Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po jednym piwie rzygało mnie jak kota,

Stary spójrzmy prawdzie w oczy..najebałeś się i teraz zwalasz na Tabex :polew: :polew: :decayed::wink4::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

O tym samym pomyślałem :decayed:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

ja 4 miesiące bez papierosa i sie skonczyło :sick3: ku....... ale od 1 maja powracam w szeregi niepalacych chyba :cool1:

Opublikowano

Kiedyś dużo grałem w piłkę, biegałem po 10 km dziennie, basen, rower itd niestety towarzystwo itd doprowadziło do tego że pierwszy raz zapaliłem :) Trwa to już 6 lat co najgorsze lubię sobie zapalić mimo iż nie pale w domu i w samochodzie bo zakopcone pomieszczania doprowadzają mnie do furii, bardzo często myję ręce przez fajki nabawiłem się tiku :polew: a może to choroba mycia rąk :) drażni mnie zapach ubrań po imprezach gdzie się pali ale cóż ... lecz pewnego pięknego dnia obudziłem się rano i stwierdziłem że 105 kg wagi to za dużo czułem się źle więc postanowiłem iść na siłownie ćwiczę 3 - 4 razy w tygodniu w dni treningowe odstawiam palenie w większym stopniu wiem że jest coś co daje mi radość brnę do tego by rzucić całkiem ... :) Wniosek jeżeli już rzucać to przejść na dużo zdrowszy tryb życia iść na siłownie efekty polepszenia wyglądu zewnętrznego ładnego kształtowania się mięśni bardzo motywują :)

Opublikowano

Kiedyś dużo grałem w piłkę, biegałem po 10 km dziennie, basen, rower itd niestety towarzystwo itd doprowadziło do tego że pierwszy raz zapaliłem :) Trwa to już 6 lat co najgorsze lubię sobie zapalić mimo iż nie pale w domu i w samochodzie bo zakopcone pomieszczania doprowadzają mnie do furii, bardzo często myję ręce przez fajki nabawiłem się tiku :polew: a może to choroba mycia rąk :) drażni mnie zapach ubrań po imprezach gdzie się pali ale cóż ... lecz pewnego pięknego dnia obudziłem się rano i stwierdziłem że 105 kg wagi to za dużo czułem się źle więc postanowiłem iść na siłownie ćwiczę 3 - 4 razy w tygodniu w dni treningowe odstawiam palenie w większym stopniu wiem że jest coś co daje mi radość brnę do tego by rzucić całkiem ... :) Wniosek jeżeli już rzucać to przejść na dużo zdrowszy tryb życia iść na siłownie efekty polepszenia wyglądu zewnętrznego ładnego kształtowania się mięśni bardzo motywują :)

brawo Ciepły, aż zrobiło się cieplej od twoich słów :decayed:

P.S.

Ja wciąż nie palę, jest już tak od 1 września 2008 r.

:good: :good: :good:

Opublikowano

Dziennie 10.70 zł

Tydzień 85.60 zł (liczy dwie paczki w sobotę przy piwku)

Miesiąc 342.40 zł

Rok 4108.80 zł

Mamy felgi i opony :)

Wakacje dla dwóch osób np. Hiszpania :)

Dobre car-audio :)

Telewizor 50 cali :)

Kupę ubrań :)

Spłacony kredyt w banku :polew:

http://www.ileprzepalasz.pl/kalkulator/index.php POLECAM :)

Opublikowano

P.S.

Ja wciąż nie palę, jest już tak od 1 września 2008 r.

:good: :good: :good:

No ja narazie mysle o rzuceniu :decayed: ale ostatnio na Zlcoie w Kaletce wypaliłem 2 paczki ;( :no:

Opublikowano

a ja nie pale :kox:

i nigdy nie paliłem :tongue4:

brzuszek mam ale mi on nie przeszkadza :tongue4:

pewnie jak bym rozpoczoł palić to bym go zgubił ale nie sprubóje tak mi dobrze :kox:

Opublikowano

Temat rzeka :) Ja palę ze 12 lat, 1-2 paczki dziennie :confused4: Próbowałem rzucać 2 razy, za pierwszym wytrzymałem tydzień ale stwierdziłem, że tak naprawdę to nie chce rzucać i zacząłem kopcić na nowo :polew: Za drugim razem wytrzymałem 3 dni, po czym koledzy z pracy kupili mi fajki, ponieważ nie mogli znieść moich ciągłych ataków szału - zaznaczam że jestem nerwowym człowiekiem a kiedy nie pale, do szału doprowadza mnie wszystko przez 24h na dobę. Teraz powoli przygotowuję się psychicznie na trzecie i mam nadzieję ostatnie (bo skuteczne) podejście. Plastry już czekają na odpowiedni dzień :) Kiedy ten dzień nastąpi - nie wiem, poprostu mam nadzieję się obudzić i stwierdzić - tak, to dzisiaj rzucam :>

Mały update: ten dzień nastąpił niecałe 3 tyg później - 17 listopada :> Nadal nie palę, to już ponad 5 miechów :mysli: Plastrów nie użyłem, leżą do dziś nie ruszone, zostawię sobie na pamiątkę :polew:

Opublikowano
Plastrów nie użyłem, leżą do dziś nie ruszone, zostawię sobie na pamiątkę :polew:

To podobnie jak u mnie, tyle że leży paczka fajek ;) Nie palę już jakieś 3 lata ale uzależenienie behawioralne cały czas daje o sobie znać :wallbash:

Najlepiej nigdy nie zaczynać :bicz2:

Opublikowano

Dziś rozmawiałem z przedstawicielem handlowym firmy Pfizer. Mają nową ofertę. Lek nazywa się CHAMPIX (wareniklina), kosztuje 320 PLN/miesiąc. Działa lepiej niż terapia substytucyjna typu Nicorette. Zalecany okres stosowania to 12 tygodni.

Lek dla zdecydowanych na rzucenie (koszt kuracji około 1000 PLN, ale to i tak oszczędność). Tylko na receptę (np. od lekarza rodzinnego).

champix-box1.jpg

Opublikowano

HEHEHE, A stary już 8 misięcy wolny. Bez nałogu. Normalnie masakrycznie za***iście :decayed:

Opublikowano

ja nie pale od 1 maja :sick3: czyli 2h 58 min zobaczymy jak bedzie :wallbash::bicz2: :ranting1: :banan3::pali::cygaro: :bicz3: :bicz::spam: :>

Opublikowano

ja walcze z tym od tygodnia;D Na początku cieżko, ale teraz zamiast papierosów kupuje o ponad połowe tańsze orbitki i jakoś daje rade :naughty:

Powodzenia !!:)

Opublikowano

ją już rzucałem ze 20 razy :-D teraz nie pale od piątkowego popołudnia, bo na takim kacu byłem że z rana ledwo po pół paliłem, ale postanowiłem że to wykorzystam. W niedzielę jadę z narzeczoną na tydzień wypocząć, przyrzekłem że nie będę palił, od piątku zjadłem już prawie trzy duże paczki pestek, trochę to pomaga ale ciągnie do papierosa, trzymajcie kciuki :-D

Życzę wszystkim żeby też mieli taka wspaniała motywacjie jak ją :-D

Opublikowano

Motywację każdy musi znaleźć swoją. Ja 3 razy rzucałem, zanim się udało. Pomogły mi plasterki i Ministerstwo Skarbu, które akurat wtedy podniosło akcyzę :)

Opublikowano

Trzymam kciuki na rzucających palenie ;)

Ja nie palę prawie 2 lata :cool1: najgorsze są pierwsze dwa tygodnie, później idzie jak z płatka :P

Opublikowano

Ja już nie pale 3 lata :) Nie powiem ciężko był ale jak się tylko chce to nie ma rzeczy niemożliwych...

Opublikowano

mnie pękło 27 miechów i jest gicior :decayed:

Opublikowano

zamiast orbitek to lepiej landrynki kupować, bardziej są skuteczne :P

Opublikowano

Witam.Powiedziałem sobie że jak kupię A4 to rzucę papierosy.Auto będę miał 8 maja.Zobaczę czy dotrzymam słowa.Nie mam zamiaru palić w aucie.Napiszę po jakimś czasie jak mi idzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.