz chciałbym mieć jakiś emblemat,naklejkę informującą o tym że siedzi tam ten napęd <3

jakies pomysły ?

Nie jestem zwolennikiem gwintu... ale chciałbym zeby to tez dobrze wyglądało ;D paradoks...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd się u Ciebie wzięło to uprzedzenie do gwintu? Ja szczerze polecam. Na glebę go! :decayed: Jestem pod wrażeniem polerki. Pochwal się jakich kosmetyków używałeś. Robota ręczna czy maszynowa? Działaj tak dalej i będzie malina :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka diselek + quattro :decayed:

lukasso15 powiedz mi po przez zastosowanie tej końcówki klank wydechu się zmienił ? :wink:

I jeszcze jak usunąłeś te napisy z klapy ? Jakieś ślady po nich zostały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam u siebie zrobić to samo z końcówkami wydechu :decayed: powiedz proszę czy przez to nie masz lekko okopconej d*py czy coś? coś w brzmieniu się może też zmieniło? :wink: i co to masz za końcówki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd się u Ciebie wzięło to uprzedzenie do gwintu? Ja szczerze polecam. Na glebę go! :decayed: Jestem pod wrażeniem polerki. Pochwal się jakich kosmetyków używałeś. Robota ręczna czy maszynowa? Działaj tak dalej i będzie malina :wink:

Sam nie wiem, wygoda i komfort jazdy, no i polskie drogi . Ale prędzej czy pozniej i tak pewnie wpadnie gwint :decayed: a polerka to nic specjalnego ;) dobre mycie i pasta polerska, ręcznie cały samochód ;) i jakis tam wosk :wink:

Ładna sztuka diselek + quattro :decayed:

lukasso15 powiedz mi po przez zastosowanie tej końcówki klank wydechu się zmienił ? :wink:

I jeszcze jak usunąłeś te napisy z klapy ? Jakieś ślady po nich zostały ?

Hm. Wydaje mi sie ze trochę bardziej słychać turbo i tak przyjemnie gwiżdże :naughty:

A napisy to ręką odkleiłem potem zmywacz i jazda, następie polerka, lecz pomimo tego lakier tak jakby jest spuchnięty w tym miejscu. Jak przejedziesz palcem to czuć nierówność... Musze to jakoś papierami spolerować :facepalm:

Zamierzam u siebie zrobić to samo z końcówkami wydechu :decayed: powiedz proszę czy przez to nie masz lekko okopconej d*py czy coś? coś w brzmieniu się może też zmieniło? :wink: i co to masz za końcówki :decayed:

Póki co nie powiem Ci czy mam dupe okopconą bo umyłem go i niestety padał deszcz, więc d*pa cała w błocie :kwasny:

A końcówki "te co pół forum ma" :polew:KOŃCÓWKA WYDECHU, TŁUMIKA - KWASÓWKA OWALNA (4034834986) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ide zrobić Audi śmingusa ! ;D

Wesołego jajka ! :banan:

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

Aaaaa i mam jeszcze pytanie . Mam oryginale fele od es'y i aktualnie opony 225/45, lecz sa do wymiany. Jakie mam założyć opony żeby to ładnie wyglądało ? ten sam rozmiar czy moze 215 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha , no to pakuje 225 ;)

---------- Post dopisany 28-04-2014 at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2014 at 22:16 ----------

Pany! Macie jakiś sposób na skrzypiące siedzenie kierowcy ? ;D bo juz mnie to denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha , no to pakuje 225 ;)

---------- Post dopisany 28-04-2014 at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2014 at 22:16 ----------

Pany! Macie jakiś sposób na skrzypiące siedzenie kierowcy ? ;D bo juz mnie to denerwuje.

wyciągnij fotel, postaw go do góry nogami i popsikaj smarem w sprayu wszystkie metalowe łączenia, sprężynki itd. i będzie cisza na lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lapek85, dzięki ;D będe musiał to zrobić...

A tak poza tym ramki tablicy poszły w czarny mat i grill także :decayed:

oraz wpadło podświetlenie strefy nóg z tyłu :banan:

IMAG2012.jpg

IMAG2010.jpg

IMAG2002.jpg

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

Panowie, a powiecie mi co musiałbym zrobić aby uzyskać u siebie 150-160 KM bez znacznie większego zwiększenia spalania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daawno mnie tu nie było?
Koza dalej sie toczy ?
W przyszłym sezonie wpadnie gwint i parę nowych pierdół ? jak tylko dotrzyma :nabijasie:

c1a097e9473c6b59.jpg

f35f779664790db2.jpg

b416766c5d7cab1a.jpg

07283b077c85684d.jpg

0960988771e08faf.jpg

c4eaaad678473c09.jpg

822112f19aaf9146.jpg

22e262b9c5515b2e.jpg

fd80c929e1ea8fa6.jpg

Planuje jeszcze trochę pomodzic moje dokładki, ale żeby nie przesadzić :D

A na dzień dzisiejszy setup zima 16", hamulce 312 przód, nowa mapa, tempomat i jakieś tam pierdoły.

Parę fotek z lata :D

1219209672cdd7e6a883fc67c5d6acf1.jpg

243d8f6b1762427a53d32cba504c77d8.jpg

d134ec7b5dee2d5a8fea72d0fb192792.jpg

10c70ed9f24c0e07aac5efc9f4c9b318.jpg

94fa7ff421703ca90fc28ae5ca0fdf8c.jpg

b4bdb74bd6b6d8ebacfd8725ab849289.jpg

b2149f413240dff559df0d945fbca2cd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zacnie :) Ale jak wpadnie gwint musowo zmiana profilu opon na niższy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...