Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Avant by rollek


rollek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem pokazać mojego avanta. Nie jest na pewno idealny i pewnie nigdy nie będzie :P

MODEL: Audi A4 B5 Avant

SILNIK: 1.9 TDI AFN

MODY POD MASKA: Pompa 10mm po regeneracji w www.diesel-trzebniak.pl/‎, kolektor ssący AWX, zaślepiony EGR, soft pod seryjne graty, usunięty przepływomierz, rev limiter

ZAWIESZENIE: Przód gwint Supersport, tył gwint FK, był kit KW

UKLAD HAMULCOWY: Seria, tylne zaciski aluminiowe z Golfa mk4

KOLA: Zima org. Audi wypolerowane, były: 17' Artec L 8j et35 9j et33 + 5mm dystans tył + 205/40, 17' Monoblok Audi A8 D2 7,5j et40 + 5mm dystans tył + 215/45, 19' Repliki audi RS6 8j et38 + 5mm dystans + 225/35.

NADWOZIE: Grill z czarną ramką i znaczkiem audi, usunięte oznaczenia z klapy; był smoked front

WNETRZE: seria, zamontowany wskaźnik ciśnienia doładowania

AUDIO: Radio JVC KD-G353, seryjne głośniki w drzwiach, wzmacniacz Alpine MRP222, skrzynia Clarion SRM2593, okablowanie Hertz

PLANY: Przychodzą z czasem

Auto w dniu zakupu, w ten sam dzień wyleciał grill, w jego miejsce został zamontowany czarny grill z ramką i logiem, oraz zostały usunięte oznaczenia z tylnej klapy.

14052013125.jpg

14052013128.jpg

v48c.jpg

Kilka dni później zostały zamontowane nowe wahacze + końcówki oraz kit KW (zdjęcie z kalkulatora)

enwc.jpg

6h5l.jpg

adld.JPG

Wleciał wskaźnik doładowania:

2c8h.jpg

Po jakimś czasie zrobiłem smoked front, oraz przymiarka replik z RS6

bkin.jpg

5pfo.jpg

Szybko jednak repliki wyleciały z powodu kijowego et, oraz tym, że musiałbym podnieść auto, na ich rzecz wpadły tymczasowo monobloki z A8

kwz5.jpg

Udało się skompletować gwint, z przodu jest Supersport z kolumnami z kwasówki, oraz z tyłu gwint FK

wsjf.jpg

9ul8.jpg

Pech chciał, że miałem stłuczkę, nie z mojej winy, rzeczoznawca wycenił szkodę całkowitą, po wymianie zderzaka, oraz lamp pozbyłem się monobloków i kupiłem drugie tymczasowe koło Artec L

2hg0.jpg

6k4v.jpg

3xzw.jpg

k3j8.jpg

mkzv.jpg

Trochę później zesrała się pompa wtryskowa (trefne paliwo), pompa została wyjęta i zawieziona do serwisu Boscha. Przy okazji wymiana rozrządu.

yb94.jpg

hmsa.jpg

Ostatnio zakupiłem poliftowe lampy na tył, grill poliftowy, na dniach będzie montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym kicie KW to usiadł piekielnie :kox: mogłeś pakować poliftowe lampy do przodu jak juz byl dzwon:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny avancik, jak sie sprawuje wskaznik?

Dzięki, wskaźnik działa tak jak powinien ;)

na tym kicie KW to usiadł piekielnie :kox: mogłeś pakować poliftowe lampy do przodu jak juz byl dzwon:whistling:

Próbuje kupić w innym dziale tego forum, ale niektóre ceny zabijają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie :) choć muszę powiedzieć że RS-y też robiły robotę

powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami trafiaja sie w fajnej cenie. zagadaj do gwertego mistrza od oswietlenia na naszym forum wyrezaj bixa i bedzie miod. zderzak mogles tez pakowac poliftowy albo od esy. fajna gleba koks wyglada na tej lawecie od tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczciwy avancik :wink: dzialaj dalej jak dzialasz autko sie pieknie prezentuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fota na lawecie miazga..ładna gleba... powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny bardziej mi sie podobał na replikach :) bo wieksze jednak 17 to mała fela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bladzisz z tymi kołami a te monobloki to kolo prawdziwych mono nie staly:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami trafiaja sie w fajnej cenie. zagadaj do gwertego mistrza od oswietlenia na naszym forum wyrezaj bixa i bedzie miod. zderzak mogles tez pakowac poliftowy albo od esy. fajna gleba koks wyglada na tej lawecie od tylu

Mam plan na polifty, chcę zrobić wszystkie odbłyśniki i ramkę od soczewki na czarno, razem z ramką klosza. Szukam tylko lamp ;)

Co do kół to jak pisałem, wszystko koła przejściowe, żeby nie jeździć na 15 i kondonie. Mam nagrane orginały audi 18' z sline- wzór jak RS6, tylko muszę dograć kwestię finansową i będzie można szukać 215/35 żeby dobrze zgrać nadkole z oponą. Tylko wtedy hamulce troche małe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz dałeś z tym kalendarzem:grin: zakładaj ciekawe koło,ładnie posadź i bedzie jak trzeba zresztą widać,że czujesz klimat:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na AFNie miałem na 216, wydech 2.5", fmic i turbie GTB2260vk 170ps:D

Szkoda, że nie quattro

to słaby wynik, ta locha nie pod te graty, masz moze fotki z montażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz dałeś z tym kalendarzem:grin: zakładaj ciekawe koło,ładnie posadź i bedzie jak trzeba zresztą widać,że czujesz klimat:wink:

Waaaajsikkkk, czuję jeszcze klimat z Pleszewa z przed kilku lat, pamiętasz ? :)

Ja na AFNie miałem na 216, wydech 2.5", fmic i turbie GTB2260vk 170ps:D

Szkoda, że nie quattro

to słaby wynik, ta locha nie pod te graty, masz moze fotki z montażu?

Dokładnie, na GTB22 powinno być sporo ponad 200km/400nm 170ps to wynik dla AWX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mam fotki jakieś:D

turbo kupiłem po okazyjnej cenie jak sie pozniej okazało musiałem regenerować co było kosztowne:)

sama pompa 10mm dla niej max to okolo 170ps wiec wyszło ok. seria map sensor wiec doładowanie max 1.55bara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mam fotki jakieś:D

turbo kupiłem po okazyjnej cenie jak sie pozniej okazało musiałem regenerować co było kosztowne:)

sama pompa 10mm dla niej max to okolo 170ps wiec wyszło ok. seria map sensor wiec doładowanie max 1.55bara

podesłij na pw fotki turbinki jak ją tam upchałes, bo maaaało na forum AFN z tym turbo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...