Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do avj beda pasowac.

Wysłane za pomoca sputnika.

Opublikowano

powinny podejsc

Opublikowano
  • Autor

Raz gdzieś widziałem w 1,8T jakieś plastikowe wkrętki z głowicy a nich wtryskiwacze więc może to mnie zmyliło i dlatego tak mi się napisało.

Przepraszam:facepalm:

Opublikowano

Moze to bylo 1.8tfsi :)

Opublikowano

Pasują, jakby ktoś chciał mam do sprzedania dwa komplety wtrysków do 1.8T

1 kpl BEX 190km ,

2 komplet 440cc do 350km.

Oba sety plug and play w dobrej monecie, z listwą wtryskową i regulatorem cisnienia paliwa gratis.

Pasują do AVJ BFB ANB BEX, A nawet podejdą do AEB/ AJL po małym modzie.

INFO PW.

Opublikowano
Pasują, jakby ktoś chciał mam do sprzedania dwa komplety wtrysków do 1.8T

1 kpl BEX 190km ,

2 komplet 440cc do 350km.

Oba sety plug and play w dobrej monecie, z listwą wtryskową i regulatorem cisnienia paliwa gratis.

Pasują do AVJ BFB ANB BEX, A nawet podejdą do AEB/ AJL po małym modzie.

INFO PW.

z mojego bfb 191ps 297 Nm po wymianie wtrysków ile by wycisnoł?

Opublikowano
Pasują, jakby ktoś chciał mam do sprzedania dwa komplety wtrysków do 1.8T

1 kpl BEX 190km ,

2 komplet 440cc do 350km.

Oba sety plug and play w dobrej monecie, z listwą wtryskową i regulatorem cisnienia paliwa gratis.

Pasują do AVJ BFB ANB BEX, A nawet podejdą do AEB/ AJL po małym modzie.

INFO PW.

z mojego bfb 191ps 297 Nm po wymianie wtrysków ile by wycisnoł?

Jak turbko będzie miało ochote dmuchać to okolice 200-205ps i 320nm są do zrobienia jak najbardziej tylko trzeba dorzucić jeszcze DP.

Z katalizatorem nie poszalejesz - zbytnio dławi turbo i silnik, dlatego polecam DP + wtryski = 200-205ps i 320nm realnie idzie zrobić :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Widzę że ostatnio panuje moda na filmiki on-board więc i ja coś dodam,troche telepie ale coś widać.

Opublikowano

Moj 6biegowy Seicento lepiej przyspieszal :grin:

Opublikowano

no coś słabawo ale może to przez tą trakcje :) a raczej jej brak

Opublikowano

ciepło się zrobiło :whistling:

A poza tym to na przedliftowym liczniku kiepsko to wygląda :grin:

Kiedy jakieś zmiany? czy to już ostateczny setup tego auta?

Opublikowano
  • Autor

Nie chciałem mordować sprzęgła,tym bardziej że już sie kończy więc start był delikatny i bez strzału więc przyśpieszenie wygląda może słabo, ale później już jakos nawet jedzie w miare fajnie.

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Marcinie to dopiero początek zmian,na tym na pewno nie zostanie,obecnie nie mam czasu na mody bo jestem w UK a auto w PL więc to wszystko koliduje,ale myślę że na wakacjach coś sie ruszy do przodu i napewno będziemy celować w okolice 280-300km. Zobaczymy jak to jeszcze wszystko będzie. Może wpadnie gt28,może k04 hybryda,albo td04? jeszcze sam nie wiem.

Opublikowano

30-140 masz jak mój ajl z dp:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Przecież napisałem że nie chciałem strzelać ze sprzegła i i ruszac z odcinki. Może inaczej:decayed:

Opublikowano

200+ to to nie ma chyba ,ze 1.8T to takie kible i tak jada :decayed:

Opublikowano
30-140 masz jak mój ajl z dp:whistling:

tak może być jak najbardziej przy wybebeszeniu środka :decayed:

200+ to to nie ma chyba ,ze 1.8T to takie kible i tak jada :decayed:

Piotresk powiedz skąd w ogóle pomysł że ma +200ps ?

BTW +200ps nie ma ,ma 200ps, a kasta waży 1.4tony :whistling:

Opublikowano

no tak w temacie pisalo chyba, albo na filmie aeb 200+

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie. waga1400kg+ 200kg 3osoby więc nie jest źle,ale i tak na razie jeszcze żadne tdi po softach,tuningach i innych wynalazkach z podobną mocą nie dało mi rady więc nie jest źle.

Opublikowano

+- 300KM i FWD? czy będziesz szukał budy z Q?

Opublikowano
  • Autor

Zostaje fwd:decayed: Ze wstępnych ustaleń i omówienie wszystkich za i przeciw prawdopodobnie wpadnie garret gt2871.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.