Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy piszecie ja przy 8j 204/45 przy ory et 45 miałem dystans 27 i wszystko było spasowanie na piczy klak . A teraz przy 9j mam mam et 22 i nic nie przyciera

A tu jest 7.5 j

a wozisz kogoś z tyłu i coś w bagażniku? czyli co mam rozumieć że 50% sukcesu że nie będzie obcierać to jaka opona jest naciągnięta na fele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/40 -) bycze jaja Za 20zl i po problemie . Nadkola nie rolowanie tylko delikatnie wypchnięte obecnie , ale na avusie z tylu przy ori blotnilach 8j/205/40 przy et 15 dopiero mi zacZelo palić nadkola , wiec toczyliśmy dystans 3mm i było elegancko . Przy mocnym obniżeniu i dużym dystansie robi sie sporo miejsca

Edytowane przez kaFFFar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero przeglądu ? :) nie 20 tylko 19 speedline jak wejdzie, ale podobno wchodzi :)

Mały aktual :D Gruntowne mycie i przyciemniony szybki, w przyszłym tyg klapa US. :)

ab3a26d60f9e17dbmed.jpg

a671080fcd868decmed.jpg

Nie ma lipy , graty auta . Po zimie krece gwintem i bd prawie bliźniak :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzieki :) do wiosny sie jeszcze pewnie pozmienia :)

Tak jak mówiłem, dystanse wleciały, przód 17 mm tył jeszcze 20 ponieważ zmieniam na 25 bo jeszcze jest miejsce :D Tymczasem czekam aż mi lakiernik oda klapę :)

31fbcd0c8c986fa3med.jpg

50055e3953d18747med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzieki :) do wiosny sie jeszcze pewnie pozmienia :)

Tak jak mówiłem, dystanse wleciały, przód 17 mm tył jeszcze 20 ponieważ zmieniam na 25 bo jeszcze jest miejsce :D Tymczasem czekam aż mi lakiernik oda klapę :)

31fbcd0c8c986fa3med.jpg

50055e3953d18747med.jpg

Pokaż bliższą fote jak to siadło z przodu i z tyłu na dystansie :decayed: nic nie przyciera ? :naughty::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dążę do czegoś takiego :slina:

image.jpg

Powiem tak czuj że na przyszły sezon będziesz miał brata bliźniaka na forum . Dąże do tego samego lecz ty byłeś szybszy :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały aktual, trochę mnie nie było ale dużo się nie pozmianiało :grin: Z nowości klapa tył US i dystanse :)

Są też nowe plany na sezon a dokładnie SWAP na 2.7 BiT z A6 lub S4, oczywiście całe auto z UK lub Szwajcaria. Wiadomo jak to w życiu bywa motor z takim potencjałem nie może zostać seryjny, a tu przedstawię dokładny plan:

- uszczelnienie całego motoru (podciśnienia uszczelki pod dekiel itp.) ogólem dobrowadzenie do zdrowej serii

- podstawowa obsługa, wiadomo

- turbo K04 x2

- duży FMIC

- wtryski 440

- wydajniejsza pompa paliwa

- program

- wskażnik doładowania

no i tu pewnie dostanę mase krytyki, to wszytko w LPG :)

Myśle, że uda się to wystroić pod w okolicach 400 hp na Pb na LPG nie wiem. Oczywiście nie można zapomniećo hamulcach, jako że 288 to tylko spowalniacze zdecyduję się raczej na 330 przód i zaciski od Tuarega, nad tyłem się nie zastanawiałem jeszcze ale serii nie zostawię. Odnośnie hamulców mile widziane jakieś propozycję.

Wydech, nie mogę zostawic serii bo zawsze mażyłem o dźwięku V-ki także, wiadomo DP, środkowy zostawiony, tylny out, a zamiast niego przelotowy z końcówkami 70-76 mm.

To tyle z moich planów na sezon 2015, napewno masa szczegółów wyjdzie podczas samej roboty, pewnie będzie problem z elektryką :) Ale zobaczymy ...

6eTnwY.jpg

75gRvd.jpg

kilka fotek stanur7Ql8Y.jpg obecnegomXiRcs.jpg

gNHACQ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż na przód dokładkę z cupry, nada przodowi agresywności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż na przód dokładkę z cupry, nada przodowi agresywności ;)

Dobrze gada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka od Cupry fajna, nie wiem czy nie zdecyduje się na zderzak od S4 bo nie wiem czy się IC zmieści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...