Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik - Tomaszów Mazowiecki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

śą jacys chętni na spocik w TM

Opublikowano

coś mało chętnych w TM :confused4:. w sobote bylem w Skierniewicach i było aż 14 autek

Opublikowano

Zapraszamy :hi:

Opublikowano

Trzeba się gdzieś w TM spotkać, a pużniej jak co to do Skierniewic się przejechać.

Narazie spróbujmy coś w Tomaszowie zorganizować, co wy na to.

Opublikowano

na naszym ostatnim zlocie, ktory był zarazem pierwszym z prawdziwego zdarzenia w Skierniewicach było dwóch kolegów z rejestracjami ETM jedna B5 i jedna B7 :hi: . Może następnym razem przylecicie większą grupą :cool1:

Opublikowano

jakby koledzy z TM nas zaprosili to mozna by bylo wpasc i do Was na spota :cwaniak1:

Opublikowano

na naszym ostatnim zlocie, ktory był zarazem pierwszym z prawdziwego zdarzenia w Skierniewicach było dwóch kolegów z rejestracjami ETM jedna B5 i jedna B7 :hi: . Może następnym razem przylecicie większą grupą :cool1:

Pierwszy to raczej nie, bo na pierwszym zlocie ktury był jakoś przed świetami pisalismy i przyjechałem ja, Kasia i jeszcze ktoś ale nie kojarzę a4 b5 1.6 silnik miał.

No to może by coś zrobić w tomaszowie a jak już będzie większa grupka to sie pojedzie do Skierniewic. Co wy nato. Kto za??

Opublikowano

Najlepiej w jakos niedziele jak bedzie ladna juz pogoda. :good:

Chetnie przyjade

Opublikowano

no to trzeba teraz jakoś date ustalić

Opublikowano

Pierwszy to raczej nie, bo na pierwszym zlocie ktury był jakoś przed świetami pisalismy i przyjechałem ja, Kasia i jeszcze ktoś ale nie kojarzę a4 b5 1.6 silnik miał.

ja bylem tą b5

na naszym ostatnim zlocie, ktory był zarazem pierwszym z prawdziwego zdarzenia w Skierniewicach było dwóch kolegów z rejestracjami ETM jedna B5 i jedna B7 :hi: . Może następnym razem przylecicie większą grupą :cool1:

Pierwszy to raczej nie, bo na pierwszym zlocie ktury był jakoś przed świetami pisalismy i przyjechałem ja, Kasia i jeszcze ktoś ale nie kojarzę a4 b5 1.6 silnik miał.

No to może by coś zrobić w tomaszowie a jak już będzie większa grupka to sie pojedzie do Skierniewic. Co wy nato. Kto za??

na naszym ostatnim zlocie, ktory był zarazem pierwszym z prawdziwego zdarzenia w Skierniewicach było dwóch kolegów z rejestracjami ETM jedna B5 i jedna B7 :hi: . Może następnym razem przylecicie większą grupą :cool1:

Pierwszy to raczej nie, bo na pierwszym zlocie ktury był jakoś przed świetami pisalismy i przyjechałem ja, Kasia i jeszcze ktoś ale nie kojarzę a4 b5 1.6 silnik miał.

No to może by coś zrobić w tomaszowie a jak już będzie większa grupka to sie pojedzie do Skierniewic. Co wy nato. Kto za??

ja bylem tą b5 w Tomaszowie i w Skierniewicach

Trzeba coś zorganizować tylko żeby przyjechało kilka autek.

Opublikowano

Czili jest na narazie dwóch. Kto jeszcze sie pisze.

1. Koleś

2. mo

Opublikowano

Pany a ten kolega który przyleciał B7 do Skierniewicach z rej. ETM jest na forum ?

Opublikowano

jaki koleorek tej b7 był czy to moze ten RS4 b7 z ETM

Opublikowano

Oto i ona

isa4b7a.jpg

była na 16" jak dobrze pamiętam z rozmowy z właścicielem

Opublikowano

takiej to niekojaże w tm ale może jej jeszcze nie widzialem. No to jak organizujemy co w tomaszowie??

Opublikowano

Oto i ona

isa4b7a.jpg

była na 16" jak dobrze pamiętam z rozmowy z właścicielem

bo on nie jest z TM tylko z okolic Tomaszowa wiec dlatego mogłeś jej jeszcze nie widzieć

Opublikowano

Oto i ona

isa4b7a.jpg

była na 16" jak dobrze pamiętam z rozmowy z właścicielem

bo on nie jest z TM tylko z okolic Tomaszowa wiec dlatego mogłeś jej jeszcze nie widzieć

ooo widze ze i moja czarna dama sie zalapala:):) przyjedzcie do nas paczką do Skierniewic na spota :) zapraszamy :)
Opublikowano

Oto i ona

isa4b7a.jpg

była na 16" jak dobrze pamiętam z rozmowy z właścicielem

bo on nie jest z TM tylko z okolic Tomaszowa wiec dlatego mogłeś jej jeszcze nie widzieć

ooo widze ze i moja czarna dama sie zalapala:):) przyjedzcie do nas paczką do Skierniewic na spota :) zapraszamy :)

Oto i ona

isa4b7a.jpg

była na 16" jak dobrze pamiętam z rozmowy z właścicielem

bo on nie jest z TM tylko z okolic Tomaszowa wiec dlatego mogłeś jej jeszcze nie widzieć

ooo widze ze i moja czarna dama sie zalapala:):) przyjedzcie do nas paczką do Skierniewic na spota :) zapraszamy :)

Ja przyjadę na pewno. Mam nadzieje ze będzie jeszcze więcej :a4fan:

Opublikowano

racja

Oto i ona

isa4b7a.jpg

była na 16" jak dobrze pamiętam z rozmowy z właścicielem

bo on nie jest z TM tylko z okolic Tomaszowa wiec dlatego mogłeś jej jeszcze nie widzieć

ooo widze ze i moja czarna dama sie zalapala:):) przyjedzcie do nas paczką do Skierniewic na spota :) zapraszamy :)

Oto i ona

isa4b7a.jpg

była na 16" jak dobrze pamiętam z rozmowy z właścicielem

bo on nie jest z TM tylko z okolic Tomaszowa wiec dlatego mogłeś jej jeszcze nie widzieć

ooo widze ze i moja czarna dama sie zalapala:):) przyjedzcie do nas paczką do Skierniewic na spota :) zapraszamy :)

Ja przyjadę na pewno. Mam nadzieje ze będzie jeszcze więcej :a4fan:

racja.. u nas w SKC na pierwszym zaplanowanym spocie bylo 14 autek takze mysle ze to sporo... :kox: oczywiscie chcielibysmy wszyscy zeby bylo jeszcze wiecej :):naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.