Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Andrzej, jak u Ciebie spalanie z Q ?

Opublikowano
Ja z 18 jestem zadowolony ;). A ty sie nie zastanawiaj tylko w pierwszej kolejnosci pakuj gaz do bex-a

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

co Andrzejku tak sie dziwisz... my tu w Polsce zyjemy....:wink:

Opublikowano
Ja z 18 jestem zadowolony ;). A ty sie nie zastanawiaj tylko w pierwszej kolejnosci pakuj gaz do bex-a

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

co Andrzejku tak sie dziwisz... my tu w Polsce zyjemy....:wink:

no to fakt :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

Andrzej, jak u Ciebie spalanie z Q ?

hm

ciezko sie dziadkowo jezdzi, wrecz niemozliwe zatem:

miasto 15 +

trasa tak kolo 10 musze liczyc zawsze

ostatnio w ciagu 2 tyg 4 razy do pelna tankowanie w 90% trasa bez super deptania 360 mil na baku czyli jakies 600 km

jednym slowem jak na 1.8Tq pali w uj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to ja -Q wychodzi miasto 12 trasa 8-9

Opublikowano

slo, pakuj gaz tam gdzie Vario robil, on polecił Lele'mu, a po nich zamontowałem ja. Masz już 3 swiadów ich profesjonalnej roboty. Do tego to był jedyny warsztat który do mojego ex. Volvo V70 2.4T chciał zamontować gaz :decayed:

Autogaz Swarzędz 602 869 344 - Autogaz Poznań - montaż instalacji gazowych Poznań, Prins, BRC, STAG

Co do ceny, to są lekko drożsi niż konkurencja, ale za to robota, obsługa, servis etc :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Michał.

Zastanawiam się ciągle :whistling:

Opublikowano

Optymalne wyjscie to zalozyc ale sie tym nie pochwalic na forum :)

Opublikowano
Optymalne wyjscie to zalozyc ale sie tym nie pochwalic na forum :)
ale tu sie nie ma czego wstydzic osiagi te same a mozna jezdzic o polowe taniej :whistling:
Opublikowano

Uniknie zasmiecenia watku ;)

Osobiscie dawno bym zagazowal a potem sofcik jakis i dzida :)

Opublikowano
  • Autor
Uniknie zasmiecenia watku ;)

Osobiscie dawno bym zagazowal a potem sofcik jakis i dzida :)

sofcik a może więcej niż sofcik też w planach..

Ale to już nie przy multitronicu :)

Opublikowano

Piękne to Twoje wozidełko:slina::slina::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

:hi:wladi..

a w międzyczasie zacząłem gromadzić graty na następny mod: rns-e + TV :)

Opublikowano

Gromadź gromadź...rns na półce czeka:decayed:

Opublikowano
  • Autor

T1LhXVT.jpg

robimy CLH, RNS-e w drodze :)

Opublikowano

Lubię to ;D

Opublikowano
  • Autor

GJL3X5R.jpg

rnsik czeka na montaż :)

Opublikowano

zaiste Tomaszu cudna ta Twoja BEX-a lala:wink::kox:

nie zostawiałeś z poprzedniej furki RNSa? bo jeśli dobrze pamiętam to miałem na pokładzie?:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

nie, wtedy sprzedałem i teraz kupiłem znowu ;)

Opublikowano

Ładna furka. Przyjedź na spota się nią pochwalić:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Lele, Papuga, organizujcie niedziele to wpadniemy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.