Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobre pisemko...wole to niż CKM ..gdzie non stop piszą o głupotach

widze zmiany,jakie nastapily...zmiany na lepsze... :wink4:

Opublikowano

Dobre pisemko...wole to niż CKM ..gdzie non stop piszą o głupotach

widze zmiany,jakie nastapily...zmiany na lepsze... :wink4:

No tak i nie ... zmiany trzba wprowadzić i zacząć dbać o siebie ... a głupoty też sie uskutecznia :lol1:

Opublikowano

A słyszeliście, że od 1 stycznia 2009 niektóre miasta wchodzą (Wrocław?) w bezwględny zakaz palenia? Kluby, puby, przystanki? Szukałem w google, ale nic o tym nie ma, a jak nie ma w google, to nie ma wogóle :) Jednak tak powiedział mi kelner w knajpie, czyli niby powinien być dobrze poinformowany.

Opublikowano

A słyszeliście, że od 1 stycznia 2009 niektóre miasta wchodzą (Wrocław?) w bezwględny zakaz palenia? Kluby, puby, przystanki? Szukałem w google, ale nic o tym nie ma, a jak nie ma w google, to nie ma wogóle :) Jednak tak powiedział mi kelner w knajpie, czyli niby powinien być dobrze poinformowany.

to by bylo niezgodne z konstytucja i bezwzgledny zakaz palenia nie ma mozliwosci przetrwania-musza byc oddzielne pomieszczenia dla palaczy-jesli nie ma-to wiekszosc kafejek i pubow moga pasc na pysk,bo wciaz duzo ludzi,przychodzacych do nich-pali...[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 22:07_________________________________________________

No tak i nie ... zmiany trzba wprowadzić i zacząć dbać o siebie ... a głupoty też sie uskutecznia :lol1:

...a czy jedno przeszkadza drugiemu?... :pali:

Opublikowano

...a czy jedno przeszkadza drugiemu?...

Nie :tongue4: Bo ja nie miałem na mysli fajek :wink4:

Opublikowano

nie miałem na mysli fajek

...ja tez... :tongue4:

Opublikowano

Rząd Ukrainy zastanawia się co zrobić z ziemią wokół Czernobyla.

- Nie możemy tam nic uprawiać, ani ziemniaków, ani kukurydzy...

- Możemy zasiać tytoń, a na paczkach papierosów umieścimy napis:

"Ministerstwo Zdrowia ostrzega po raz ostatni"

Opublikowano

Rząd Ukrainy zastanawia się co zrobić z ziemią wokół Czernobyla.

- Nie możemy tam nic uprawiać, ani ziemniaków, ani kukurydzy...

- Możemy zasiać tytoń, a na paczkach papierosów umieścimy napis:

"Ministerstwo Zdrowia ostrzega po raz ostatni"

:polew:
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

śni Wam się czasem, że palicie??

Opublikowano

Mnie się fajki nie śnią, za to przy codziennych zajęciach bywa, że chce się wciąż jarać :evil:

U mnie 1- go marca minęło pół roku bez papierosów :oklaski:

Opublikowano

ja jakoś od lipca nie pale, ale czasem śni mi się że palę i we śnie mam wyrzuty :D

przy codziennych zajęciach bywa, że chce się wciąż jarać :evil:

no to jest najgorsze, jak siedzisz przy kawie z kimś i pali - taka zazdrość mnie bierze :polew:

Opublikowano

Ja od sierpnia bez nałogu. Też mi się czasem śni, że palę i przypalam jednego fajka od drugiego... Ostatnio strasznie mi przeszkadza dym i zapach palonego papierosa, aż mi sie :sick3: robi.....

Opublikowano

Ja już 5 miesięcy bez szluga... i jakoś mi się tak obrzydziły że nawet w kajpie mi ciężko usiedzieć..

Opublikowano

ja tam palę czynem ciągłym :tongue4:

Opublikowano

Ja kopce :decayed:

Kolkov i Nosferski też :polew:

Opublikowano

Ja kopce :decayed:

I Kolkov też :polew:

Nosfer się trzyma :good:

Opublikowano

Ja kopce :decayed:

I Kolkov też :polew: Nosfer się trzyma :good:

...chyba ramy się trzyma :decayed:

Opublikowano

ja rzucalem palenie juz chyba z 10 razy... nie palilem po kilka dni, kilka tygodni, czasem nawet kilka miesiecy... ale suma sumarum dochodzilem do wniosku ze lubie palic :decayed: wloszczyzne holandii rowniez :naughty:

wiem ze to niezdrowe itd, ale... gdzies kiedys wyczytalem ze po 3 dniach niepalenia organizm jest calkowicie oczyszczony z nikotyny, dlatego po tym czasie nasila sie zmysl smaku i wechu... natomiast po 3 miesiacach niepalenia ryzyko raka pluc jest takie samo jak u osoby ktora nigdy w zyciu nie palila :wink4:

wiem ze to swinstwo, ze smierdzi, ze ciagnie kupe kasy dlatego kiedys rzuce... :good:

jak narazie fajne jest se pufnac szluga :gwizdanie: i nie tylko :naughty:

Opublikowano

Ja kopce :decayed:

I Kolkov też :polew: Nosfer się trzyma :good:

...chyba ramy się trzyma :decayed:

ramy dziennie :polew:

_________________________________________________

generalnie wszystkim którzy rzucili gratuluję wytrwałości :good:

na mnie tez przyjdzie czas :wink4:

Opublikowano

Myślę,ze już teraz mogę powiedzieć -NIE pale !! :> jak do tej pory 5 miesięcy :dance2: i mam nadzieję,że nie wrócę do nałogu.

Samo rzucanie wcale nie jest łatwe i każdy palacz o tym doskonale wie.Przez długi czas przychodziła ogromna ochota puścić dymka -tęskno buło za małym relaksikiem :pali: i nadal przychodzi tylko w mniejszym nasileniu :disgust:

Musiałam zrobić coś co dodatkowo mnie zmotywuje.Znalazłam sobie banalnie proste rozwiązanie ale jak się okazało skuteczne.Do dnia dzisiejszego odkładam pieniądze,które dziennie przepalałam i przeznaczam tylko i wyłącznie na przyjemności :kox: na, które wcześniej nie mogłam lub raczej rozsądek podpowiadał,że nie powinnam sobie pozwalać.

Dodatkowa przyjemność połączona z radością i gigantyczną satysfakcją :> :> :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.