Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

a masz dziurwe na narty? :>

Nie mam, nie jeżdżę na nartach, mam inne dziury :wink:

a masz dziurwe na narty? :>

Dajcie człowiekowi spokój już z tymi nartami :decayed: Mc D. nie jest w standardzie??

MC nie jest w standardzie jest z tzw. pakietem schowek, tak samo dziura na narty, u mnie tego pakietu nie ma. Co prawda kupiłem całe oparcie z McD i dziurą ale to była kanapa od A5 coupe więc brak środkowego zagłówka.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

A tak w ogóle historia dnia :)

Mój Audi dealer przysłał mi na maila zaproszenie i formularz do wypełnienia na jazdę próbną audi A6 :)

Wypełniłem i wysłałem bo przejadę się chętnie A6tką :wink:

Następnego dnia rano zadzwonił do mnie "mój dealer" rozmowa brzmiała mniej więcej tak:

D = dealer

ja = ja :wink:

D - otrzymaliśmy pański formularz, jaki jest powód że pan go wypełnił? :facepalm:

ja - wypełniłem bo przysłaliście

D - aha no tak, to może ja pana zaproszę do nas i przedstawię panu nasz plan finansowy

ja- no wiem pan ale ja na razie nic nie kupuję chciałem się przejechać i stwierdzić czy mi się podoba i ewentualnie wtedy zastanowię sie nad kupnem :huh:

D - aha, rozumiem

ja - cieszę się

D - a jakie A6 by pana interesowało

ja - niebieski avant proszę pana :wink:

D - no tak rozumiem ale chodziło mi bardziej czy ma to być diesel czy benzyna

ja - niebieski avant 3.0 diesel proszę pana

D - aha dobrze to ja muszę spojrzeć w komputer

ja - dobrze

D hmmm (chwila ciszy) ale wie pan co w NL mamy tylko 3 takie modele z tym silnikiem, i najbliższy jest w Groningen (250km dalej) więc ja mogę panu to auto przyprowadzić ale dojda koszta sprowadzenia i odprowadzenia auta do naszej siedziby

ja - :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: No to pan mi teraz wytłumaczy jedną rzecz, skoro nie macie auta testowego to po co wysyłacie mi zaproszenie i formularz na jazdę próbną :facepalm: :facepalm: :facepalm:

D - hmm no wie pan bla bla bla bla

I tak o to przejechałem się audi A6 Avant w kolorze niebieskim :wink:

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Andynl, jak byś skorzystał z zaproszenia, to i na nartach( :grin: ) byś jeździł, i A6 :)

6g4r9b92.jpg

Od sześciu tygodni leży :facepalm: Permanentny brak czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No widzisz Andynl, jak byś skorzystał z zaproszenia, to i na nartach( :grin: ) byś jeździł, i A6 :)

No przecież pisałem że nie mam dziury na narty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyrezaj ta dziurę bo sam widzisz że tyle okazji ostatnio miałeś ;)

Ps nie napisali ze mają niebieskiego avanta z 3.0 , tylko zaprosili na jazde :D Ale zapytanie o powod wypełnienia formularza pierwsza klasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo człowiek z ASO nie myślał że będziesz mieć takie wymagania i zadowolisz się przejażdżką zwykłym 2.0tdi w oście i w kolorze białym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek z ASO to chyba myślał że ja od razu przyjadę z zaliczką :facepalm: a 2,0tdi to i owszem mają na stanie i to w różnych kolorach :wink:

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz bo Janusz znowu zapomnial :P

http://allegro.pl/trojkat-blenda-kratka-bang-bo-audi-a4-b8-8k-i5690612428.html

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz nie zapomniał, solidna firma ;-) blendy juz dawno na podkładzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no to chwała dla Janusza :D

no to pięknie :D

ps Ty tam jakeis jeszcze podsweitlenie robiłes ostatnio co to taka tajemnica była.. dobrze pamiętam ?? i co to wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy, czy Ty zakladales podswietlenie daszkow i wrzucales fotki z roboty? Bo gdzies to widzialem a nie moge znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ps Ty tam jakeis jeszcze podsweitlenie robiłes ostatnio co to taka tajemnica była.. dobrze pamiętam ?? i co to wyszło :)

Podświetlenie klamek zewnętrznych? co Ty nieprzytomny jakiś ??


Andy, czy Ty zakladales podswietlenie daszkow i wrzucales fotki z roboty? Bo gdzies to widzialem a nie moge znalezc.

Tak i nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz!

A powiedz mi jeszcze, jak Ty to tak ładnie zaznaczyłeś, jak wymierzyłeś gdzie ma być, czym wyciąłeś i co zrobiłeś z tą blaszką pod spodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wymiary od Griga-st (na fotkach) ale nie mam już tego niestety, jak chcesz to mogę Ci jutro zmierzyć w aucie

Do wycinania używałem ostrego noża do tapet, aczkolwiek ciężko idzie a przydusić nie bardzo można bo te blaszki się odklejają od szmaty, nie wiem może lepsz by była jakas mikro piła , mały brzeszczocik albo coś w tym stylu.

Najpierw wytnij sobie szmatę nożem a później walcz z blachudrą


ukdbtwuu.jpg

3bq2z9pn.jpg

uxdnid3i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mógłbyś zmierzyć, to byłoby super. A samą blachę czym ciąłeś? Gruba jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mietoliłem to nożem do tapet :facepalm: ale ciężko szło musisz sobie opracować jakiś inny sposób. Blaszka ma około1 może 1,5mm aluminium

Jutro po robocie Ci zmierzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czemu poprostu cos pamietam ale nie do konca :) dlatego pytam muze cofnac sie pare stron i poczytac ;)

a no patrz :D faktycznie to klamki były :D moja skleroza nie zna granic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...