Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik - Tomaszów Mazowiecki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To może w ta sobotę o tej samej godz spróbujemy jeszcze raz się spotkać?

Opublikowano

ten jeden na rowerze to ja, widziałem że jeszcze że audi stala po drugiej stronie czy to ty Kasiu

wiesz rowerek dlatego bo jeszcze autka nie ma a na pieszo daleko no to na rowerek to wkońcu zdrowie

Opublikowano

Serdecznie zapraszam Wszystkich na zakupy :good:

BLUZY

POLARY

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

no i jak robimy co ?? czy nic nie chcecie. Bo ja wlaśnie autko zakupiłem i moge przyjechac na SPOCIK :>

Opublikowano
  • Autor

no i jak robimy co ?? czy nic nie chcecie. Bo ja wlaśnie autko zakupiłem i moge przyjechac na SPOCIK :>

Gratuluje zakupu, mam nadzieję, że autko będzie się dobrze sprawować.

Co do spotkani to przed świętami nie uda mi się już przyjechać do TM, ale może w święta jak wszyscy się zjedziemy do domów udało by nam się spotkać, co o tym sądzicie?

Opublikowano

mnie teraz kazdy termin bedzie pasował tylko zeby nie za wczasu

Opublikowano

W swieta mozna sie spotkac :good: nie ma takich obowiazkow wiec mozna zebrac niezla ekipe

Jestem chetny

Opublikowano
  • Autor

to kto chetny pisać sie na liste

1. Koleś http://www.a4-klub.pl/smf/amb_a4_b5_18t_quattro170km-t57744.0.html <<<(będe tym)

2. ...

trzeba jeszcze wymyślic o której godzinie

Fajne auteczko, z moim ulubionym silnikiem :) i jedynym słusznym napędem. :good:

Proponuje spotkanie 25.12. o godzinie 14tej, 15tej, żeby było jeszcze dosyć widno. Jak myślicie damy radę?

Opublikowano

tym razem moze wypali :good: Oby..

25.12 godz.14-15 Oczywiscie parking na placu..

Opublikowano

dla mnie może być ten termin i godzina też. :>

Opublikowano
  • Autor

tym razem moze wypali :good: Oby..

25.12 godz.14-15 Oczywiscie parking na placu..

Na pewno wypali :)

Opublikowano

tym razem moze wypali :good: Oby..

25.12 godz.14-15 Oczywiscie parking na placu..

Na pewno wypali :)

No ja wiem czy wypali :mysli: przydalo by sie jeszcze kilku/a :decayed: No ja podjade napewno

Opublikowano

no ja też napewno tam będe :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No to będzie nas na pewno troje a może jeszcze ktoś się zjawi. :)

Opublikowano

Siemanko :hi:

A kiedy to ma byc , bo nie jestem w temacie dawno mnie tu nie było

Pozdrawiam[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 22:44_________________________________________________Ok już wszystko wiem na 99% wpadnę

Opublikowano
  • Autor

No i mini spocik się odbył. :) Pojawiły się trzy autka, każde w innym kolorze, ale wszystkie trzy to benzynki. Nie rozmawialiśmy długo, ale sympatycznie :) i wymienialiśmy się wiedzą oraz doświadczeniami na temat audi, więc czas upłynął błyskawicznie. Mam nadzieję, że następnym razem zbierzemy się na dłużej i że będzie nam cieplej, a nas więcej. Pozdrowienia dla tych co się stawili i dla tych co niestety nie mogli, może się uda innym razem? :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

póżniej widziałem kogoś Audi A4 kombi może to ktos co mówił że przyjedzie, był tak wieczorem.[br]Dopisany: 27 Grudzień 2008, 11:35_________________________________________________coś trzeba napisac bo jakos tak tu cicho ;( :dziura:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 14:54_________________________________________________Ludzie jest sprawa na PCK przy przystani na parkingu odbedzie sie spocik. Będzie on w ten piatek o godzinie koło 19:30 mam nadzieje że bedzie nas jak najwięcej. Bo na zlocik wpadaja rownież ludzie z ATT Astra tuning Team, i bedą równierz osoby z TFM Tomaszowskiego Forum Motoryzacyjne. Wpadnijcie będzie nas wielu, wielu :)

Opublikowano
Ludzie jest sprawa na PCK przy przystani na parkingu odbedzie sie spocik. Będzie on w ten piatek o godzinie koło 19:30 mam nadzieje że bedzie nas jak najwięcej. Bo na zlocik wpadaja rownież ludzie z ATT Astra tuning Team, i bedą równierz osoby z TFM Tomaszowskiego Forum Motoryzacyjne. Wpadnijcie będzie nas wielu, wielu

A gdzie jest dokladnie ten parking kolo PCK??

Opublikowano

ja tez prawdopodobnie zajrzę, pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.