Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swap hamulców S4 do A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisalem juz nascie postow na temat tych zaciskow i nie mam zamiaru sie powtarzać. G.... i tyle.

345mm z S4 B6/7 lub z B8.

Opublikowano

Sa jakie sa ale ja tam jestem zadowolony. Malo skuteczne niby sa, czy drogie?

345 a z tylu 245. Tyl mnie wyprzedzi szybciej ;-)

Opublikowano

Był poruszany temat hebli tył do OŚKi 280mm w temacie o hamulcach tył do q, znajdź i poczytaj

Opublikowano
Był poruszany temat hebli tył do OŚKi 280mm w temacie o hamulcach tył do q, znajdź i poczytaj

Te z A8? Nie bylo tam jakichs jaj?

Opublikowano

jak sie dobierze wszystko to czemu mialy by byc, nie bylo tylko wyjasnione co z linką recznego

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Zwrotnice od S4 B5

Polosie z przegubami od V6tki lub AJLa

Od S4 nie pasuja

Zaciski P&P

Ale wrzuc jednotloki od B7

Dlaczego od S4 B5 półosie z przegubami nie pasują?

Tutaj na innym forum SID napisał:

musisz założyć :

- zwrotnice od S4 bo mają większy rozstaw uszu mocujący zacisk (A4 ma 98mm a S4 148mm)

- przeguby od S4 bo zwrotnica S4 ma większe wejście na przegub, większa moc = większe wymiary

najlepiej założyć odrazu półosie z S4 bo ta sama kasa

- wahacze dolne są takie same (dopiero zwrotnice aluminiowe używają innych dolnych wahaczy, mniejszy sworzeń )

Opublikowano

bo s4 jako jedyne benzynowe b5 mialo skrzynie 6 i inne przeguby wewnetrzne oraz dlugosci polosiek o ile sie nie myle

Opublikowano

I wszystko jasne, dzięki.

A zacisk jednotłok z C6 czy z B7? Czy to to samo?

Opublikowano

To samo

Opublikowano

Dzięki. Od C6 można wyrwać w dobrej cenie, a od B7 już sie cenią - jaja normalnie.

Dev, czyli półośki szukać o d AJLa lub V6ek tak?

Opublikowano

Jo

Opublikowano

I przed przed ostatnie pytanie: Od jakiego modelu tzn od jakiej pojemnosci szukać wtedy tarcz pod te zaciski jednotlok z C6?

Edytowane przez omzig

Opublikowano

Nie od C6 bo te nie pasuja tylko od B7

Opublikowano

No dobra, od B7 ale jaki silnik?

I co z przewodami hamulcowymi? Zostają ori, czy coś przeszczepiać?

Opublikowano

Przewody elastyczne te same.

jaka ma byc srednica tarczy ?

Opublikowano

No srednica 321 czy tam 320mm, ale od jakiego modelu brac?

Od np 1.6 wiadomo, ze nie...

A i dlaczego tarcze od C6 nie podejdą jak zaciski są te same?

Opublikowano

bo beda za glebokie lub za plytkie trzeba by sprawdzic wysokosc w stosunku do naszych a4-rek

Opublikowano

Tak coś czułem, dlatego pytam od jakiego modelu konkretnie ogarnąć?

Opublikowano

2.0 tfsi

2.5, 2.7, 3.0tdi

Opublikowano

Dziękuję.

Tomku, niebawem zgłoszę się po oplot, dam znak.


A co z tym przegubem wewnętrznym? Gdzieś wyczytałem, że jakiś inny tam jest i trzeba ingerować w skrzynie...? Ku..wa jak ten internet mózg lasuje, ja pie...ole...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.