Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

danke Pany

Bumier Twoja prawie identyczna była przed modzeniem

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

no i dziś w końcu wpadły listwy S line . naklejone na ori taśmie z dodatkiem kleju godzinę temu i nic nie odkleja się nie opada itp itd. tak przyssało że nie trzeba było niczym szperować. i tak na szybko jak schnie w garażu

m9bvup.jpg

25im1og.jpg

2elwmx4.jpg

mała pierdołka a jednak robi robotę

Edytowane przez main
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak :wink:

U mnie listwy wpadły jako pierwsze. Zdecydowanie robią robotę :thumbup1:

Ale wypolerowany :D aż razi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żałuję że wcześniej ich nie przykleiłem. a auto Pani skurzone strasznie. na zdjęciach tego tak bardzo nie widać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żałuję że wcześniej ich nie przykleiłem. a auto Pani skurzone strasznie. na zdjęciach tego tak bardzo nie widać :wink:

no strasznie nie widać :grin:

fakt, kolorek masz bardzo przyjazny dla użytkownika...

miałem paska w podobnym kolorze i też był elegancki w utrzymaniu :)

a ten LY9B to ręce opadają :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację. mam drugie auto w takim odcieniu szarości i brud na aucie nie jest tak widoczny jak na czerni. zawsze najbardziej widoczny jest na ciemnej szybie klapy bagażnika. czarne autka są za***iste ale coś za coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listewki mocny plus :thumbup1::thumbup1:

byłem się teraz przejechać i faktycznie patrząc na auto robią te listwy dobrą robotę. przy okazji umycia auta zrobię jakieś normalniejsze zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listewki mocny plus :thumbup1::thumbup1:

byłem się teraz przejechać i faktycznie patrząc na auto robią te listwy dobrą robotę. przy okazji umycia auta zrobię jakieś normalniejsze zdjęcia

Cykej, czekamy - bo listwa nawet wygląda :thumbup1::git:

te nie wal gupa bo obaj wiymy, że to Ty bydziesz cykoł te zdjęcia :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki! Bardzo fajny kolorek OOOO :) Bezawaryjności życzę

danke :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa patyki na bokach przyczepił a wszyscy sie podniecaja jakby co najmniej ze złota były :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa patyki na bokach przyczepił a wszyscy sie podniecaja jakby co najmniej ze złota były :wink:

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Ty to psychicznie potrafisz podbudować :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też to tak wygląda :grin:... Ale ja mam b5 to się nie znam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też to tak wygląda :grin:... Ale ja mam b5 to się nie znam :D

jaa tak od razu się nie znosz bo mosz b5. kto Cię w takiej świadomości utrzymuje :wink: . wolny kraj to możesz się wypowiedzieć :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

we wtorek auto odebrałem z serwisu po wymianie rozrządu. jedna rolka delikatnie na zimnym silniku trzaskać zaczęła i okazało sie ze miała delikatny luz przez co zaczęło zbierać pasekz jednej strony. generalnie zrobione mam 187k km i był już najwyższy czas by to zrobić

Edytowane przez main
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to pierwsza wymiana rozrzadu w aucie, to whoa, szacun przy 187k wymieniac :D Ja bym sie nie odwazyl, mysle juz o wymianie niedlugo jak 160k wskoczy ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to pierwsza wymiana rozrzadu w aucie, to whoa, szacun przy 187k wymieniac :D Ja bym sie nie odwazyl, mysle juz o wymianie niedlugo jak 160k wskoczy ^_^

przewidują na 210k więc i tak sporo do przodu wymieniłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam już 207k i rozrząd był jeszcze nie ruszany. Przy każdej wymianie oliwy kolega mechanik sprawdza, przynajmniej wizualny stan pod pokrywą rozrządu. Jak na razie nic niepokojącego nie widać. Ale wiadomo...... bum i paska nima :huh:

Wymiana rozrządu tak jak piszesz Mariusz jest przewidziana między 180-210k.W zależności od eksploatacji auta. Oczywiście też od własnej woli i zdrowego rozsądku. Każdy może sobie zmienić kiedy mu pasuje :)

Umnie też już graty czekają na półce i pewnie lada dzień wymienię. Bo podciągam już pod górną granicę k :decayed: Jak sprawdzałem przed zakupem po vin-ie to z km Niemiec w pierwszych dwóch latach wylatał już 120k. Więc wniosek :) głównie autostrady. To i pasek nie był tak szarpany jak u nas odpalasz, gasisz itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...