Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good:
Opublikowano

fajny pierwszy strzał, mógłbyś wysłać zgłoszenie do kalendarza :thumbup1:

Opublikowano

Brakuje 3 literek.............. Jakoś tak SRN, NRS,:eusathink:....... Juz wiem.......RNS. :grin:

Opublikowano
  • Autor

RNS jeszcze musi poczekać :)

Opublikowano
fajny pierwszy strzał, mógłbyś wysłać zgłoszenie do kalendarza :thumbup1:

+1

Opublikowano

gdzie ja byłam, że jej prędzej nie widziałam:facepalm:

ten kolor :slina::naughty:

Opublikowano
  • Autor
fajny pierwszy strzał, mógłbyś wysłać zgłoszenie do kalendarza :thumbup1:

+1

a będziecie głosować ? :)

gdzie ja byłam, że jej prędzej nie widziałam:facepalm:

ten kolor :slina::naughty:

dziękuję :hi:

Opublikowano

Slo jakiego rozmiaru masz ten felunek na swojej i rodzaj??

Opublikowano

kiera miodzio :naughty: Tomek i jak wrażenia z przesiadki z tdi na bexa ?:wink:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

ładnie Tomaszu wyglada z ta kierownica. ori kierata b6 sssstrasznie mi sie nie podoba...

Opublikowano

fajny furacz a za kolor duuuuuuuuuuuży plus :slina::shock3::slina:

Opublikowano

Fura pierwsza klasa:kox: Tylko te fele szpecą:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
kiera miodzio :naughty: Tomek i jak wrażenia z przesiadki z tdi na bexa ?:wink:

no czuć że trochę szybciej auto jedzie :) tylko spalanie ciut wysokie

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

łądnie Tomaszu wyglada z ta kierownica. ori kierata b6 sssstrasznie mi sie nie podoba...

4 ramienna jest tragiczna, 3ram jeszcze ujdzie

Opublikowano

piękna a4 bez dwóch zdań Tomasz ;)

wygląda coraz lepiej no i mody z tego co widzę świetne ;)

bardzo mi się również podoba kolor tak jak większości ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Mariusz ;)

Opublikowano

Trzeba przyznać, że ten strucel mimo że wyposażony w CVT naprawdę fajnie się zbiera. Jest żwawszy niż 2.7TDI który do tej pory był moim numerem jeden przy tej skrzyni (masa widać robi swoje :thumbup1:).

Opublikowano
  • Autor
Trzeba przyznać, że ten strucel mimo że wyposażony w CVT naprawdę fajnie się zbiera. Jest żwawszy niż 2.7TDI który do tej pory był moim numerem jeden przy tej skrzyni (masa widać robi swoje :thumbup1:).

czyli kurwiłeś ją na starym ATF. mogłeś rozwalić skrzynie ! oddawaj kase !!!!

:polew:

Opublikowano
Trzeba przyznać, że ten strucel mimo że wyposażony w CVT naprawdę fajnie się zbiera. Jest żwawszy niż 2.7TDI który do tej pory był moim numerem jeden przy tej skrzyni (masa widać robi swoje :thumbup1:).

czyli kurwiłeś ją na starym ATF. mogłeś rozwalić skrzynie ! oddawaj kase !!!!

:polew:

Spokojnie cycku - nie przekroczyłem 100km/h :whistling::wink: Chodziło mi o to, że fajnie się zbiera od dołu - lekko naciśniesz pedał i już wciska w fotel :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.